Letité manželství Petea a Debbie je v krizi. Čtyřicítku mají na krku a oba se snaží skloubit partnerský život, kariéru a péči o děti. Čas na přemýšlení, jak si užívat život, jim moc nezbývá. Postupně se začínají bořit nejen jejich iluze, že jim mládí vydrží navěky, ale také vzájemný vztah, který je značně opotřebovaný lety společného života. Finanční stabilita dosud velmi dobře zajištěné rodiny se začíná hroutit, Peteova nezávislá nahrávací společnost se blíží bankrotu a Debbie má podezření, že ji její zaměstnanec v butiku okrádá. Soužití s dospívajícími dcerami také moc nefunguje, navíc se oba snaží o sblížení se svými komplikovanými otci. A aby toho nebylo málo, Debbie zcela nečekaně a samozřejmě neplánovaně otěhotní... (TV Nova)

darkreider

Aspoň tá nestarnúca muzika tomu dala čaro a Billie Joe Armstrong celkom poteší. Humor je skromný a ja vlastne Apatowa vôbec nemám rád, ale videl som od neho aj podstatne väčšie sračky. Žiaľ dĺžka ubrala tretiu hviezdu, lebo kto sa chce dve hodiny dívať na depresiu z vysokého veku. Rudd slabý, ale Leslie je šik, vďaka za to. ()

Petyas

Filmy Judd Apatowa mám opravdu rád. Inteligentní humor, sem tam nějaká ta fekální odbočka, ale vesměs výborní herci a nový nápady. Ani tahle 40-ka nevybočuje z řady. Člověk se nenudí, ale ukecaný je to až dost. Možná toho humoru mohlo být trochu více. 65% ()

Kingjiri

Apatowky mám rád, jenže už jich začínám být docela přesycenej, protože jsou jak přes kopírák. Apatow už by měl přestat rozebírat mezilidský partnerský vztahy a zkusit jiný náměty. Občas jsem se zasmál, ale nezanedbatelnou část stopáže tvořily vážnější rozhovory Petea a Debbie, který mě docela nudily, ačkoliv byl tenhle manželskej pár dobře zahranej a sehranej. Za sexy MILFKu Leslie Mann a Megan Fox ve spodnim prádle dávám třetí hvězdu. ()

redwik

Na dĺžku vyše dvoch hodín som smial primálo na to, aby som mohol dať lepšie hodnotenie. Najlepší vtip bolo asi spomenutie Davida Schwimmera a jeho postavu Rossa z Priateľov, a aj to len kvôli tomu, že ho spomenul práve Paul Rudd. Ale inak som docela sklamaný. Keď už nepomohla ani Megan Fox v bikinách, ani inokedy vtipom sršiaci Chris O'Dowd, dokonca ani Leslie Mann, tak to bude veru naozaj bieda. Čakal som viac, no film sa ledva vytiahol na dve hviezdičky. Paul Rudd - Pete /:/ Leslie Mann - Debbie /:/ Maude Apatow - Sadie /:/ Iris Apatow - Charlotte /:/ Jason Segel - Jason /:/ Megan Fox - Desi /:/ Charlyne Yi - Jodi /:/ Annie Mumolo - Barb /:/ Chris O'Dowd - Ronnie /:/ John Lithgow - Oliver /:/ Albert Brooks - Larry /:/ Ava Sambora - Wendy ()

tranquill

"Někdy si přeju, aby aspoň jedna z vás měla ptáka..." Docela realistické rodinné komediální drama, které je na těchto stránkách poněkud podhodnoceno. ()

Foo

Příjde mi, že Paul Rudd byl zařazen do kolonky komiků společně s Adamem Sandlerem a Benem Stillerem, kdy je režiséři obsadí do trapné komedie a lidé na to uslyší...bingo! Moc jsem se nebavila, dětem bych zakroutila krkem , manžela bych praštila a puberťácká mamina, co si ubírá věk mi také nebyla moc sympatická. Ale musím se pochválit, ustála jsem celý film, i přes tu délku, pár chvilek nebylo tak špatných a jestli si to mám spojit se Zbouchnutou, tak dávám hvězdu navíc, při konci jsem neodešla. ()

E lan

Zajímavá komedie o věku, který se ve filmech tolik neobjevuje. Ústřední dvojice klape, scénář je v pořádku a tak se člověk po celou dobu dobře baví. ()

TomasRichtr

Proč proboha pan takzvaný režisér do hlavní role obsadil naprosto neschopné herce a ty nejlepší dal do rolí vedlejších?? (Fox, O'Dowd, Segel?) Jak tohle může dopadnou dobře? Inu, nemůže, a ani nedopadlo. Čekal jsem nějakou pohodovou komedii, kde se občas zasměju, sežeru trochu popkornu a vůbec prostě pohodu. Místo toho jsem dostal film, jehož sledování mi bylo ještě nepříjemnější, než ranní výslech, kde jsem to zase chlastal a co jsem to sakra prováděl. Na tento film mi bylo vyloženě nepříjemné se dívat (možná i zčásti kvůli bídnému českému dabingu) - v prvních třiceti minutách jsem se zasmál tak možná jednou, místo toho jsem sledoval naprosto zoufalý pokus o vylíčení nepříjemností, které prožívají čtyřicátníci, které vyznělo tak možná trapně, ale humorně ani omylem. Nicméně je to další film, který jsem nedokoukal. Vlastně jsem si ho pustil jen kvůli Megan Fox, a ani na tu se mi čekat nechtělo. Nějaký ten bodík plus za vcelku sympatické dcerky pana velkofilmaře. ()

netWoor

tak tento snímek osloví asi jen ty, kdož ve čtyřiceti mrkli a náhle je jim devadesát. A osloví je to jen proto, aby si připomněli, jaké to tenkrát bývalo. Mladí totiž dle mého názoru nepochopí, co tam ti dva předvádí a my ostatní zase nepochopíme, proč se dvě hodiny na plátně dívat na něco, co denně zažívám ... u mě nuda a tři s odřenýma ušima ... ()

Psycho.R

Leslie je kost, vo tom žádná. Rudd je týpek, ale tenhle film je přehlídkou nudy, klišé. K tomu je příběh ohromně nekonstruovaný. Škoda. ()

Likan7

Nejméně komediální a překvapivě z toho trojlístku "40 let panic, Zbouchnutá a Čtyřicítka na krku", nejzajímavější. Hlavně díky nenucenému a příjemnému Paulu Ruddovi a ohromně přitažlivé Leslie Mann (viagru bych fakt nepotřeboval :)). Vtipný scénky, hlavně s dětmi, jsou fajn, není jich moc a většinou fungují. Ta vážnější linka uvěřitelná a uvěřitelná. Jen škoda dost přepálené délky, mít film 100 minut, bylo by to mnohem příjemnější, ve druhé polovině se film už jen motá dokola. Naštěstí občas projde Megan Fox, aby to zpestřila. ()

Maximilianus

Ach jaj, človek mal sotva pred necelým rokom 30 a už aby sa obával 40-ky. Ono to bolo síce aj dosť tragické a pravdivé, ale dokázalo to byť aj zábavné. Pre mňa to bola taká pohodová komédia so sympatickými hercami s mierným podtónom vyvolávajúcim obavy. Zo začiatku som sa obával stopáže, a hoci mohla byť o málinko kratšia, nevadila mi. Páčilo sa mi, že je film pre dospelé publikum, takže sa nemusel obmedzovať a išiel do toho naplno aj čo sa sexu týka aj vulgarizmov (ktoré mi tam ale neskutočne pasovali). Dal by som o 1* viac, ale snažím sa byť objektívny, takže 6,7/10. ()

john.h

Blbůstka na oddech o krizích páru ve středních letech. Také bych si rád šáhnul na kozy Megan Fox, abych zjistil, jestli jsou pravé. ()

RAFT

Krásná pohodová komedie ,sice je to trochu zdlouhavé ,kdyby se to tak na těch 10-15 min.zkrátilo.ale i tak fajn komedie. ()

Lilien

Apatow stráca dych a je asi v akom si prechode do stredného veku. Vedľajšie úlohy známych hercov potešia no úroveň nezdvihnu. Všetky vtipy sa navyše strácajú v príliš dlhej stopáži. ()

TommyDiamond

Určitě bylo velkým snem Paula Rudda nechat si svůj Ánus překontrolovat ve světle kamer a celého štábu…. Tato průměrná komedie, která řeší strasti i slasti čtyřicátníků mě dvakrát neoslovila. Obyčejné problémy se snaží zveličit a zbytečně nafouknout. Navíc stopáž dvou hodin je na komedii zbytečně dlouhá. Film mě po hodině nudil a dám spíš na humor činu, než na dlouhé okecávání. Jediná opravdu zajímavá věc byla Megan Fox v převlékací kabince.... ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni