Mitch a Dave jsou nerozluční přátelé. Jak ale léta ubíhala, jejich světy se od sebe čím dál více vzdalovaly. Dave je přepracovaný právník, manžel a otec tří dětí, Mitch je druhořadý herec, který mění ženy častěji než ponožky. Jednoho dne se spolu sejdou, popijí alkohol a u fontány si oba v tentýž okamžik přejí ocitnout se v kůži toho druhého. Následující den ráno se probudí a zjistí, že jejich přání byla vyslyšena. Nejraději by se zase hned přeměnili zpátky, ale kouzelná fontána byla mezitím odstraněna. Kam byla převezena, není možné kvůli byrokracii hned zjistit, a tak oběma mužům nezbývá než začít žít život toho druhého. Mitch musí zastoupit Davea v případu fúze firmy, na jejímž výsledku záleží, zda mu bude přiznáno partnerství. Dave má v Mitchově podobě natáčet porno. Ani jednomu se ale nový způsob života nelíbí. Podaří se oběma mužům nezničit si navzájem vlastní existenci dřív, než naleznou způsob, jak vše vrátit do původních kolejí? (TV Nova)

LaRhette

Myslím, že o filmu nejvíce vypovídá fakt, že zlomový zvrat nastává ve chvíli, kdy se duo hlavních hrdinů vymočí do jedné kašny. Spojeni močí? Pro mě až příliš povrchně jednoduché využití efektu prohození těl. ()

Martin741

Reziser David Dobkin /Nesvadbovi, Rytiri ze Sanghaje/ natocil komediu, v ktorej opat US styl humoru je na desiatky kilometrov vzdialeny Europe. Ryan Reynolds /Zahulime, Uvidime/ to nema sancu utiahnut. 30 % ()

O´Neill

Největší chybou filmu je asi přestřelený čas...Kdyby totiž byl o dobrých 20 minut kratší, nebylo by zde tolik nudných scén, a byla by to vlastně jedna velká komedie. Bohužel zde ale těch 20 minut je, nudných scén celkem taky požehnaně, ale naštěstí to celé kompenzují dva výtečí herci, a úžasná Olivia Wilde. Námět leč lehce klišovitý celkem funguje, a totální happy end tomu dodává říz. Finále? Nebýt nudných scén je to plnokrevných 5 stars. ()

Nach

Mé očekávání bylo naplněno. Svižná, dobře zahraná komedie s několika hluchými místy. Jason Bateman zde s Ryanem Reynoldsem herecky excelují, i když druhý zmíněný zde spíše Batemanovi sekunduje. Každopádně tuto komedii mohu všem doporučit, má maličkost se u ní velice pobavila. 70% ()

bourec

Tak po první půlhodině,kdy sem se i zasmál,se ten příliv humornejch scén nezastavil,ale mě se nějak nedostávalo smíchu.Možná to bylo hercema,možná okoukaností scénáře,ale prostě film se zastavil tak na lepším průměru.Škoda.60%. ()

Streeper

Ohrané téma, které Hollywood používá stále dokola a stále častěji, nebo se to zdá jenom mě? Žádná velká komedie to není, ale snaha hlavních herců si dvě hvězdičky zaslouží. ()

enjoi

Zase ta americká ptákovina, akorát v jiném obalu? Asi jo, ale nevim proč, ale tohle se mi prostě líbilo. Zázračně pohádkový příběh o výměně hustýho týpka a renomovaného právníka nakonec nedopadl vůbec špatně. A jedna hvězda navíc za Olivii :). ()

Pajky3

Už dlouho se mi nestalo, že bych po třech minutách chtěl vypnout film. Bateman vůbec neni muj oblíbenec, takže jsem doufal, že ho alespoň na snesitelnou úroveň vytáhne Reynolds. Bohužel další překvapení se mi dostalo, když promluvil. Ano uznávám, že za dabing Petra Rychlého si můžu sám, ale sakra, to nemáme jinýho dabéra? Jeho hlas už mě neskutečně vytáčí. Jedinej kde mi sedí je u Joeyho v Přátelích. Ono celkově se dabing docela vyřádil i na sprostých slovech. Nicméně jako třetí faktor se hned stal opravdu nechutnej fekální vtípek. První půlka byla příšerná, naštěstí druhá bylo o něco lepší a nedopadlo to tak hrozně. Navíc Třináctku teď vídam nějak často, holt ji Gregory vykopnul do vyšší ligy. ()

necisty

Nemůžu si pomoct, ale tenhle film mě opravdu nad míru pobavil. Je jasné, že hlavní pointa je strašně ohraná a už vůbec tomu nepřidávalo to, že plně spoléhali na to, že když tu kašnu najdou, tak to vše přestane. Ovšem množství povedených vtipů (až na úvodní nechutnost s miminem), kvalitní režie a také dokonalí herci, kteří dokážou hrát 'jeden druhého', tomu dodají takové grády, že nedokážu polevit na hodnocení. Víc takových! ()

