Je vysoká, štíhla, úspešná... a je to blondína. Čím nás prekvapí dnes večer? Adelu zažijeme v novej polohe, v akej sme ju doteraz nemali možnosť vidieť. Vaše večery bude spríjemňovať reflexiu každodenných problémov, ktoré za pomoci svojich glosátorských kolegov rozmení na drobné, podfarbí vtipom a odľahčí iróniou. Samozrejme nebudú chýbať ani zaujímaví hostia. (TV Markíza)

Billie777

Adela Banášová je dobrá moderátorka, sice mi nepřijde nějak extra vtipná vtipná ale občas se zasměju, hlavně je mi v poslední době už docela nesympatická a vůbec mi v téhle show nějak nesedí. Chtělo by to možná trochu jiný formát, sama Adela přece není tak špatná. Víc by se mi tedy líbilo, kdyby tu byla Adela sama, hlavně bez toho vrcholně nesympatického a otravného exota Sajfa. Plus jsou někteří zajímavé hosté. ()

anderson

Adelke tie milióny prajem, a ak ich nedostala tak asi potratila rozum. Inak si nedokážem vysvetliť prečo si táto - údajne - inteligentná a vtipná slečna zvolila za úlohu za každú cenu denne (!!!) šaškovať v tejto úbohej napodobenine "lejt najt šou" ala "jú es ej". Tento guláš mi svojou koncepciou pripomína dramaturgickú katastrofu MODRÉ Z NEBA. Najprv kvázivtipný rozhovor s niekým mne neznámym, pokec s "celebritou", glosovanie na spôsob 7 sro. s partiou krčmových vtipkárov a to všetko zaobalené cool tínedžerskou vtipnou hantýrkou z ktorej mi je po chvíli nevoľno. Takzvaný talk show žáner u nás žiaľ nemá úroveň. Už aj ten Lasica klesol k lascívnym a lacno-vulgárnym "frkom". A to je tragické. (9.9.2010) ()

cure

Často má Adelka hostí nadupaných tak, že je až trestuhodné takto ich premrhať. No, ale často má takých hostí čo nestoja ani za zmienku. Táto nevyrovnanosť a nekoncepčnosť sa prenáša aj do celej show, ktorá v konečnom dôsledku neprináša nič nové. Vraj relácia aj Adela potrebujú "utriasť". No myslím, že keby sa triasli roky, tak z toho to, čo to malo byť, a teda akési slovenské LATE NIGHT SHOW nikdy nebude - jednoducho preto, že na to inteligentne hláškujúca Adela je veľmi málo a slovenský diváci nič také ani nechcú. BTW: Mám pocit, že Banášová ignoruje, pohŕda a bojuje s bulvárom tak intenzívne, až sa to stáva jej životným poslaním. Snáď sa jej budú všetky tie bulvárom týrané celebrity klanať aj na 40-ku,50-ku,60-ku a tak ďalej.........30% ()

dex2man

Adela je sympatická, energická, moderování bere s nadhledem a umí si vystřelit i sama ze sebe. Oproti českým talkshow jako např.Krausova je mnohem mín seriozní, spíše zameřená na odlehčenou zábavu. Líbí se mi, že se nebojí otevřeně mluvit o často opomíjených tématech, jako sex, nebo různé aférky v přítomnosti dotyčných. Nevýhodou jsou pro mě hosté, které neznám, protože slovenský showbiz nesleduju, ale to samozřejmě nemůžu dávat pořadu za zlé. Prostě stačí vybrat ten správný díl a čekat, až si Adéla se Sajfou vezmou nějakou "celebritku" do parády, ale každý den bych to nemusel. ()

matthew.17

Dvaja blonďatí árijci si robia (bez pardónu) absolútnu piču zo všetkého, hádžu rasistické a homofóbne vtipy, nemajú úctu pred nikým a ničím a najmä v dnešnej hyperkorektnej dobe kedy by im už za takéto rozhovory leteli kamene do hlavy, som veľmi vďačný, že sa tento drzý a svieži formát zachoval aspoň na "internetoch." Čo sa týka hostí, program trpí na tom, že musel byť vysielaný každý deň. V tom čase bol slovenský showbiznis v plienkach a zaujímavé a charizmatické osobnosti sa časom proste minuli, preto rozhovor s hosťom vo väčšine patril k tomu menej atraktívnemu čo program ponúkal. Glosátorské trio Adely, Sajfu a Evity ale tieto slabšie momenty absolútne vyvážili, medzi trojicou (a prípadným štvrtým ktorý sa zvyčajne menil) to ale iskrilo na 100%, nešetrili najmä sami seba a takáto dávka čierneho a ironického humoru je presne to, čo dnes už žiaľ na našich obrazovká chýba. ()