Reklama

Reklama

Madonnino romantické drama se točí kolem dvou podivných vztahů. První románek vzniká mezi králem Edwardem VIII. a rozvedenou Američankou paní Wallis Simpsonovou, zatímco protagonisty druhého jsou vdaná dáma a ruský člen tělesné gardy. Když vezmeme v úvahu okolnosti, můžeme předem tušit, že ani jeden z obou vztahů nebude bezproblémový. (AMC Czech)

(více)

Videa (18)

Trailer

Recenze (62)

Hild 

všechny recenze uživatele

Na tento film jsem byla docela zvědavá, ale vlastně by mi nic neuteklo. Celé mi to přišlo jako sled docela nudných scén se špatnou kamerou a hlavně naprosto bez emocí. Není zde scéna, ve které bych objevila alespoň jednu jakoukoliv emoci. Film je úplně prázdný a to si myslím, že při tomto zajímavém příběhu, je docela umění. Jakoby to točil někdo bez špetky nadšení, bez nějaké vášně. O hereckých výkonech se taky nemá cenu zmiňovat. Prostě pokud tento film vynecháte, vůbec o nic nepřijdete. ()

Dzeyna 

všechny recenze uživatele

Krásné, úhledné, dojemné a okouzlující - a to především dvě hlavní herečky: Abbie Cornish a Andrea Riseborough, lépe být vybrány snad ani nemohli, stejně jako mužské role, ovšem ty mě už tolik neuchvátili. Příběh je naprosto dokonalý a vše krásně odsýpá a není to ani tolik předvídatelné, což je velké plus. Doprovodná hudba je na jedničku! Celá atmosféra je úžasná. Hodně mě zajímalo jaká režisérka je Madonna a musím říci, že mě překvapila a ráda se podívám i na jiný její film. Mělo to nějaké chyby, ale ty se dají najít vždy. ()

Reklama

Tommassi3 

všechny recenze uživatele

"Na lásku a.." - "A jiné katastrofy ??" - "A na to, abychom se jí dočkali.." Mamma mia !! Ono to až překvapivě vůbec nebylo tak špatné, jak jsem čekal.. Žádná katastrofa.. Což ovšem nemíním jako lichotku.. W.E. silně asociuje Madonniny klipy a hity - A zejména těmito tvůrci formou nedostižné křehké snímky Sofie Coppoly, což však W.E. naopak dost v důsledku ubližuje.. - když vypráví o lásce povrchně, kýčovitě a s až tvrdohlavou monotónností.. Rčení o ševcích zde bylo bohužel znovu učiněno za dost, zdejším zoufalým výkřikům o vrcholně romantickém bijáku navzdory.. ()

Patw 

všechny recenze uživatele

Komentář obsahuje spolery: Vůbec tomu není co vytknout. Děj je skvěle prostříhaný. Herci jsou všichni dost příjemní. Nechápal jsem tu poslední scénu v parku, jak jí novodobá W předala ty rukavice (když to byla jen její představa). Ale ani to použití té modernější hudby v té "staré" době mi nevadilo. Skvěle se to tam hodilo. Film má jen jednu velkou chybu - Madonnu. Kdyby to nerežírovala Madonna, vsadím se, že ten film je v kinech v TOP10 návštěvnosti. Miluji tu scénu staré W jak tančí umírajícímu E. Soundtrack je perfektní i s třešničkou na dortu - s Madonniným "Masterpiece". ()

Skrk 

všechny recenze uživatele

Romantické drama zabalené do elegance a cigaretového kouře v režii Madonny, která nejspíš objevila svůj talent (pokud jí v tom někdo tajně nepomáhal). Scénář byla jedna báseň a Abel Korzeniowski, jeden z nejlepších hudebních skladatelů součastnosti potvrdil své nadání. U jeho hudby jsem opět nedýchal. Použití filtrů bylo vhodné, nečekané a rozhodně to filmu prospělo. S hodnocením se jděte všichni zahrabat, buď nepoznáte kvalitní film nebo nenávistně hodnotíte na Madonnině jméně. Fraška. ()

Galerie (60)

Zajímavosti (12)

Související novinky

Biografie Madonny byla zrušena

Biografie Madonny byla zrušena

25.01.2023

Životopisný snímek o slavné 64leté zpěvačce Madonně od studia Universal Pictures byl zrušen. Zástupci studia ani tvůrci se k záležitosti nevyjádřili a momentálně to tedy vypadá, že se s projektem… (více)

Madonninu biografii natočí… Madonna

Madonninu biografii natočí… Madonna

16.09.2020

Častou výtkou biografických snímků je, že si jejich tvůrci brali až příliš velkou kreativní volnost, co se týče osobních záležitostí daných osob. To ovšem nehrozí v následujícím hudebním filmu o… (více)

Oscar 2012 - výsledky

Oscar 2012 - výsledky

27.02.2012

84. udělování zlatých sošek, ke kterým se po letech vrátil Billy Crystal jako průvodce, bylo ve znamení tradice. Jedna z nejočekávanějších a nejsledovanějších televizních show roku se vrátila ke svým… (více)

Oscarové nominace 2012

Oscarové nominace 2012

24.01.2012

84. udělování výročních cen Americké filmové akademie se blíží. Ať už se vám to líbí nebo ne, pořád jde o nejsledovanější a z jistého pohledu i nejprestižnější filmové ceny na planetě. Takže, kdo se… (více)

Reklama

Reklama