Dívčí války (TV film)

Babské vojny

Komedie / Drama

USA, 2009, 95 min

• sheldonka.

Neskutečně ohraný příběh a neskutečná nuda!(8.10.2011)

V tomto žánru a pro diváky, jímž byl film určen, to je zdařilé dílo. Neurážlivé, typické a nepřekvapující. Ovšem velmi milé a považuji to za splněný úkol v dané kategorii.(4.9.2013)

• vesper001

Co opravdu nechápu je, proč se kdejaký hloupý Honza tříská až na kraj světa, aby našel princeznu. Když ji najde, zjistí, že pro ni je nejdůležitější být s dalšími přihlouplými princeznami na jedné koleji a nikdy jinak. A Honza, když bude krásný a bohatý, možná udělá kariéru jako hoch pro potěšení, nebo dokonce víceúčelový domácí spotřebič, zvaný manžel.(17.5.2017)

• Jacinda

Příběh to není moc originální, nicméně se mi moc líbily scenérie. Amerika může být krásná. Ovšem co se týče mentality dívek (a nejen jich) je to na odpad!. Není divu, že se amerika stává spodinou lidstva, neboť jejich IQ nemůže přesáhnout IQ vroucí vody. Proto když došlo na boje a usmiřování, sází tento film jen jedno klišé za druhým. A potvrzuje, že jsou Američani fakt zaostalý. HLavně v sociální oblasti. Btw. otázky na té soutěži zná snad každý. Měli se jich radši zeptat, kde leží Česká republika.(25.9.2010)

No náhodou to nebylo špatný, bylo to přesně to co jsem od toho očekávala, odpočinkový. Takže můžu dát v klidu 3* a nehrát si tu na nějákýho náročnýho diváka a šoupnout tomu odpad.(6.10.2010)