Třicetiletá Annie (Kristen Wiig) má za sebou těžké období, ale život se jí nečekaně obrátí naruby ve chvíli, kdy jí nejlepší kamarádka Lillian (Maya Rudolph) pověří přípravami na její svatbu. Starostí je s tím až nad hlavu, Annie se přesto s odhodláním ujímá skupiny nedočkavých družiček (Rose Byrne, Melissa McCarthy, Wendi McLendon-Covey a Ellie Kemper) a společně se vrhají do svatebních příprav, během kterých ale nic nevychází podle plánu. (Magic Box)

joehot

Klišé, schématičnost a velice časté překročení hranice mezi "vtipným" a trapným. Nechápu motivace některých postav, věty, které vypouštějí z úst, jejich logiku, blbost hlavní hrdinky a spoustu dalších věcí. Čistě technicky - během té slušně přestřelené stopáži jsem objevil jediný povedený záběr kamery. Zač tedy dvě hvězdy? V některých (málo) chvílích fungující scénář, občas sympatická Kristen Wiig, většinou sympatický O'Dowd a cvičeníhodný Terry Crews. ()

Ajinka126

Fuj, já bych ty nechutný američany nejradši přetáhla koštětem po hlavě! To skutečně není zábavné, vhodné ani poučné, aby se v takovém filmu museli ubírat cestou zvratků a nebudu říkat jakých jiných ohavností. To si vážně Amerika neumí představit film, A ROMANTICKÝ, bez fekálií? Ježiš! Za to okamžitě hvězdička dolů a to jsem mírná. No a scéna v letadle měla být směšná nebo spíš děsivá? Já to tipuji na trapas. Další bod dole. Jinak to skutečně nemohu nikomu doporučit! V tomhle filmu jsou jen špatně a negativní emoce.. jako zloba, závist, zášť, agrese ať už pasivní nebo aktivní.. Fuj, takhle ošklivý film ze sebe budu dlouho setřepávat..Dál to nemá cenu komentovat. ()

Torision

Mělo to velkej (čtyřhvězdičkovej) potenciál, jehož dojem akorát totálně dojebala poslední trapná půlhodina. Do tý doby to totiž byla fakt sranda. Sice spíš takovej slepenec, ale sranda. Třeba spolubydlící Kristen Wig z Malý Velký Británie je epickej, stejně jako srací/blicí scéna, vyhrocená scéna v letadle nebo na tenise. Nekorektní, skoro až za hranicí a prostě jsem se bavil a nenudil ani chvilku. To, že to nakonec všechno dobře dopadne a všichni se budou mít rádi, to mě fakt nasralo a musím s hodnocením dolů. ()

khedy

Komedie tohoto typu mi většinou příjdou k nerozeznání. U téhle jsem však přinejmenším nenudil a dokonce se i párkrát zasmál. I když některé scény byly vyloženě buranské, vždy se držely na pomyslné hraně snesitelnosti - ano mám na mysli například záchodovou scénu, kde naštěstí režisér nazacházel až tak do detailu. Ženské role byly příjemné a dobře se na ně koukalo, z těch mužských mě potěšila zejména role Chris O'Downa. ()

corpsy

Prečo nedostali tieto ženské ( Kristen a Annie ) Oscara za originálny scenár? No lebo bol čas ho, po 34 rokoch, udeliť Woody Allenovi ( tak to si ešte zistím ). Komédia hodná viac ako ocenení a komerčného úspechu. Komédia hodná zapísať sa do análov ( a hlavne tých producentských, aby si tie kapitalistické curvy uvedomili, kde je zlatá žila - okrem ich zadkov ). ()

Marsik

CineStar České Budějovice - Na film bych logicky do kina nikdy sám nešel, ale zkrátka se stalo, že jsem se ocitl v prostorách kina v ČB a už to jelo. Jasně, já coby chlap, nemohu jinak než kritizovat tento stupidní film, kde 2 hodiny čučim na přihlouplý nanynky a poslouchám ty největší a nejhloupější babský kecy. Nicméně jsem film dokoukal a musim říct, že jsem se celkem bavil. Největší podíl na tom má Melissa McCarthy, scény s ní byly fakt vtipný. Jistě, bylo tam neskutečné množství stupidností a nejhloupějších rozhovorů mezi kamarádkami, ale tak co, přežil jsem to ve zdraví, takže dávám 50% (with J.) ()

