Reklama

Reklama

Boratův navázaný telefilm

  • USA Borat Subsequent Moviefilm: Delivery of Prodigious Bribe to American Regime for Make Benefit Once Glorious Nation of Kazakhstan (více)
Trailer 1

Čtrnáct let po své první cestě do Ameriky se kazašský reportér Borat Sagdijev musí vrátit do USA, aby zachránil pověst Kazachstánu. Zde zasáhne Boratova patnáctiletá dcera Tutar, která mu překazí plány. Oba dostanou mnoho zajímavých lekcí o americké kultuře, politice a covidu 19. (HBO Max)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (372)

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Druhému Boratovi (kterého považuji za jeden z nejzbytečnějších filmů vůbec) chybí všechno to, co bylo v prvním díle zábavné a to co předtím fungovalo, nyní zavání trapností. Cohen se v každé scéně zuby nehty snaží vytvořit vtip, ale všichni zúčastnění mu při tom úspěšně hází klacky pod nohy. Při sledování jsem tak měl pocit, jako když mi někdo vypráví vtip a směje se mu jen on sám. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Na jedničku to určite nemá, ale nájdu sa tu vydarené scénky a celkovo to bol taký príjemnejší zážitok, hoci niekedy som sa za Borata hanbil. Obdivujem Cohena, že sa na také niečo dokáže bez problémov dať. Spočiatku som sa bál, že pôjde o predvolebnú politickú agitku, ale nakoniec to dopadlo dobre a všetky strany dostali svoju dávku, dokonca aj Židia, čo je samozrejme vzácne, lebo vtipy zo Židov si dnes môžu robiť už len Židia. Cohen na to má našťastie papier. ()

Reklama

somnar 

všechny recenze uživatele

To množství situací a prostředí zrecyklovaných z jedničky je tak nečekaně obrovské, že si to fakt nelze užít, ještě když z toho tak trčí ta linie s dcerou. Cohen si vybírá ty nejsnadnější a nejočividnější terče rednecků a konspirátorů, z nichž by si dokázal udělat bezpečně mainstreamovou legraci každý americký late night host, ale i ti na něj v konfrontacích kašlou. Celkem trapas. ()

Djoker 

všechny recenze uživatele

Geniální jedničce se to nevyrovná, ale to snad ani nikdo nečekal. Dcera to překvapivě oživila a znovu se tam najde hned několik velmi zábavných scének. Propojení další cesty do Ameriky s prezidentskými volbami a hysterií kolem pandemie ukazují v celé kráse Cohenovu schopnost improvizace. Vrcholné číslo však předvedl Rudy. ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

„She 15. She too old for you..“ Rudy to slušně schytal, ale jinak jsem měl z toho pocit, že reportér Sagdijev propadá bezradnosti. Možná je to tím, že se vrátil do těžce polarizovaného světa, který pohlcuje trotlovství a ve kterém se bizarnost stala normou.. Takže kazašský premiér je covidový Keyser Sozé? Toho by se mohlo chytit čínské ministerstvo zahraničí.. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (22)

  • Natáčanie kazachstanskej dediny prebiehalo v Rumunsku. (Real Tom Hardy)
  • Maria Bakalova (Tutar) přiznala, že než začala s natáčením, nikdy neviděla prvního Borata (2006). V době jeho uvedení jí totiž bylo pouhých 10 let. (pusheen)

Související novinky

Music vévodí letošním Zlatým malinám

Music vévodí letošním Zlatým malinám

24.04.2021

Proběhl 41. ročník vyhlašování anticen Zlaté maliny (Razzies), které jsou každoročním oceněním pro ty nejhorší filmy a tvůrčí výkony uplynulého roku. Ač si největší počet nominací vysloužily snímky… (více)

Hvězda Borata si zahraje v novém hororu

Hvězda Borata si zahraje v novém hororu

08.04.2021

Vycházející herecká hvězda Maria Bakalova z dvojky Borata si ještě spolu s Amandlou Stenberg (Nenávist, kterou jsi probudil) zahraje v hororové novince Bodies, Bodies, Bodies od distributora A24. O… (více)

Nominace na Zlaté maliny 2021

Nominace na Zlaté maliny 2021

13.03.2021

41. ročník Zlatých malin, každoroční ocenění pro ty nejhorší a nejbizarnější filmy roku, se blíží a pořadatelé nyní oznámili své letošní nominace. Mezi těmi najdeme jak celoročně vysmívané filmy typu… (více)

Byly uděleny Zlaté glóby

Byly uděleny Zlaté glóby

01.03.2021

V noci z neděle na pondělí proběhl 78. ročník udílení cen Zlatý glóbus a celý ceremoniál se z důvodu pandemie odehrával ve velmi úsporném duchu s minimem přítomných diváků a ze dvou lokací najednou.… (více)

Reklama

Reklama