Třicetiletá Annie (Kristen Wiig) má za sebou těžké období, ale život se jí nečekaně obrátí naruby ve chvíli, kdy jí nejlepší kamarádka Lillian (Maya Rudolph) pověří přípravami na její svatbu. Starostí je s tím až nad hlavu, Annie se přesto s odhodláním ujímá skupiny nedočkavých družiček (Rose Byrne, Melissa McCarthy, Wendi McLendon-Covey a Ellie Kemper) a společně se vrhají do svatebních příprav, během kterých ale nic nevychází podle plánu. (Magic Box)

Streeper

Asi jsem očekávala komedii, u které se pořádně zasměji, nakonec jsem to nedostala. Neříkám, že to bylo nudné, koukat se na to vážně dalo, ale bylo to trapné a ohrané téma. Pokaždé je tam sokyně, která nejlepším kamarádkám pokazí vztah, ale stejně se vždycky dají dohromady a má to vždycky dobrý konec, stejně jako tady. Je pravda, že Melissa McCarthy byla asi nejlepší a nejvtipnější, ale vážně....oscarová nominace za nejlepší vedlejší roli? Mám tě ráda Melisso, ale tohle vážně ne! ()

Pajky3

To mě zase jednou recenzenti zklamali. Díval jsem se na to s Nikčou a tu to možná štvalo ještě víc než mě, i když to byl úůvodně film spíš pro ní. Divil jsem se, že to dokoukala. Zezačátku přijde pár nepovedených vtipů o orálním sexu, potom zvracení a fekální humor a aby toho nebylo málo tak jdeme do letadla, kde to je taky na výsost trapné. Jsme v půlce a jediné okamžiky, které nejsou trapné jsem světe div ty s Chrisem O´Downem. (averze z IT Crowd překonána). Naštěstí druhá půlka, i když se zuby nehty drží zaběhnutých žánrových kliše, působí mnohem líp a celkově zachraňuje alespoň lehce podprůměrný dojem z tohohle díla. ()

sulimo

Bože. No občas to bylo trochu moc, ale jinak mimořádná psina. Prostě takové Hangover bez hangover pro ženy. A překvapivě dost povedený (i když toho nadutýho playboye v podání charismatického Hamma si mohli tvůrci odpustit, to je chlap, kterej to se ženskejma špatně nemyslí...nikdy....a nechte mě žít v mém naivismu). ()

campix

Absolutně nevím co k Ženám sobě říct. Až na pár scén a charakterů mě film vůbec nebavil a popravdě nechápu hodnocení většiny zdejších uživatelů. Humor byl sice z trošku hrubšího zrna, což není nijak na škodu v romantické komedii čistě pro ženy. Ale herci v hlavních rolích mi přišli žalostně neosobní a vadili mi i ti, které mám jinak docela rád (Kristen Wiig a Chris O'dowd). Nic jsem nečekal a téměř nic jsem ani nedostal. ()

danecek24

69. Zlatý glóbus (za rok 2011) - nominace (2) - Nejlepší film (komedie / muzikál), Nejlepší herečka (komedie / muzikál) - Kristen Wiig ()

pufina

65% a to dávám jen proto, že rozhodně na jedno nudné odpoledne to pobaví. Sice bych za herecké obsazení někoho nakopala, protože dohromady byla celá banda (až na Mellissu McCarthy) fakt protivná, ale příběh pobaví.. ()

pakobylka

Jakoby ženy sobě nadělily načančaný, leč nechtěný dárek, se kterým si po rozbalení nevědí tak docela rady. Neboť příběh neklopýtá díky nejisté chůzi jeho protagonistek, nýbrž kvůli nedotažené zápletce. Jakoby jí - i hlavní hrdince - chyběl jakýsi globální restart, který by pozměnil či rovnou přetvořil zaběhnutá schémata. Obhroublejší vtípky nejsou na závadu, jen - jako už tolikrát - úvod předvádí vtipnější a nápaditější scénky nežli závěr. Přitom nechci posuzovat, nakolik je vhled do ženské duše výstižný, neboť svatba předvedeného formátu by se pro mě osobně stala nadlouho noční můrou ... pokud bych byla donucena se jí zúčastnit v nějaké významnější úloze, kupříkalu jakožto družička - či nedej bože (!) jako nevěsta. Můj úhel pohledu je tudíž - řekněme - značně emocionálně zabarvený, a proto objektivně nepoužitelný. ()

