poster

Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví (TV seriál)

 • USA

  Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

 • Slovensko

  Kung-fu Panda

Animovaný / Akční / Rodinný / Komedie

USA, 2011–2016, 30 h 43 min (Minutáž: 22–45 min)

 • dogrose
  ***

  Pokud jste si tuhle horu sádla a problémů zamilovali ve filmu, asi budete blahosklonnější k seriálu. Nevadí mi zjednodušená animace. Vadí mi nevyužití možnosti, kterou formát seriálu skýtá. Jde se nejjednodušší cestou - panda je ještě víc nemožný, poživačný, hloupý, sebestředný, pitomoučký... - na tom je postaveno jádro příběhů. Až jsem si začala klást otázku, proč je tenhle tvor dál Dračím bojovníkem, když je to takový kretének a ostatní naprosto převyšují v čemkoli. Je to škoda, tučňáci z Madagaskaru využili svou příležitost daleko lépe. Nicméně v kontextu animovaných seriálů je to to lepší. Určitě chválím český dabing a zejména české dialogy, které jsou přitažlivé a pro děti srozumitelné (sledovala jsem na Nickelodeonu).(29.12.2014)

 • blondboss
  ***

  Veľmi priemerný animovaný seriál na podnet celovečerného filmu podobne ako to bolo v prípade Madagaskaru či Dragons. Prvé epizódy boli ešte pozerateľné, ale tie ďalšie už strácali na čare a bolo to viac-menej stále o tom istom. A animácie sú tiež na horšej úrovni a podľa mňa by sa podobné seriály ani nemali točiť, veď prečo przniť filmy nejakými zbytočnými sequelmi. Pre deti to ale môže byť fajn. 50 %(20.9.2017)

 • mupimup
  ****

  Jste-li diváci mého živočišného druhu, pak vás na konci druhého filmu s oblíbenou animovanou partou obklopí hluboká nostalgie s vyhlídkou světelných let čekání na další pokračování. Při objevení existence jakéhosi seriálu s naší nenažranou pandou v hlavní roli může být tenhle smutek nejprve na chvíli zaplašen a pak opětovně vzkříšen (to zase v případě objevení, dle mého soudu dost nešťastné popravy, které se tomuto seriálu v komentářích na čsfd dostalo). Očekávat od televizního seriálu stejnou kvalitu animace a hloubku prokreslení příběhů jako měl celovečerní film je jako čekat od skinheada vydání sbírky lesní lyriky. V čem ovšem LoA slabinu nemají je nápaditost jednotlivých epizod, ačkoli dokonce i u Esmeraldy její fanoušci vědí, že nějaké malé procento dílů je prostě slabších než ten silný zbytek. Spíš než v grafice (která má mimochodem stále slušnou kvalitu) nacházím pak slabinu epizod spíš v nevyvážené míře Poova lemplovství. Ačkoli někde Po působí tak, že by zvládl vyrobit kopancem z žebřiňáku novou družici, jinde zase dělá dojem, že nerozbije vejce kladivem. Opravdová síla Legends of Awessomenes spočívá ale ve skutečně výborném humoru, který se dle mého soudu tomu filmovému naprosto vyrovná. Pokud chcete víc nahlédnout pod pokličku života v Nefritovém paláci a spíš než detailní bojové scény oceníte dobré a nápadité gagy, věřím, že pro vás LoA nebudou zklamáním, ale pobaví vás stejně, jako se jim to podařilo u mě.(17.4.2012)

 • Postavak
  ***

  Docela dost slabší jak film. Ale furt se to dá, semtam vtípek připadne i poučení, a docela zábavné mi to příjde, úplně se u toho nenudím. Každopádně to podle mě rozhodně nejsou kvality filmu jak 1, tak 2 což bylo obojí bezvadný. Nepřináší mi to takový vtip a atmosféru a dojetí. Furt se to ale dá takže za 65%(5.12.2013)

 • Roman.Ticka
  *****

  Myluju tu neohrabanou horu černobílého rosolu a věčné půtky mezi silou a chytrostí. Neméně zajímavé a poučné je neustálé přeceňování a podceňování sebe a svých kungu fu protivníků, střety starých a nových světů a k tomu inteligentní humor a úžasné pitvoření všech miloučkých postaviček. To vše zabaleno do perfektní animace se spoustou nápadů... "Jak na tom Si Fu, teda Vy Fu?"☺(29.2.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace