Bolek Polívka a Pavel Liška uvádějí přímý přenos slavnostního předávání výročních filmových cen. Oba držitelé Českých lvů si spolu již zahráli ve filmech Pupendo, Vyhnání z ráje a Štěstí, ale moderovat spolu budou poprvé. Jako hosty si pozvou oblíbené filmové dvojice z řady českých filmů. Diváci se mohou těšit i na to, že na vlastní oči uvidí oba populární herce tak, jak je dosud nikdo, včetně jich samotných, neviděl. (oficiální text distributora)

kubik 7

Tenhle večer mě opravdu zklamal... Slabota, slabota, slabota!!! Pominu-li rozpačitost, častou nepatřičnost výstupů Polivky a Lišky, dost mě vadilo neustálé, někdy až agresivní popohánění držitelů cen, které celkově ubíralo na slavnostnosti a důstojnosti večera, který by měl být celoročním vyvrcholením české kinematografie... Často to spíš působilo jako exhibice dominantního Polívky po boku submisivního Lišky... Zkrátka, večer s Českými lvy jsem si neužil, byl jsem zklamán a otráven jsem odešel od televize... ()

Sethlans

Opravdu vééééélka slabota,pan Bolek Polívka to nezvládl. Ještě že to párkrát zachránil ten Liška, ale vážně slabota,aneb jak si otrávit sobotní večer. ()

Thorian

Nebyla to úplná katastrofa, na České lvy to bylo prostě průměrně podprůměrné, což je standard, na který si asi budeme muset zvyknout. Polívka s Liškou jako moderátorská dvojka měli bohužel na jeden dobrý vtip tak tři až čtyři špatné: do těch lepších se dá započítat oslí můstek k "nejlepšímu zvuku" a filmové předělávky, do těch špatných potom skoro celý zbytek, až na opravdu ojedinělé gagy, a k tomu nejhoršímu připočítávám až nechutné Polívkovo vtipkování o nacistech, které už dle mého bylo trochu za hranicí dobrého vkusu. Asi nejlepšího fórku se tak "dopustil" Stanislav Milota na účet Vlasty Chramostové. S výsledky jsem byl realtivně spokojen, co mě ale nadzvedlo ze židle, bylo ocenění pro Marii Poledňákovou. Nechápu, proč anketa za divácky nejúspěšnější film musela být zařazena do oficiálního předávání, Marie Poledňáková je totiž ten poslední člověk, který by si za svou NYNĚJŠÍ tvorbu zasloužil jakoukoli cenu. Doteď bych to ještě přešel jako politováníhodný omyl. Bohužel, na podiu se našel jeden pán (tuším, že to byl producent), který prohlásil, že "Marie Poledňáková je královna českých kin roku 2009." Z toho už mi bylo na blití. ()