Ve franklinské zoologické zahradě pracuje všeobecně oblíbený ošetřovatel Griffin Keyes. Je bláznivě zamilovaný do dívky Stefanie, a tak ji jednoho dne požádá o ruku. Je však drsně odmítnut. Stefanii vadí, že je pouhým ošetřovatelem a nevydělává dost peněz. Po pěti letech se Griffinův bratr žení a Griffin se se Stefanií znovu potká. Má pocit, že by ji chtěl zpět, ale se svou profesí nemá nejmenší šanci. Zvířata v zoo ho mají velmi ráda, a tak mu prozradí své největší tajemství. Umějí mluvit a snaží se mu po svém poradit, jak Stefanii získat zpět. Jenže jejich rady platí jen ve zvířecí říši, a tak se Griffin rozhodne přijmout nabídku svého bratra a stane se prodejcem luxusních automobilů. Je dobrý a peníze se mu jen sypou. Stefanie je zpět a je velmi spokojená, ale Griffinovi začíná docházet, že dívka jeho snů je jen povrchní, sobecká a sebestředná osoba, která ho vlastně vůbec nemiluje, protože jí nezáleží na tom, že je Griffin nešťastný. A navíc mu velmi chybí zvířata a také krásná kolegyně Kate. Uvědomí si, že Kate je ta pravá... (TV Prima)

jenik71

Mluvící zvířata nejsou ve filmové branži nic nového, takže v tomhle směru nic převratného nečekejte. Je ale důležité co říkají. Takže některé dialogy jsou vtipné (třeba rada, jak oddělit samici od stáda, nebo jak si značit svoje teritorium), jiné jsou zdařilé méně. Ze všech těch moudrých zvířat mi nakonec byla nejsympatičtější gorila, hlavně její návštěva se svým ošetřovatelem v restauračním zařízení. Jde o nenáročnou rodinnou komedii, kterou si oblíbí hlavně častí návštevníci zoo. Dávám ještě za tři, je to ale o pověstný chlup, třeba medvědí. ()

MiaMoonlight

Správná komedie podobného stylu jako Noc v Muzeu, kde ale není velká dramatická zápletka, nýbrž velká romantická, ale vtipná zápletka. Typická skvělá oddechovka, práce se zvířaty skvělá a původní znění skvělé. ()

sedm.1

Nenáročné komedie Franka Coraciho mám velmi rád, jeho dvorními herci jsou pak navíc mí další dva oblíbenci, Adam Sandler a Kevin James, ovšem upřímně, s Ošetřovatelem šláplo toto trio poprvé pěkně vedle. Kevin James je sice i zde pořád jedním z největších hollywoodských sympaťáků vůbec a všechna ta zvířátka tu jsou vážně roztomiloučká, s tím, že i to jejich povídání je trikově na skutečně velice vysoké úrovni, ale se zbytkem si tedy tvůrci tentokrát moc práce nedali a prostě to na mě jako celek příliš nezafungovalo. Až nesoudně odfláknutá, megatuctová zápletka, bez jediného momentu překvapení, s nulovou invencí nápadů, z těch zvířecích dialogů se dalo též vytřískat mnohem, mnohem víc, a to i s ohledem na dětské publikum, humor zde celkově příliš neklape, buď jen občas potrhává jemně koutky úst, častěji jde ale spíš až o ty trapnější a bohužel vážně nezábavné rádobyvtípky, mě to zkrátka celé příliš nebavilo a neoslovilo, tvůrci to buď měli udělat ještě infantilnější, zaměřené zcela na ty nejmladší, anebo měli naopak přitlačit na pilu, zvířátka mohla nepřetržitě fuckovat a fekálně se ztrapňovat, tak či tak, oboje by bylo ve výsledku ale určitě mnohem působivější, než tato jinak povrchní nuda, která se chtěla zřejmě zalíbit všem, ovšem na to zkrátka ve všech ohledech tentokrát ani náhodou neměla. Takže zklamání, od tohoto týmu jsem čekal totiž vážně mnohem víc. ()

herr_carter

Zákaz vycházení + překážky + nic jinýho v televizi + svátek = ideální jednohubka ke kopání do prdele a tolik typická komedie pro komika typu Kevin James.......................moje hodnocení = 6 z 10. ()

Kacula24

Je to blbost, ale když já ty zvířata tak miluju :) A zookípr je moje vysněné povolání :) Každopádně o příběhu nemůže být řeč, ale bylo zde dost vtipných scén a já se bavila! ()

Seti

Jedna za ty dvě zajímavý scény (noční párty ve Friday's a stužková variace na Lionela Richieho) a druhá za neskutečně sexy Rosario. Zbytek je podobná zábava jako pojídání žirafích exkrementů. ()

Wally

Koukal jsem se na film s naší mladou a musím říct, že jako rodinná večerní oddechovka tento film rozhodně uspěl! ()

KoRner

Kto nemá rád "sandlerovské" komédie zbytočne bude pozerať aj tento film, pretože je to iba (Jamesovská) druhá liga. Ale ja tieto šialené, hlúpe, ale milo romantické komédie môžem, pretože sa na tom dá úplne ľahko zrelaxovať. Podarených vtipov tu síce nie je, ale dvojica James/Dawnson je sympatická a miestami zábavná, takže som sa s nimi nenudil. ()

Ilhan

Na tenhle film jsem se díval hlavně z důvodu, že krále džungle tady nadaboval král akčních filmů Sylvester Stallone a nevěděl příliš co mám očekávat. Dokud se pohybujeme v Zoo, tak se jedná o poklidný rodinný film, jakmile se ale James dostane jen mezi lidi, tak celý film padá na hubu, protože je to jedna horší scéna za druhou a celý děj postavený na tom, že James jako největší lůzr se snaží sbalit svoji příšernou bývalou přítelkyni, aby to nakonec dopadlo tak, jak všichni očekávali, takhle prostě dobrý film vypadat nemůžu. 55 % ()

Hanys_

Boužel viděno s dabingem, takže jsem si tu VIP směs zvířat naplno neužil. Nicméně i přesto Zookeeper nabídl to, co jsem čekal - nenáročnou komedi, která ždíme ten jednoduchý koncept do poslední kapky. 5/10 ()

Krabak

Z tohoto filmu si nepamatuji skoro nic. A to tenhle komentář píšu tak 5 minut po jeho zkouknutí. Tak neuvěřitelně připitomělej a především NUDNEJ film jsem dlouho neviděl. Klasická zápletka a rozuzlení, která byla použita už ve stovkách filmů, jen opět v jiném, bohužel v tomto případě dosti blbém, kabátě. Animace u promlouvání zvířat je příšerná. Tedy pokud tam vůbec nějáká je. Spíše mi to přišlo, že režisér natočil přežvykující zvířata a doplnil to o slova. A na rok 2011 je to opravdu hodně odfláknuté.___ Na tomhle filmu mě už od počátku štvalo to, že tlustej, chudej cápek má opravdu pěknou buchtu. A co víc? Další taková, možná ještě hezčí ženská se do něj zamilovala. No comment.--->15% ()

MareT.

Opravdu pro diváky nejmenší a jejich rodiče. Všichni ostatní si budou muset chytat za hlavu proč někdo dal dohromady tak stupidní scénář s mluvícími zvířaty a rádoby vtipnými scénami okořeněnou tou nejotřískanější dějovou linii. Když se hlavní hrdina rozhodne napodobovat zvířata pří balení holek, jde hodnocení ještě níž.... ()

dopita

Jedna z mnoha rodinných komedií, která zmizí v propadlišti dějin. Trocha humoru, trocha trapasu, přihlouplej scénář... prostě běžnej americkej sotvaprůměr. Nebejt Kevina Jamese a Rosario Dawsonové v hlavních rolích, byly by to slaboučký dvě hvězdičky. ()

AdamesWWE

[5/10] Zookeper je iba priemerná komédia s Kevinom Jamesom v hlavnej úlohe. Príbeh je veľmi ohratý, je to akási zlá napodobenina Dr.Dollita. Po filmárskej stránke to nieje najhoršie, Frank Coraci síce nieje nijaký extra režisér, ale na priemerné komédie si vystačí aj sám. Zvieratká sa mi páčili a hlasy ktoré im prepožičala celá armáda hercov, od menej známeno Joe Rogana, cez Adama Sandlera až po veľkého Sylvestra Stalloneho. Vo filme padlo pár vtipov, niekoľko málo úsmevných scén tu bolo, nepáčili sa mi nudné momenty. Film je vhodný pre rodiny s detmi do 10 rokov, pre starších to už neplatí. Potenciál tento film u mňa nemal veľký, ale film ma sklamal. ()

Corpsegrinder

Takže to zopakuji, 64krát pizza se salámem a 32krát salát Caesar, chcete k tomu i roládu? ....JO takže to bude 1640 dolarů, budete platit hotově nebo kartou ZRUŠ TO ZRUŠ TO...SKORO TO VYŠLO. ()