Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví (TV seriál)

Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

Kung-fu Panda

Animovaný / Akční / Rodinný / Komedie

USA, 2011–2016, 30 h 43 min (Minutáž: 22–45 min)

Veľmi priemerný animovaný seriál na podnet celovečerného filmu podobne ako to bolo v prípade Madagaskaru či Dragons. Prvé epizódy boli ešte pozerateľné, ale tie ďalšie už strácali na čare a bolo to viac-menej stále o tom istom. A animácie sú tiež na horšej úrovni a podľa mňa by sa podobné seriály ani nemali točiť, veď prečo przniť filmy nejakými zbytočnými sequelmi. Pre deti to ale môže byť fajn. 50 %(20.9.2017)

• honajz

Ani jeden z filmů mne nezaujal. Seriál je trochu střízlivější, občas přijdou i zajímavé díly, ale přece jen to mravní naučení na závěr, to je jak u filmu Mr. Bean. Tam taky oproti seriálu Bean sice pohnojil, co mohl, ale nakonec vše zachránil. V seriálu by ale vše ještě víc dodělal. Stejně tak tady. Seriál je určen už primárně na děti, ne i pro rodiče jako film, takže tam prostě musí být zmoudření, pochopení, odpuštění. Některé díly pak jsou vyloženě slabé i tak svým námětem.(14.3.2013)

Myluju tu neohrabanou horu černobílého rosolu a věčné půtky mezi silou a chytrostí. Neméně zajímavé a poučné je neustálé přeceňování a podceňování sebe a svých kungu fu protivníků, střety starých a nových světů a k tomu inteligentní humor a úžasné pitvoření všech miloučkých postaviček. To vše zabaleno do perfektní animace se spoustou nápadů... "Jak na tom Si Fu, teda Vy Fu?"☺(29.2.2012)

Docela dost slabší jak film. Ale furt se to dá, semtam vtípek připadne i poučení, a docela zábavné mi to příjde, úplně se u toho nenudím. Každopádně to podle mě rozhodně nejsou kvality filmu jak 1, tak 2 což bylo obojí bezvadný. Nepřináší mi to takový vtip a atmosféru a dojetí. Furt se to ale dá takže za 65%(5.12.2013)

Sice to má styl, akci, i postavy ze série Kung Fu Panda, ale atmosféru těch filmů z původní trilogii nato tenhle seriál rozhodně nemá. Přece jenom je to ale pořádný kousek pro fandy Pandy Poa a jeho Kung Fu partě. Animace není rozhodně stejná jako z originálních filmů, herci a jejich hlasy povedený, hudba dobrá, a to vše v balíčku jednoho seriálu. Zkrátka, docela fajnovka, a je super, že někdo vytvořil další pokračování Pandovské série. I když se tenhle seroš odehrává mezi prvním a druhým filmem...(31.8.2013)