campix

Trošku jsem doufal v nějaké menší překvapení, které slibovalo přinejmenším herecké obsazení. Bohužel se mi dostalo spíše jen podprůměrné komedie na téma ''jaké by to asi bylo, kdyby se vyměnili dvě naprosto odlišné osoby''. Téma, které bylo viděno již mnohokrát a bohužel musím říci, že bylo i mnohokrát lépe zpracované. Nezpochybňuji chemii mezi ústřední dvojicí, která funguje docela dobře, ale zbytek filmu nestojí opravdu za moc. Místy hodně laciné a většina věcí už několikrát viděna jinde. Počítačem vytvořené scény s dětmi už pak byla jenom poslední kapka. Na zkrácení dlouho cesty dostačující, ale pokud hledáte jakoukoli přidanou hodnotu, tak jste na špatné adrese. ()

Juto

Tento film nie je typickým filmom o zmene tela. Jason Bateman a Ryan Reynolds boli humorný a dalo sa povedať, že sa pri tvorbe filmu bavili. Jazyk a nahota zodpovedali hodnoteniu R, ale to filmu pridalo. Jednoznačne téma pre dospelých a trochu prehnané, ale toto ma bavilo. 6/10 ()

bartias

Šikovní herci se potýkají s vděčným ale stokrát omletým tématem i zbytečně vulgárními vtipy. Když někdo pořád opakuje "fuck" jenom proto, aby pořád opakoval "fuck", věřte, nevěřte, není to taková sranda. Pár momentů by se přesto našlo a Olivia Wilde vyráží dech. 5/10 ()

LukeUp

Vtipná věc o tom, jak se dva kamarádi pod vlivem vymočí do fontány a ona je čirou náhodou kouzelná a splní jim jejich přání, po kterém vlastně vůbec netoužili. Neotřelý děj a vtipné momenty, rozhodně zábavné podívaná. A Olivia Wilde alias "třináctka"? Proboha, já jsem se do ní zase zamiloval. Super komedie. ()

tomeek

Dlouho jsem se tak nepobavil! :) Oproti včerejší ubohosti ve formě Pařby v Bangkoku, je tohle jak balzám na duši! Sice se nevyhneme občasnému citovému ždímání, ale převažuje humorný element a od citovek se vždycky okamžitě vrátíme zpátky k žánru komedie. Začátek je vtipný jak ďas, Olivia - no doplňte si sami, Leslie je MCBP se vším všudy a hlavní protagonisti oba na výbornou. Jejich charakterová výměna je tak povedená, že bezpečně poznáte, kdy je kdo "kdo" (to je věta). Vážně skvělá zábava, perfektní dovětek během titulků. Skvělá komedie! Jen mě trochu mrzí, že se nedozvíme Ryanovu reakci na nové tetování :) "Popravdě - před jakýmkoli rozhodnutím ve svém životě, bez ohledu na to jak je malé, nejprve zavolej své ženě. Představ si, že jsi osel s poškozeným mozkem, ztracený v poušti, bezmocný, stále potřebuješ ukázat směr. Nikdy nepřevezmi iniciativu, nikdy nic nedělej na vlastní pěst a nikdy se neodchyl od plánu. Proč? Protože jsi osel s poškozeným mozkem a jsi ztracený v podělaný poušti!" PS: Kvůli zajímavosti od ojeho nedávám plný počet! :)) ()

Radiq

Ze začátka to vypadalo, že to bude strašná a trapná komedie (po scéně s nočním přebalováním, pudrem a jakejmasi do zelena zbarvenejma hovnama). Kupodivu se to pak stočilo na správnou kolej a Ryan Reynolds svejma hláškama vysloveně perlil. Respektive ta jeho postava, která se pak přenesla i na toho druhyho. Jinak nevim, jak to RR dělá, ale svým výběrem komedií má podle mě dycky kliku, na rozdíl od akčních filmů (stejně kvalitně mě pobavila třeba i komedie "Hele kámo, kdo tu vaří?"). I když zápletka této komedie je docela jednoduchá, podařilo se z toho vyždímat docela dobrej zážitek, kterej mě několikrát fakt rozesmál a permanentně držel v dobré náladě. Ke konci to sice trochu skomíná, ale i tak to považuju za dobrej filmek... ()

ivan_drago

Vtipná komedie s úžasným Jasonem Batemanem, kterou shazují ty sentimentální kecy... Film by snesl prostříhat o dvacet minut a nechat jen ty vtipné momenty... Jinak musím uznat, že oběma hlavním představitelkám to mimořádně slušelo... Nejvíc mi utkvěl ten ukrajinský režisér, ten by si zasloužil vlastní film. A hodně koz tam bylo... ()

kinghome

Průměrná komedie s fekálníma prvkama a luxusní Oliviou Wilde. Na film jsem se koukal, když jsem měl oběd, takže ten fekální hůmor mě fakt moc nenatchnul. Ale to, že se tam skoro uplně svlíkne Olivia a budou vidět i cecky to mě naopak potěšilo. Ale víc jak za *** dát nemůžu. Čistej průměr. ()