Originální komedie o kaskadérovi Mikovi (J.-P. Belmondo), jenž se dostane do tíživé finanční situace. Navíc se jeho snoubenka (R. Welch) právě urazila a hodná se naschvál raději provdat za postaršího hraběte. A aby toho nebylo málo, musí se Mike vypořádat ještě se zženštilým hercem Bruno Ferrarim (J.-P. Belmondo), kterého má zastupovat. Jean Paul Belmondo září ve fenomenální dvojroli a celé řadě nezapomenutelných scén! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Pitryx

Tak Belmondo na vozíku, to je silný zážitek. Celý film je dobrý a proto po dlouhé době dávám plné hodnocení a to vůbec nepočítám vnady Raquel Welch. Dále nemá smysl to rozebírat. 201502029353/9629 ()

Patches1984

Francouzská komediální klasika. Po téměř čtyřiceti letech sice už trochu dochází tempo a už to dávno není tak nablýskané, jak jsme dnes zvyklí, přesto stále v mnoha scénách funguje. Ta čtvrtá hvězda je především za Raquel Welch, která je asi tak tisíckrát víc sexy než si dneska dovede jakákoliv holywoodská "hvězda" jenom představit, a za výborně a relativně nenásilně využitou zápletku kolem dvojníků. 7/10 ()

PlayEasy

Po "Acapulcu" a "Zvířeti" jsme došli ke zjištění, že platí jednoduchá rovnice: J.-P. Belmondo + jeho geniální dvojrole + kráska po boku = dokonalá francouzská komedie. A to jsme ješě nezmínili scénář napěchovaný až po okraj neskutečně vtipnými situacemi! 95% ()

Rutger

Belmondo v nejlepší formě. Nejlepší komedie všech dob, na kterou se dá dívat stále dokola. Plus skvostné obsazení v čele s nádhernou Raquel Welch. Jedna hláška střídá druhou plus geniání dabing . Belmondo je buh. ()

curil

U mě jeden z nejslabších filmů Belmonda. Zbytečné pitvoření se časem okouká, on jinak v komediích hrát neumí. Ty ksichty měl přenechat komikům jiného formátu jako je Bourvil, de Funés, Lefébvre, Blier, Mondy a další. Není to hodné velkého herce, srovnání např. s Jeanem Gabinem, který uměl vytvořit humorné scény s grácií a důstojností, je neporovnatelné. ()

ostravak30

Jean-Paul Belmondo natočil mnoho skvělých akčních nebo krimninálních filmů. Mezi nezapomentutelné ovšem patří i komedie. Zvíře je jednou z nejslavnějších z nich. Belmondo tu totiž kombinuje zábavu s akcí, což jde skvěle dohromady. A navíc jeho dvojník jako gay, což mu také neuvěřitelně sedlo a vytvořil to skvěle. A k tomu hudba, která se stala pro tento film tak typickou. Ihned si s ní Zvíře spojím anebo přesně naopak. ()

subic

Jako není to nejlepší film s JPB, ale je to celkem legrace. JPB ve dvojroli, místní kaskadér a filmová teplometní hvězda. Je to vlastně celé o tom nenechat si utéct snoubenku. Film má úplně božsky podmanivou hudbu, celou dobu ho doprovází jedna svižná melodie, která rozhodně dokáže hnout tělem. ()

Stejšn

Belmondo byl strašnej frajer, kterej se nebál dělat si srandu sám ze sebe a užíval si to. Možná jeho nejlepší film. "Polibme se jako dvě kamarádky." ()

Marg

Výborná komedie se skvělým Jean-Paulem. Souhlasím, že ve Francii komedie opravdu umí a tahle je prostě špičková. ()

Baudelaire

Skvělá komedie, kterou táhnou dobré nápady, ale hlavně pan herec Jen-Paul Belmondo. Když vidím Belmonda v tomto filmu, tak v podstatě věřím že prostě takový je, že to ani nehraje:) Opravdu jsem se pobavil. ()

weasel.p

Výborná komedie, nejvíc si člověk asi připomene jak Belmondo hraje slabomyslného chudáka aby dostal peníze od sociálky :) ()

Lewaso

Slaďounký Bruno Ferrari, hláška „Ještě jsem nedokouřil svoji poslední cigaretu“... A samozřejmě Raqel Welchová na padáku. ()

Zemřela herečka Raquel Welch

Zemřela herečka Raquel Welch