Mitch a Dave jsou nerozluční přátelé. Jak ale léta ubíhala, jejich světy se od sebe čím dál více vzdalovaly. Dave je přepracovaný právník, manžel a otec tří dětí, Mitch je druhořadý herec, který mění ženy častěji než ponožky. Jednoho dne se spolu sejdou, popijí alkohol a u fontány si oba v tentýž okamžik přejí ocitnout se v kůži toho druhého. Následující den ráno se probudí a zjistí, že jejich přání byla vyslyšena. Nejraději by se zase hned přeměnili zpátky, ale kouzelná fontána byla mezitím odstraněna. Kam byla převezena, není možné kvůli byrokracii hned zjistit, a tak oběma mužům nezbývá než začít žít život toho druhého. Mitch musí zastoupit Davea v případu fúze firmy, na jejímž výsledku záleží, zda mu bude přiznáno partnerství. Dave má v Mitchově podobě natáčet porno. Ani jednomu se ale nový způsob života nelíbí. Podaří se oběma mužům nezničit si navzájem vlastní existenci dřív, než naleznou způsob, jak vše vrátit do původních kolejí? (TV Nova)

dezibook

No a co, že výměna těl už tady byla!!! Bavil jsem se, chcal smíchy i slza v oku byla... Reynolds je borec, ale že mě rozesměje i Bateman, což jsem nikdy nevěřil, dávám plný počet! WAU !!!!! ()

viax

Úsměvná komedie o záměně těl a duší. Herci výborně vybraní. Dávám hvězdu navíc za casting. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Chci tvůj život!" Ryan Reynolds si prohodí své tělo s Jasonem Batemanem. Hulič trávy, děvkař a herec soft porno má tedy rázem právnickou kariéru a tři děti s Leslie Mann. Příběh není žadná novinka, podobných už bylo natočeno opravdu mnoho. Nejslavnější asi bude film Mezi námi děvčaty. Přesto jsem se smál od začátku do konce. Plus jako bonus jsem viděl svlékající se Oliviu Wilde. ;) Není to pro každého, protože film je nabitý sprostými hláškami a takzvaným fekálním humorem. - 80%. ()

janmatys

Začneme tím, že jedna hvězda je za Divošku Olívii, protože ta je píchatelná vždy a všude, a kupodivu podává i herecký výkon. Nyní tedy k filmu... Situace jdou občas až za ad absurdum, to jako jistě, ale najdou se vtipné momenty a kupodivu i momenty vážné, kterým navíc ještě věříte, což bývá u tohoto typu pohyblivých obrázků celkem neobvyklé. Celek tedy působí vyváženým dojmem a dokáže pobavit bez nutnosti urputně přemýšlet nebo naopak místy usínat. Dle mého se sice dalo oprostit od určitých scén a tím zkrátit stopáž o zhruba deset minut, což by film pozvedlo na další level, ale... Co už. 65 procent si to zaslouží, a tu hvězdu navíc jsem vysvětlil hned v úvodu. Jako bonus navíc vzhledem k roku vzniku dostaneme snímek bez dnes již typické (rozuměj vynucené) americké genderové vyváženosti a lgbtq+ nutnosti, a tak jistě zaplesá srdce nejednoho heterosexuálního diváka - prostě paráda. ()

leafroller

Docela hloupá komedie zcela závislá na excelentních výkonech dvou hlavních představitelů mě na první (i druhé) podívání docela nadchla. Postupem času se však vtipy stávají až příliš dětinsky sprosté, logika chybí, ale pořád se to dá. Jedno shlédnutí určitě doporučuji. ()