Kryton

Tak, že by ženské měli také svojí komedii, která si nebere servítky a drze ukazuje svět jedné smolařky? Ano i ne. Jsem muž - to jen pro začátek. Kristen Wiig se mi zde opravdu líbila, protože role absolutní smolařky (bez práce, bez bydlení, bez chlapa) jí fakt sedla a musím uznat, že mi byla i sympatická. Co se mě však nehodilo byla ta banda kamarádek. Některé to tlachání je opravdu woman only. Jen nechápu proč se musí ve filmu od Apatow group dávat scéna zvracení a kadění? To bych vážně nečekal! Rozhodně však pobaví scéna v letadle a na zkoušce svatby - tam jsem se taky zasmál. Celému filmu však chybí nějaká ta wtf scéna asi jako, když v Hangover 2 se zajde to transbordelu. Jsem rád, že Chris ODowd se začíná prosazovat i za mořem, protože se mi od dob IT CROWD líbí. Takto je tu v celku příjemná komedie o jedné ženské co hledá chlapa, práci a vlastně i sama sebe. ()

JimWayne

Ale ano je to klasická hollywoodska odrhovačka čo sme všetci videli už milión krát ale funguje. Sympatické charaktery, kvalitná réžie, dobrý scenár ( nomináciu na Oscara si mohli odpustiť ) to všetko pekne do seba zapadlo a utvorilo film na ktorý sa dá pozerať. Nominácia Melissi McCarthy zaslúžená, najlepšia postava z filmu :) . ()

SaNcHeZ_cz

Annie je smolařka, které se rozpadá život. Jediná její kamarádka Lillian navíc plánuje svatbu a vybrala si svoji nejlepší kamarádku, aby pro ni uspořádala večírek na rozloučenou. Ten místo aby kamarádky sblížil, prohloubí mezi nimi propast. Ženy sobě jsou vcelku nezajímavá běžná komedie, která sice nabízí humor hrubějšího a nechutnějšího rázu, ovšem rozpouští jej ve vodách nezajímavosti a přehnaných klišé. Snaha o napodobení formy Pařby ve Vegas pro ženské publikum je tu více než očividná, nicméně se těžce míjí účinkem. ()

Alqarin

Apatowovský humor v dámském balení = luxus. Na šablony kašlu, gagy mě nutily se svíjet v křečích a Melissa McCarthy byla naprosto zabijácka. Loved it! ()

Riddick77

Parádní jízda, které prospěl ženský kontext a mnohdy i ženské vtípky. Je pravdou, že některé scény jsou OPRAVDU předimenzované, ale většina dialogů a situací je skutečně humorná a některé slovní přestřelky (hlavně hlášky v klenotnictví) jsou naprosto geniální. Jen nevím, zda to nepřijde zábavnější spíše mužům než ženám, což může být nakonec poměrně paradoxní. Nicméně jednoznačně výborné! Kristen Wiig rulezzz!! 8/10! ()

Alementina

Ja se v Annie videla, ja se v ni u nekterych scen brutalne poznavala az to bylo neprijemne nastaveny zrcadlo. Vetsina tech "kamaradek" vykazovala rysy mych kamaradek a známých. Ta tlusta byl extrem a ulet a protoze tech uletu tam bylo vic (ty spolubydlici-sourozenci byl nezkoustnutelny ulet2), tak jen za 4*, protoze jinak to bylo nadprumerne dobrý. A ze to bylo hystericky ... no my zensky jsme hysterky. A Wilson Phillips - Hold On - stahuju a nesu kamaradce jako prekvapeni :) ()

blackrain

Pařba ve Vegas a Pařba v Bangkoku našly svůj protipól, který bez studu a servítků zvedl hozenou rukavici. Takže i dámská rozlučka se svobodou se může krapet zvrhnout. Nejde o originální zápletku, ale jednou by tenhle film mohl být pokládán za klasiku. Každá družička chystající se na svatbu byla úplně jiná, to byly parádně vyhraněné charaktery, některé trušku extrémní. Nejvíce vtipná mi přišla Melissa McCarthy, která hrála Megan. Každopádně jde o velmi svěží komedii. Jen ta délka mohla být o něco kratší. ()

ABLABLABLA

Já v tom nevidím nic víc než další vtipnou komedii, kterých je opravdu spousta, kde mají pro změnu hlavní prostor ženy. Že by to bylo něco přelomového bych netvrdila. Bavila jsem se a velmi dobře, ale ne nějak víc než u jiných průměrných komedií, kterým dávám 3*. ()

Tony.cs

Kdo mě zná ten ví, že jsem velice mírný a vstřícný, ale buďto mi tenhle film nesedl do noty, nebo je to opravdu tak trapné. A mě byla nesympatická hlavní postava už od začátku nepříjemná. První shlédnutí za 30%, další shlédnutí neplánuji. ()

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

O čem budou Krotitelky duchů?

O čem budou Krotitelky duchů?

01.01.2016

Seznamte se s Krotitelkami duchů

Seznamte se s Krotitelkami duchů

28.01.2015

Třetí díl Krotitelů duchů se chystal tak dlouho, až od něj studio Sony ustoupilo a raději zvolilo cestu rebootu. K tomu se rychle dostal Paul Feig, režisér úspěšných komedií Ženy sobě a Drsňačky, a… (více)

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni