Boratův navázaný telefilm

• USA Borat Subsequent Moviefilm: Delivery of Prodigious Bribe to American Regime for Make Benefit Once Glorious Nation of Kazakhstan (více)

Čtrnáct let po své první cestě do Ameriky se kazašský reportér Borat Sagdijev musí vrátit do USA, aby zachránil pověst Kazachstánu. Zde zasáhne Boratova patnáctiletá dcera Tutar, která mu překazí plány. Oba dostanou mnoho zajímavých lekcí o americké kultuře, politice a covidu 19. (HBO Max)

cubiczech

Tak těch 14 let nebylo k týhle postavě moc hodnejch, ať už v samotnym filmu tak i celkově síle/kvalitě tohodle humoru a otrnulosti diváků... možná je to tim, že 14 let je prostě 14 let a i Cohen za tu dobu šel dál, jak ve vážnějších rolích (Agent) tak Boratovi podobnejch věcech (Who Is America?). Nedá se ani říct že je to škoda, tohle stejně nikdo nějak nečekal... (poslední čtvrthodina je z toho asi nejlepší a maskiny se asi tolik nechytěj) ()

KolarikKing

O něco horší než jednička, ale i tak je to pořád ten stejný Borat, ke kterému se tady navíc přidala i jeho dcera Tutar. Ne všechno mi sedlo, ale i tak jsem se dost bavil. Humor ohledně koronaviru je na místě. Celkem mě překvapil závěrečný zvrat (a to fajné). V téhle době je to pohodová oddechovka. 6/10 ()

Atron

Přijde mi úžasné, že se ještě najde někdo, kdo dnes v Americe natočí něco tak nekoretního jako tenhle film. ()

argo.smile

Nuda a veľký pád oproti jednotke. Kde bolo vtedy sväté, nesväté , skryté a neskryté všetko tak tu to majú úplne v p..i. Nebol som ďaleko od odpadu. ()

fafejt001 odpad!

PO tanci sklizně či úrody , nebo co to bylo , kdy dcerka Tutar , menstruovala během tohoto tanečku , mi bylo celkem nevolno a pak po besedě mezi ženami , kdy opět dcerka pohovořila k ženám o tom , jak si strčila ruku až po zápěstí do vagíny , tam ji párkrát protočila a vytáhla , mi bylo jasné , že tenhle ,,komediální " kousek je , asi pro opravdové fajnšmekry . A když pak s chlapama likvidoval virus , který není vidět , pánvičkou a sprejem , bylo jasné , že tohle je fakt pakáááááárna . ()

bonovox

Pôvodný Borat bol aj je skvost, toto voľné pokračovanie už nemá toľko nápadov a humoru. Aj keď úvod a hlavne záver je perfektný. Mohlo to ale dopadnúť aj horšie... ()

Harakiri13

Ono to je už opravdu 14 let ? Dost se děsím toho, že tak rychle stárnu. Dvojka se soustředí na současnou politickou situaci v US and A (film vyšel v době, kdy se konaly prezidentské volby Trump vs Biden) a také na epidemii Coronaviru. Navíc zde není Borat sám do US and A s ním přijede i jeho dcera, kterou chce věnovat amerického víceprezidentovi. Jak to dopadne... no uvidíte. Film jsem si užil stejně jako před lety a to i z důvodu, že právě postava Borata je mé oblíbené alterego Cohena. Ok, Aladeena mám rád ještě o něco víc, ale i tak si film zaslouží. 7/10 PS: u tance plodnosti prosím nejezte jako jsem jedl já. :) ()

hony23

Slabý odvar z prvního dílu, kdy po většinu filmu koukáte po ovladači a hodinách, kdy už ta kravina skončí. Pobavil menstruační tanec a ještě asi 2 fóry, pár vtipných hlášek se opakuje z jedničky, jinak je to prostě nuda. ()

Crust

Jak píše Marigold, co bylo před 14 lety šokující, je v dnešní absurdní době norma a tak situace, které se mají tvářit jako jen tak mimochodem nasnímané ryzí konverzace už dnes nespolknete, ale přesto je tu několik výtečně skutečných a skutečně výtečných prank situací, díky kterým si film zaslouží shlédnout. Třeba nájezd na republikánský sněm a nechápající Pence, nebo veřejná performance Wu Chan Flu Song, která tehdy sklidila slušné mediální pokrytí. Nejvíc ale samozřejmě totální zesměšnění Rudyho Giulianiho, kterému snad chybělo k vytahnutí svého senilního údu už opravdu jen pár sekund. Takhle si mistrně střílet z té tupější části amerických republikánů si rozhodně ty 4 hvězdy zaslouží ()

Tunheber

Rozhodně ne tak dobrý jako první díl-no doubt about it, ale svůj účel pobavení to splnilo, některé scénky byly fakt skvělý a některý horší, problém je, že se bojím co se stane jestli vyjde i díl třetí... ()

ZetDaElO

Kiež by sa v tom našli všetci tí tupí rasisitickí konšpiratorskí antivaxerskí mizogýni. Zábava vhodná pre fanúšikov South Parku. ()

Tomas_PO

Opäť výborný Borat, druhé pokračovanie nesklamalo. Prekvapujú len slabšie hodnotenia. Nevadilo ani opakovanie sa niektorých vtípkov, tá absurdná trápnosť je stále fascinujúca. Na prvý diel sa podarilo nadviazať aj príbehovo, a vtipne. Jednotlivé scény sú natočené parádne, pričom stále nechápem, ako sa to podarilo. Pôsobia autenticky, aj keď človeku skrátka nejde do hlavy, ako sa tí Amíci pri absurdných scénkach nechali natočiť. Resp. ako to, že uverili pravdivosti daného sketchu. Nuž a zrejme prvý koronový film, s rúškami. A scéna s Rudym Gulianim? To si idem vygoogliť či bola reálna. ()

Aquila

Ve srovnání s původním Borátem mnohem slabší, ale pokud má někdo Sachův humor rád, tak stojí za shlédnutí. ()

Grimaldi

První Borat je dodnes velká kultovka. Dokonalý humor, který ve své době všechny šokoval a naštěstí ani s dabingem neztratil své kouzlo. Vyrovnat se něčemu takovému měla dvojka v mých očích opravdu těžké, to uznávám. Jenže když se u pokračování něčeho tak famózního jako byl první Borat nejen že hlasitě nesmějete, vlastně se nesmějete vůbec, tak holt je potřeba si říct, že základní očekávání bylo místo naplnění naprosto rozdrceno. Už prosím nikdy více další navát Borata! ()

PeteBuck

Som dosť na vážkach, ako tento film hodnotiť. Dejovú linku to má, okolo nej typické boratovské vtípky. Niektoré na zasmiatie, niekde som iba dvíhal obočie a niektoré sa mi zdali cez čiaru. Ale tak treba na to pozerať ako na bláznivú komédiu Sachu Cohena, ktorý je niekedy geniálny, niekedy úplné hovädo. Definoval by som ho ako komika s bipolárnou poruchou. Takže za coronu môže Kazachstan a ten hajzel Borat to rozniesol po celom svete. No dobre. Dočkáme sa klasických vtipov, občas akejsi sondy do americkej spoločnosti, dokonca aj konšpirácie a tentokrát Borat neunesie Pamelu Anderson, ale vypečie s Rudim Giulianim (asi ako v Brunovi s Ronom Paulom). Niekedy sa vážne čudujem, že tomu týpkovi niekto nerozbije hubu. Najviac sa mi aj tak páčili scénky na zjazde republikánov, to bola pecka. ()

platzman

Pecka, a to se do ní nevešly ani všechny vtípky z traileru :) Jasně že to Boratovsky osciluje mezi trapností, nechutností a skvělými momenty - ale ty skvělé momenty film utáhnou. Maria opravdu skvělá. ()

Eric.Kosar

Před 2 měsíci se ani netušilo, že nějakej druhej Borat vůbec bude, ale nakonec se 4. nejznámější Kazašský reportér po 14ti letech vrátil a má to stejnej kontroverzní efekt jako jednička. Ale moc se to od jedničky neliší, všechno je furt stejně úchylný, vtipný, urážlivý a zapamatovatelný. Druhej Borat víc vsází na nadcházející volby v Yankeelandu, jeho dcerku a koronavirus, a nevim jestli tomu říkat "příběh" nebo jen "shoda náhodných okolností" ale prostě to bylo dobrý. Konec filmu je ten nejlepší plot twist co jsem kdy viděl. ()

Music vévodí letošním Zlatým malinám

Music vévodí letošním Zlatým malinám

24.04.2021

Proběhl 41. ročník vyhlašování anticen Zlaté maliny (Razzies), které jsou každoročním oceněním pro ty nejhorší filmy a tvůrčí výkony uplynulého roku. Ač si největší počet nominací vysloužily snímky… (více)

Hvězda Borata si zahraje v novém hororu

13.03.2021

Byly uděleny Zlaté glóby

Byly uděleny Zlaté glóby

01.03.2021

V noci z neděle na pondělí proběhl 78. ročník udílení cen Zlatý glóbus a celý ceremoniál se z důvodu pandemie odehrával ve velmi úsporném duchu s minimem přítomných diváků a ze dvou lokací najednou.… (více)