poster

Dívčí války (TV film)

 • USA

  Sorority Wars

 • Slovensko

  Babské vojny

Komedie / Drama

USA, 2009, 95 min

 • suzanne1997
  *****

  Film o neúspěchu, ale taky o tom, že se člověk nemá až tak rychle vzdát. nejvíce se mi líbil ten příběh, ten děj byl na první pohled úplně obyčejný, pokud se divák podívá blíž, najde spád a napínavé situace. Katie se najde sama v sobě a i její okolí pochopí, že to, jak se Delta vidí a jak ji vidí i někteří jiní, nemusí být zrovna největší pravda. Tak asi proto bych tenhle film doporučila, není tady jedna chyba, kterou bych na první pohled našla, asi proto, že tady žádná nebyla. Každopádně se podívejte, mé heslo je: Každý má právo na svůj vlastní názor, tak se toho držte i vy.(7.4.2015)

 • vesper001
  **

  Co opravdu nechápu je, proč se kdejaký hloupý Honza tříská až na kraj světa, aby našel princeznu. Když ji najde, zjistí, že pro ni je nejdůležitější být s dalšími přihlouplými princeznami na jedné koleji a nikdy jinak. A Honza, když bude krásný a bohatý, možná udělá kariéru jako hoch pro potěšení, nebo dokonce víceúčelový domácí spotřebič, zvaný manžel.(17.5.2017)

 • Tsuki
  **

  Teen filmy mě zkrátka baví, proto na ně koukám, ale samozřejmě se od nich nedá čekat nic světoborného. Tenhle je zrovna příkladem naprosto nulové originality a nemá dokonce ani žádný extra soundtrack (skoro bych některým jiným podobným filmům, které jsem viděla, zvedla hodnocení jen proto, že mají lepší hudbu), ale je to prostě nenáročný film na zpříjemnění chvíle, navíc s celkem "líbivou" herečkou, tak proč ne. Jen ten konec mi přišel nějaký rychlý. Čekala bych, že ten jejich "boj" bude trošku delší a že se na konci hlavní postava setká ještě s nějakými potížemi, ale došlo pak už jen na usmíření a The End. Takže konec slabý odvar, ale jinak takový průměrný obyčejný film na jedno podívání. ~(2,2)~(6.4.2013)

 • Elyssea
  ***

  Film o holkách a pro holky, zejména pro věkovou kategorii 15-. V rámci daného žánru (holčičích blbinek) je to velmi milý průměr. Rozhodně je to desetkrát lepší než srovnatelný Domácí mazlíček. Když se jdu dívat na podobný film, neočekávám oscarový scénář. Proboha vždyť je jasné, že to bude jedno klišé za druhým. Sympatické je, že se tu přehnaně nemoralizuje a Lucy Hale je milá slečna. Zajímalo by mě, jestli jsou ty jejich řecké spolky takhle prdlé i ve skutečnosti.(29.8.2012)

 • Tess92
  *

  Páni. Takové stádo krav se jenom tak nevidí. Asi jsem teda hodně divná, ale myslela jsem, že vysoké školy jsou od toho, aby se na nich studovalo. Ale tak školní spolky, které nic nedělají, jsou asi důležitější... No jo no... Zbývá jenom doufat, že takhle to ve skutečnosti není. Odpad tomu dám nemůžu, protože jsem to dokoukala do konce a byla jsem zvědavá..(28.3.2015)