Mitch a Dave jsou nerozluční přátelé. Jak ale léta ubíhala, jejich světy se od sebe čím dál více vzdalovaly. Dave je přepracovaný právník, manžel a otec tří dětí, Mitch je druhořadý herec, který mění ženy častěji než ponožky. Jednoho dne se spolu sejdou, popijí alkohol a u fontány si oba v tentýž okamžik přejí ocitnout se v kůži toho druhého. Následující den ráno se probudí a zjistí, že jejich přání byla vyslyšena. Nejraději by se zase hned přeměnili zpátky, ale kouzelná fontána byla mezitím odstraněna. Kam byla převezena, není možné kvůli byrokracii hned zjistit, a tak oběma mužům nezbývá než začít žít život toho druhého. Mitch musí zastoupit Davea v případu fúze firmy, na jejímž výsledku záleží, zda mu bude přiznáno partnerství. Dave má v Mitchově podobě natáčet porno. Ani jednomu se ale nový způsob života nelíbí. Podaří se oběma mužům nezničit si navzájem vlastní existenci dřív, než naleznou způsob, jak vše vrátit do původních kolejí? (TV Nova)

danek22

Pro poklidné odpoledne, plné popcornu a hlavně pro nenáročného diváka je tento film příjemná zábava. Pro chmuré noci, plné alkoholu, který popíjí intelektuálně založený divák je tento film sračka. Já to viděl odpoledne a pojídal popcorn. ()

Misel9

Ani nějaký extra zázrak ani uplný propadák (50%). Věčný téma výměna těl (duší) a nakonec si vlastně uvědomí že jsou rádi za to co mají. ()

M.Myers

Kdyby se tvůrci vykašlali na těch pár fakt debilních prasáren, klidně bych hodnocení zvednul, takhle volím za dobře tedy 3***. A je to velká škoda, protože herci byli velmi dobří, obzvlášť pak Bateman. Bohužel, když je režisér hovado, a musí si tam nacpat, takový zhovadilosti, nedá se svítit. ()

Olík

Xtá variace na záměnu těl v historii filmového průmyslu……tentokrát ve stylu „ubereme na korektnosti“. Jason Bateman už v tom umí chodit (Šéfové na zabití, Sprosťárny, Z cizího krev neteče), společně Jasonem Sudeikisem se začínají pevně ujímat vlády nad podobně laděnými záležitostmi. Ryan Reynold je zase chameleon, který umí měnit žánry jako božský Leo modelky Victoria's Secret….i když ruku na varlata, tady byl ten z páru, kdo méně táhl. Takže tady máme dvě prohozené osobnosti, nějaké vulgárnosti, ženská prsa, povedené i hodně laciné gagy, palec v anále vyžilé pornohvězdy, vtipné hlásky i čarokrásnou tvářičku (plus další části těla) Olivie Wilde. Myslím, že na středeční podvečer slušný arzenál. ()

Kingjiri

"Uvidíš Monu. Leží tam v posteli. Pak budou skákat kozy... Zpomalený záběr na skákající kozy, olíznutí bradavky, normální rychlost, skákající kozy ..." No vida, co se z týhle nenápadný komedie vyklubalo. Ve výsledku to ale působí trochu nevyváženě. V první polovině se scénáristi hodně odvázali a je tu několik dobrejch hlášek. Humor dost vulgární a fekální, občas až moc (hovno na xichtě, těhotná ženská). Druhá polovina se už klasicky věnuje katarzi obou hlavních hrdinů v cizích tělech, což by tolik nevadilo. Jenomže pak přichází až příliš patetickej konec, kterej se sem prostě vzhledem ke zvolenýmu stylu humoru vůbec nehodí. No, ale stejně jsem se u toho dost nasmál, mám rád "erkový" komedie a dozvěděl jsem se, co znamená pojem "lorno", takže čtyři slabší hvězdy. ()

Skleni

bože ako som tento film nechcel pozerať. Ale nič iného som nemal na výber. A tak som to pustil. A už po 15-tich minútach som vedel, že toto bude sranda až do konca. A veru bola. Trochu ma už omrzeli všetky tie sentimentálne a dramatické pohľady a dialekty, ale stále som sa bavil. Film s tak otrepanou témou ako je výmena myslí, sa dočkal tak humorného prevedenia aké som ešte nevidel. A teda videl som už zopár filmov na túto tému. Rovnako musím podotknúť, že niektoré scény boli morbídne uchýlne, niekedy som nechápal ako zrovna takú vec mohli dať do filmu, ale stále som sa bavil. A veľmi. Pekná úsmevná komédia bez rozumu so štipkou uchýlnosti. Prečo nie? ()

Juvecz

Perfektní komedie, sranda od zacatku do konce, dlouho sem se tak nezasmál jako u tohodle filmu, ani Sendleruv film skus mě rozesmát u mne nezabodoval jak tenhle, s chladným srdcem můžu říc že tohle je komedie léta. ()

maciii

Nejvtipnější na celém filmu je jeho trailer, kde jsou všechny ty trapné scény šikovně sestříhané tak, že se jim člověk alespoň pousměje. Jinak se to zoufale drží toho nejohranějšího hollywoodského schématu se snahou svým patetickým závěrem z diváka vymáčknout i nějakou tu slzu. A to se jim povedlo, akorát že k pláči to bylo od začátku do konce. ()

Jeand´Boa

Málokterý film o výměně těl se podaří tak, aby mohl být hodnocen jako úspěšný..tento snímek je toho důkazem, neboť nápadité a vtipné momenty přináší pouze na pár místech. Okolo nich pak sahá po klasických a otřepaných prvcích bez nápadu, ale zato s dávkou trochu trapnosti a nechuti...škoda, těšil jsem se na překvapení, kterého se mi nedostalo... ()

Rockerman

Vůbec mi nevadí, že téma není originální. Vybavují se mi dva fimy, které řeší podobný problém. V roce 1985 byla natočena komedie "Já nejsem já" , kdy se Petr Nárožný proměnil v Oldřicha Kaisera a naopak. Poněkud drsněji to řeší jedna povídka z filmu "Acid house". Prostě vše už tu bylo, jde jen o to, jak se to podá. Většinu času jsem se u tohoto filmu bavil. Bohužel kromě skutečně humorných scén, jsou tu i scény trapné, až velmi trapné. Zvláště "fekální" scéna, kdy jde Daveova krásná manželka na záchod a nezavře si dveře, tak ta tu být opravdu nemusela. Také přemíra vulgárních výrazů je už pak kontraproduktivní. Jinak však lze film doporučit, jako nenáročnou oddychovku pro otrlejší diváky. 60% ()

beckham-

Velké překvapení, neuvěřitelně jsem se u tohoto filmu nasmál, jednoznačně jedna z nejvtipnějších komedií, co jsem kdy viděl. Trefeno přímo do mého stylu humoru, hlavně zásluhou hláškujícího R.Reynoldse. ()

pepa3rd

Výměna charakterů už tu byla mnohokrát a mnohdy i mnohem lépe a vtipněji zpracovaná. Nicméně, vhodný námět se dá ždímat dokolečka dokola. Autorům se musí přiznat, že to tentokrát mohlo dopadnout ještě mnohem hůř, což je vlastně pochvala, protože né vždy se to dá u podobného filmu říct. Chvílema jsem se sice bavil, přesto nic, co bych chtěl vidět znovu. Lehce zapomenutelných, průměrných 50 % ()

Jakubik

Mě líbilo a hodně. Dobré gegy, super obsazení. Nenudí a neurazí. Zkrátka jasna lepší průměr. Skvěle jsem se bavil… ()

Ihuj

Průměrný příběh, průměrně vtipné, body navíc za Olivii Wilde a body dolů za fekální nehumor. Jasný, odhadnutelný, americký příběh. ()