Boratův navázaný telefilm

• USA Borat Subsequent Moviefilm: Delivery of Prodigious Bribe to American Regime for Make Benefit Once Glorious Nation of Kazakhstan (více)

Čtrnáct let po své první cestě do Ameriky se kazašský reportér Borat Sagdijev musí vrátit do USA, aby zachránil pověst Kazachstánu. Zde zasáhne Boratova patnáctiletá dcera Tutar, která mu překazí plány. Oba dostanou mnoho zajímavých lekcí o americké kultuře, politice a covidu 19. (HBO Max)

Yuri_Boyka

Borat sa vrátil vo veľkom štýle a aj keď nepreliezol latku, ktorú nasadil prvý diel, tak moje očakávania rozhodne naplnil. ()

Majo.evans

Druhý diel je porovnateľný s prvým.o trochu slabši ale nasmial som sa.Zachytáva súčasné dianie.Začiatok a koniec je najlepší. ()

mistrpropr

2-3 dobrý scénky (chata, mítink, rozhovor s politikem), zbytek slabší opakování jedničky + 1 ultranechuťárna... Přijde mi, že navíc nebylo moc poznat, jestli je to hraný nebo ne... Druhá věc je, že se mi nechce věřit, že je někdo tak dementní, jako některý lidi tam :D ale je fakt, že ten konec udělali fakt výborně :) ()

goauld

Cohen v tomto narychlo spíchnutém "tajném" pokukání do Americkoj kultůry 2 sice udržel jakouž takouž latku, ale na první film to zkrátka nestačilo. Mnohdy tam byly zbytečné vaty (především vztah dcera/otec, byla doslova ubíjející nuda). Taktéž nebyly ani moc přesvědčivé reakce amíků, kteří "jakože nevěděli". Nakonec samozřejmě nesměla chybět černoška, která vše "uvedla na správnou míru". Za těch dvacet let od prvního filmu se mnoho taky změnilo. Posunulo se myšlení západního světa směrem k hyperkorektnosti, což bohužel bylo znát i v některých scénách, které nakonec vytanuly poněkud sterilně. Co se týče Cohenovy "kazaštiny" - docela by mě zajímalo JAK dlouho to musel cvičit, nebo zda se jednalo o dabing. Česko/polské "Jak se maš" jednak postrádalo smysl a druhak se to zbytečně několikrát opakovalo. Celkově teda průměr. PS: Trump stejně vyhraje !!! Těch buranů má USA totiž moc, moc, moc.... ()

Ironsky

Nebýt našláplého konce,tak jsem chvílemi myslel že je něco špatně (jinak) se mnou.Bohužel až tam a na začátku mi to nepříjde šité horkou jehlou.RIP Azamat ()

F_Sanchez

Nebyla to taková bída, jak jsem se obával, ale už to není ono. Má to svoje velmi světlý okamžiky (Wuhan flu song), nekorektní/trapný humor Baron Cohena je v dnešní hyperkorektní době stále moc fajn, ale film jako celek už tak dobrý není. Už to nebylo tak kulervoucí jak jednička, někdy mi připadalo, že se Baron Cohen drží zpátky a nerozjíždí to tak, jak by mohl (evil jew kostým). Škoda, že se to moc orientovalo na vztah Borata a jeho dcery, což byla asi nejvíc hluchá místa filmu, když kouzlo Borata je v jeho interakci s "obyčejnými" Američany. Nedávno jsem četl, že by mohla vzniknout extended verze, tak třeba ještě Borat v dobrém překvapí. ()

Slash_Flash

Borat je jako žvýkačka. Prvně chutná výborně, ale po nějakém čase už vás z ní bolí huba a ztrácí chuť a už to je jako žvýkat toaleťák. První Borat byl skvělý. I po 14 letech, lidi si ho připomínají a jeho hlášky a vtipy se stali legendární a stal se jedním z nejlepších komediálních postav. Druhý Borat je už jen do něj kope. Ze začátku z něj leze něco dobrého, ale po chvíli už ztrácí sílu a přestává to být prdel, tak ho tam jen tak nechává ležet na zemi. Tak vidím Borata 2. Začátek mi dal naději. Měl ostrý černý humor, vtipné hlášky, vtipy a satiru. A člověk se ze začátku i zasmál. Ale čím dál Borat šel, tím víc se oddáloval od sebe sama. Z chytrého a drsného humoru se stal suchý politický humor, u kterého jsem jen dvakrát, nebo třikrát zasmál a po minutě ani nevěděl čemu. Poslední dobou se v Americe dějou pěkně zvěrstva. Proto není divu, že Borat toho využil. Jen mi dost chyběl ten neznalý zmatený Borat, který se plantal mezi smrtelníky a roznášel svoje moudra. Borat 2, už ztratil kouzlo. Borat 2 jako komedie to ustál a člověk se u něj i párkrát zasměje, ale na rozdíl od prvního Borata, na něj rychle zapomene. ()

HombreT

Ale celkom pobavilo...asi ako Bruno. Ale tak ako ani vyšperkovanú jednotku, ani toto si tak ľahko znovu nepustím. ()

ListerWBC

Není to perfektní film, ale po dlouhé době jsem viděl něco pěkně nekorektního se špetkou Ironického komentáře na tuhle Cancel culture dobu. ()

floppy4

Bola to sranda, ale keď berem to úvahy, že to bola vlastne len anti Trumpovská agitka, tak sa mi to celé protiví. ()

lineker

Tenhle týpek se nelekne ničeho a mne prostě bavit nepřestane. Ty scény při kterých si již z důvodu trapnosti přejete aby skončili. Ty scény u kterých si říkáte, že to snad musí být fejk, bo takhle blbý snad nikdo být nemůže. A pak jsou tady momenty u kterých řvete smíchy. Borat se prostě nezastaví před ničím, ale nade vše vyčnívá idiocie republikanské partaje a jejich fans a prase Giuliany. God bless america. ()

Music vévodí letošním Zlatým malinám

Music vévodí letošním Zlatým malinám

24.04.2021

Proběhl 41. ročník vyhlašování anticen Zlaté maliny (Razzies), které jsou každoročním oceněním pro ty nejhorší filmy a tvůrčí výkony uplynulého roku. Ač si největší počet nominací vysloužily snímky… (více)

Hvězda Borata si zahraje v novém hororu

13.03.2021

Byly uděleny Zlaté glóby

Byly uděleny Zlaté glóby

01.03.2021

V noci z neděle na pondělí proběhl 78. ročník udílení cen Zlatý glóbus a celý ceremoniál se z důvodu pandemie odehrával ve velmi úsporném duchu s minimem přítomných diváků a ze dvou lokací najednou.… (více)