Reklama

Reklama

Boratův navázaný telefilm

  • USA Borat Subsequent Moviefilm: Delivery of Prodigious Bribe to American Regime for Make Benefit Once Glorious Nation of Kazakhstan (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Kazašský Borat (Sacha Baron Cohen) byl propuštěn z vězení, kde strávil kvůli hanbě ve své zemi nějaký čas. Jednoho dne se vrátí do Ameriky se svou 15letou dcerou, protože musí splnit jeden úkol. (SONY_)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (357)

verbal 

všechny recenze uživatele

Druhý Šášův jakože prokazašský, emancipační, antisionistický, republikánský holofekál je jen narychlo násilně uplácaným sebevykradačským sračkolem s pouhými třemi opravdu vypečenými humory, který ve své druhé polovině naprosto ztrácí smrdutý dech i ostrost a potápí se do žumpy rodinných hovnot a urputné trapkošokantnosti za každou cenu. Něco, jako když figurantce angažovaně vylížete pekáč a ona se vám pak posmívá, že vám smrdí z huby. ()

Marigold 

všechny recenze uživatele

V něčem má Borat tu káru mnohem těžší než před těmi 14 lety, protože co tehdy byl okrajový exces, je dneska normcore. Jenže Saša umí přibrousit a i když zásadní fóry recykluje, pořád jsou skvělé a pořád fungují i v té částečné improvizaci. Je tam pár instant classics (vpád na republikánský sjezd, menstruační tanec, synagoga, koncert a především neskutečný anální voprc Rudiho), úvod a závěr mají báječnou kadenci, Maria Bakalova je skvělá sidechick, i když ta dohrávaná rodinná linie je určitě slabinou. Pro mě Borat zůstává jednou z mála naprosto svobodných forem satirického komentáře současnosti, ve které kazašský buran s kolekcí vrcholně misogynních, antisemitských a rasistických názorů působí jako pohlazení po neholeném klíně. Svět se v kravskou p*ču obrátil, lidi jako Cohen chrání to, co zbylo z rozumu. ()

Reklama

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $-miliónov║ Už to nemá takú razanciu ako prvý film. Ten moment prekvapenia už nefunguje, doprovod v podobe dcérenky na výdaj až tak nezapasoval, nebral, skôr bola do počtu. Samozrejme nájdu sa tu dobré úlety, čo pobavia ale na danej ploche to viac prebije tých hluchých, suchých miest, tá potrebná dávka zábavnosti tu proste nie je. Nevyhneme sa aj perverzii, nechutnostiam ale tie miesta pôsobia fakt dosť na silu napasované. Zavírený Borat sklamal. /40%/ ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Neuvěřitelné si uvědomit, že od prvního filmu s Boratem uběhlo patnáct let. Lidi ale nezapomínají a tak Borata v Americe poznávají na každém kroku. Sacha teda volí alternativní metody a tak se nekonečně převléká do podob, které jsou nejen zábavné, ale navíc opět vytváří scény, které si prostě nevymyslíte. Borat je podle mě světově jediná postava, která si dělá prdel z Amíků a ti mu za to ještě platí...Sacha Baron Cohen to prostě dělá dobře. ()

Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

Sacha Baron Cohen přivádí zpátky k životu svou nejslavnější fiktivní postavu, aby znovu ukázal světu, v jak absurdní realitě někteří lidé žijí. Zatímco však před čtrnácti lety mohly některé výpovědi šokovat, v roce 2020, kdy lidé útočí vidlemi na vysílače 5G, placatá zem je zase v kurzu, jeden prezident radí lidem léčit covid-19 injekcemi s desinfekcí a jiný má v počítači dětské porno, už vstup do stejné řeky úplně nefunguje. Částečně i proto, že sám Borat/Cohen už je příliš známý na to, aby opravdu zajímavě lidi nachytal (minimálně to tak tady na mě působilo). Párkrát jsem se nahlas zasmál, ale většinu času šilhal po ovladači a chtěl přetáčet. Jako "datadisk" k jedničce celkem ok, jako plnohodnotné pokračování už moc ne. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (22)

  • Ve filmu je jako prezident Kazachstánu představován Nursultan Nazarbajev, což ale nedává smysl, jelikož se film natáčel během roku 2020 a od března 2019 je prezidentem Kazachstánu Kasym-Žomart Kemeluly Tokajev. (Matej.Mirejo)

Související novinky

Music vévodí letošním Zlatým malinám

Music vévodí letošním Zlatým malinám

24.04.2021

Proběhl 41. ročník vyhlašování anticen Zlaté maliny (Razzies), které jsou každoročním oceněním pro ty nejhorší filmy a tvůrčí výkony uplynulého roku. Ač si největší počet nominací vysloužily snímky…

Hvězda Borata si zahraje v novém hororu

Hvězda Borata si zahraje v novém hororu

08.04.2021

Vycházející herecká hvězda Maria Bakalova z dvojky Borata si ještě spolu s Amandlou Stenberg (Nenávist, kterou jsi probudil) zahraje v hororové novince Bodies, Bodies, Bodies od distributora A24. O…

Nominace na Zlaté maliny 2021

Nominace na Zlaté maliny 2021

13.03.2021

41. ročník Zlatých malin, každoroční ocenění pro ty nejhorší a nejbizarnější filmy roku, se blíží a pořadatelé nyní oznámili své letošní nominace. Mezi těmi najdeme jak celoročně vysmívané filmy typu…

Byly uděleny Zlaté glóby

Byly uděleny Zlaté glóby

01.03.2021

V noci z neděle na pondělí proběhl 78. ročník udílení cen Zlatý glóbus a celý ceremoniál se z důvodu pandemie odehrával ve velmi úsporném duchu s minimem přítomných diváků a ze dvou lokací najednou.…

Reklama

Reklama