Reklama

Reklama

Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví

(seriál)
  • USA Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness (více)
Animovaný / Akční / Rodinný / Komedie
USA, (2011–2016), 30 h 43 min (Minutáž: 22–45 min)

Hrají:

Mick Wingert, Kari Wahlgren, Fred Tatasciore, Stephen Root, Simon Helberg, Wallace Shawn, Diedrich Bader, Wayne Knight, James Hong, John DiMaggio, Lauren Tom (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(78)

Pandí jedlík Po se pod vedením svého učitele Shifua dokázal stát dračím bojovníkem. Nadále však musí rozvíjet své dračí schopnosti a bojovnost, protože domovskému Údolí míru hrozí další nebezpečí. Společně s dalšími mistry kung-fu, kteří se nazývají Pět postrachů (Opičák, Kudlanka, Jeřáb, Zmije a Tygřice) proto musí čelit nejrůznějším protivníkům. Animovaný seriál přináší další dobrodružství ze světa oblíbené filmové série Kung Fu Panda. (Česká televize)

(více)

Recenze (42)

Rumbambule 

všechny recenze uživatele

Neurazí, nenadchne - slabší odvar filmových přiběhů. V každém díle najdete vtip i ponaučení. Jen se nemůžu nějak vyrovnat s českými výrazy "mazáctví" a "pět Postrachů" - vnímám to jako ryze kladné hodnoty, ale ta slova samotná na mě působí spíš negativně. No jen detail, asi těžko se trefit do překladu něčeho, co má v češtině vícero možností, ale vlastně pro to ten správný výraz nemáme... ()

mupimup 

všechny recenze uživatele

Jste-li diváci mého živočišného druhu, pak vás na konci druhého filmu s oblíbenou animovanou partou obklopí hluboká nostalgie s vyhlídkou světelných let čekání na další pokračování. Při objevení existence jakéhosi seriálu s naší nenažranou pandou v hlavní roli může být tenhle smutek nejprve na chvíli zaplašen a pak opětovně vzkříšen (to zase v případě objevení, dle mého soudu dost nešťastné popravy, které se tomuto seriálu v komentářích na čsfd dostalo). Očekávat od televizního seriálu stejnou kvalitu animace a hloubku prokreslení příběhů jako měl celovečerní film je jako čekat od skinheada vydání sbírky lesní lyriky. V čem ovšem LoA slabinu nemají je nápaditost jednotlivých epizod, ačkoli dokonce i u Esmeraldy její fanoušci vědí, že nějaké malé procento dílů je prostě slabších než ten silný zbytek. Spíš než v grafice (která má mimochodem stále slušnou kvalitu) nacházím pak slabinu epizod spíš v nevyvážené míře Poova lemplovství. Ačkoli někde Po působí tak, že by zvládl vyrobit kopancem z žebřiňáku novou družici, jinde zase dělá dojem, že nerozbije vejce kladivem. Opravdová síla Legends of Awessomenes spočívá ale ve skutečně výborném humoru, který se dle mého soudu tomu filmovému naprosto vyrovná. Pokud chcete víc nahlédnout pod pokličku života v Nefritovém paláci a spíš než detailní bojové scény oceníte dobré a nápadité gagy, věřím, že pro vás LoA nebudou zklamáním, ale pobaví vás stejně, jako se jim to podařilo u mě. ()

Reklama

honajz 

všechny recenze uživatele

Ani jeden z filmů mne nezaujal. Seriál je trochu střízlivější, občas přijdou i zajímavé díly, ale přece jen to mravní naučení na závěr, to je jak u filmu Mr. Bean. Tam taky oproti seriálu Bean sice pohnojil, co mohl, ale nakonec vše zachránil. V seriálu by ale vše ještě víc dodělal. Stejně tak tady. Seriál je určen už primárně na děti, ne i pro rodiče jako film, takže tam prostě musí být zmoudření, pochopení, odpuštění. Některé díly pak jsou vyloženě slabé i tak svým námětem. ()

Meev 

všechny recenze uživatele

Je krásně vidět, jak se liší vysokorozpočtové a nízkorozpočtové animáky. Ve filmu můžeme vidět krásně nakreslené postavy, kde je vidět jednotlivá srst zvířat. Zde můžeme vidět vymodelovaný objekt nabarvený na pandu. Jestliže se vám líbí filmy, budete zklamáni. Místo dobrých vtipů a narážek vás čekají nesmyslné zápletky a "vtipy" pro děti. 30%. ()

RajCZitko 

všechny recenze uživatele

Mno, o tu dokonalou animaci, co jsme viděli v obou filmech jsme zde přišli. Není to tak hezké, zak propracované, hodil bych celý seriál na krk spíš našim nejmenším ratolestím, kteří budou vděční za každý další příběh s Poem, i když se zo nemá kam hrabat na kvality obou celovečeráků a 2 svátečních snímků. I když se sem tam skrze dosavadně odvysílané díly nějaká ta dokonale vtipná situace najde, radím, berte to oproti těm celovečerákům s odstupem. ()

Galerie (44)

Zajímavosti (2)

  • Shifu zde nenosí zelenou vestu jako ve filmu Kung Fu Panda 2 (2011), přitom řekl, že zelenou kápi nosí od doby zesnulého Oogwaye. (ManOfPhoenix)

Reklama

Reklama