Juto

Tento film ukazuje, že ženy vedia predviesť drsný humor rovnako dobre ako muži, ale to neznamená, že všetok humor je taký. Samotný príbeh je pomerne jednoduchý a predvídateľný, ale slúži aj na poskytovanie humorných situácií. 7/10 ()

c.tucker

Rozhodně je to velice podařená komedie o jedné zoufalkyni, která si sáhne až na dno a od tud se odrazí. Je to sice trošku předvídatelné, ale stejně jsem se královsky bavil a i fekálního humoru, který většinou bývá nechutný a ne vtipný (ale zde je opak pravdou, záchodová scéna byla úžasná). Není to stále na plný počet, jelikož jsou tam nějaké nedostatky, ale vtipných scén, které i nějak dávali ucelený dojem je tam haba kuk, takže to určitě doporučuji. Hlavně Melissa McCarthy je pro mě jasným rozesmívačem číslo jedna a Kristen Wiig je pro mě už dlouho šampionem a určitě se jí ten scénář povedl. ()

Icefist

Annie se mi za předlouhý úvodní úsek, kdy se chovala jako kráva, dost znechutila. Tam to vážně chtělo prostříhat. Humor byl místy nucený a nechutný (zkušebna svatebních šatů), což na hodnocení taky nepřidá. Navíc to tak zabíjí jiné vydařené hlody. Asi jsem od toho čekal víc, než jsem měl. 50 % Oblíbená část- upoutávání policistovy pozornosti ()

ivet.ka

Asi nejpovedenější projekt Judda Apatowa. Po sérii maskulinních komedií, kde byly ženy pouze ozdobné figury jim konečně věnuje pořádný prostor. Se skvělým scénářem Kristen Wiig jsou Ženy sobě příjemným překvapením na poli unylých, dokola se opakujících komedií. Série filmů s mužskou kocovinou (Pařba ve Vegas s v Bangkoku) se zahanbeně před Ženami sobě hrbí studem. Přečtěte si celou recenzi. ()

bartias

Neurvalá komedie ve stylu Pařeb tentokrát cílená hlavně na dámy má jeden velký triumf: Skvělou Kristen Wiig v hlavní roli. Díky ní jsou i ty nejzáchodovější momenty více nebo méně vtipné a ani jednou nesklouznou k samoúčelné vulgaritě. Ženy sobě nejsou žádný Sex ve městě a díky tomu mnohem víc pobaví chlapa, i když míří v prvé řadě na opačné pohlaví. 7/10 ()

moviefilm

Kombinácia komédie a drámy, v ktorej každá zvlášť funguje vynikajúco, no dokopy ide o dva do seba nezapadajúce filmy. Ale Melissa McCarthy je dokonalá... ()

dr.fish

Hledání smyslu života se dá vyprávět buď složitě (nezávislý film) nebo jednoduše (romantická komedie). Vtipy v tomto filmu jsou vtipné jen vyjímečně, i když se skládají z vtipných slov, zkrátka nefungují. Hrdinové chtějí být tak strašně lidští, až jsou často úplně umělí. Vysilovalo mne to, místy se trochu vyjasňovalo, ale některá místa jsem zase radši přeskočil...50% ()

Madlenka26

Jak jen začít? V celku to nebyl špatný film až na velice 1* začátek a nudnou hodinu, kde mi scéna alias na*erem si všichni do kalhot přišla více ne k úsmání, tak k pláči. Máme tu další druhou hodinu, která byla o něco lepší po scéně v letadle, kterou ale zkazila Melissa McCarthy , která v tomhle filmu neměla co dělat, jmenuje se to ženy sobě a ona působí více jak chlap. Připadalo mi, že tvůrci hrozně moc tlačí na pilu, kdy se snažili , aby scény byly vtipné , ale byly na můj vkus dlouhé, že potom ztratily ten úsměvný konec. Horší 3* ()

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

O čem budou Krotitelky duchů?

O čem budou Krotitelky duchů?

01.01.2016

Seznamte se s Krotitelkami duchů

Seznamte se s Krotitelkami duchů

28.01.2015

Třetí díl Krotitelů duchů se chystal tak dlouho, až od něj studio Sony ustoupilo a raději zvolilo cestu rebootu. K tomu se rychle dostal Paul Feig, režisér úspěšných komedií Ženy sobě a Drsňačky, a… (více)

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni