Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

Movie Maniak

Základní zápletka je dobrá, i když bylo po 10 minutách filmu jasné jak vše dopadne. Sandlerovy vtípky jsou pořád stejné, ale, alespoň pro mě, stále vtipné. Na Jennifer a Brooklyn se pěkné kouká a film rychle uteče. Prostě klasický Sandler, pobaví, ale znova se asi nepodívám. ()

jessic

Tak jsem zkusila díky červeným číslům a Nicole Kidman dát ještě jednu šanci Sandlerovi. Tentokrát opravdu naposledy. ()

gpx

Bože, vždyť to nemá hlavu ani patu. Ale což o to, i kdyby jí to nemělo a bylo to aspoň vtipný. Ale vono to není vtipný. No není. Tři vtipy za hodinu, to je málo i na českej sitcom. A přitom to neni českej sitkom. Tak já z toho fakt už nevim. ()

CrashONE

Tak to dopadá, když se sejdou dva oblíbení, ale hlavně dobří herci. Jennifer Aniston pro mě podávala skvělé výkony a Adam Sandler se ani trochu nedržel pozadu. Já u romantických komedií nehledám zbytečnosti,chyby, klišé a mnoho dalších věcí, v kterých se někteří uživatelé zde velmi vyžívají. Pro mě jsou to filmy, které buď pobaví a nebo nepobaví. Zkus mě rozesmát mě pobavil a dokonce víckrát, takže film svůj účel splnil a já jsem spokojen, a když mě takový film pobaví víckrát za sebou, nemám problém tam plesknout 5 hvězd. ()

kolodej1

mě se to tedy líbilo moc. Samozřejmě, že to nebyla žádná intelektuálština, ovšem já jsem si tenhle film pustil, abych se pobavil a to se povedlo moc dobře. Míst k zasmání tu bylo spoustu a s přibývajícími minutami jí ani neubývalo. Bylo tam i dost romantiky, ale rozhodně v snesitelné míře a navíc tyhle chvilky byly vždycky shozené nějakým vtípkem. Jedna z nejlepších věcí se Sandlerem ()

Keytt

Další romantická komedie, která jede podle šablony. Díky skvělé Jenn ji řadím mezi lepší průměr. ()

krt7236826

čakal som romantickú komédiu pre dospelých ale bolo to tupé ako pre max desať ročných sopliakov z fekálnym trápnym a homosexuálnym vtipom. čiže by som to nepúšťal ani dospelým ani deťom... dalšie mínus za najkrajšiu ženu aká hrala vo filme lebo aj tá bola hnúsná tlstá preafektovaná krava, teda nie jenny je krajšia no trošku stará na miss this movie ...nechcem byť ani vulgárny ani nechutný a odborne a šarmantne sa vyjadrovať neviem takže z krátka bola to sračka :) ()

v.indruchova

Tento film v překladu z angl. znamená: Smiř se s tím, což je příhodné. Sympaťák, který se potýkal v mládí s velkým nosem a zhrzenou láskou se stoho vylíže a využije snubního prstene, který nestihl nasadit své nastávající na balení nedospělých žen. Vyspí se s holkou a pak jí opustí. Zápletka je velmi jednoduchá, plytká. Jak to v US romantických filmech často bývá.. poučí se a zamiluje se s tou, kterou to původně neplánoval. Přijdeme mi to celé velmi naivní. Pozlátko bohatství a dokonalosti. Film oplývá velmi jednoduchých a naivním humerem, který si mě nezískal. Sendlera mám ráda, ale tohle je dle mého názoru jeho horší film. Spoustu puberťáckých vtípků o hovínku a plastické chirurgii mě nezaujalo. ()

rytir1

Sandlerovské komedie miluju a Adam znovu dokazuje že co film, to perla. K tomu i nádherná romantika... Víc slov netřeba. ()

Desmi

Adam Sandler se pro tenhle druh komedií narodil. Nutno dodat, že pozadu nezůstává ani Jennifer Aniston. Sázka na vylhanej svět ústřední postavy se jedoznačně vyplatila, protože těch vtipných situací film plodí víc než dost. Obzvlášť s tou malou vyděračkou.. =) ()

misak304

Možná si někteří můžou ťukat na hlavu, že 5* je opravdu přehnané hodnocení,ale já tento názor nesdílím. Kromě toho, že Jennifer je jedna z mých TOP hereček(nejen díky seriálu Přátelé) jsem v této komedii našla opravdu vše, co si od komedie žádám. Nenudila jsem se ani minutu a někdy opravdu žasla. Není to sice žádný film se skrytým posláním či myšlenkou, ale při večerech, kdy chci opravdu vypnout na nic nemyslet a prostě se jen zasmát, si toto vždycky pouštím a neomrzí mě to. ()

Tinusa14

Pokiaľ sa nad týmto filmom nejako veľmi nezamýšľam tak ma sympatickými hercami a optimistickou atmosférou príjemne pobavil . Overené stálice ako Aninston alebo Sandler jednoznačne nesklamali, ale naopak tak trochu prekvapili. ()

zigy

Sandlerovi se to povedlo, zkusil mě rozesmát a vyšlo to...:) i když...co je to za překlad názvu? ....Filmeček je moc pohodová letní komedie, u které můžete vypnout a relaxovat. Potěší krásná Brooklyn, která zastiňuje i Jennifer Aniston. Není to jen romantika, i pár bláznivých momentů se najde, třeba oživování ovce....ale hlavně je to POHODA JAZZ! ()

moriero

Bože, to byla blbost plná nechtěného rádobyhumoru. Furt se tam bavili o hovnách, vyměšování, naprosto příšerná holčička hláškovala tak nešťastně, až mi z toho bylo trapně (voda teplá jako chcanky...atd). Humor mi přišel takový, takový civilní a neplánovaný. Jennifer vůbec nemusím, ale tady vypadala jako bohyně. Ale aspoň jsem si u filmu vyžehlil dvě košile. ()

Stelletta odpad!

Bože proč? PROČ!!! Dvě hodiny utrpení v autobuse, neb tam páni řidiči neměli nic jiného. Naprosto nechápu jak tenhle pafilm může mít červené hodnocení, asi prostě nejsem cílová skupina nebo nevím...přitom se ráda dívám na přiblblé romatické komedie, ale tohle je uberkrávovina. Směs největších klišé, která kdy americká kinematografie vymyslela, naprosto příšerně zahrané (nechápu jak se někomu Sandler může líbit...bych si o něj neopřela ani kolo)...nikdy více. Jestli by existoval přístroj, který by vymazával tyto zážitky, byl by tento film vysoko na seznamu. ()

Ghely

Americká komedie s Adamem Sandlerem, to už o sobě řekne všechno. Trochu předvídavé dějství je okořeněné dobrými nečekanými vtipy. Film ale kazí nevydařený začátek a klišé vynucených komediálních scén. Když se nad to povznesete a berete to jako nutnou výplň, nebudete zklamáni. ()