Okázalá snaha o novodobého Bartona Finka, kdy je disfunkčnost celku stavěna nad vypravěčskou atraktivitu. To, co se Coenům povedlo perfektně skloubit, McDonagh se ctí nezvládá a tápe. V důsledku ale neprůstřelný film, protože i nuda je zde stavěna do pozice chtěného prvku. Po přesně konstruovaných Bruggách a divadelnímu Panu polštáři značné zklamání.(2.12.2012)

Päť hviezdičiek pre Sedem psychopatov... Po siedmych samurajoch a statočných, trpaslíkoch a smrteľných hriechoch vstupuje do kinematografie ďalšia silná sedmička... tentokrát to bude trochu netradičnejšie a čiernohumornejšie, predsa len - píše a režíruje pán, ktorý má okrem In Brugges na svedomí divadelnú hru Mr. Pillowman... a koľko je tých psychopatov? Je to s nimi trošku zložitejšie - je ich naozaj sedem? Alebo len šesť? Či dokonca osem? Koľko ich napokon prežije túto šialenú jazdu za inšpiráciou?(23.1.2013)

Bál jsem se, aby to nebyla jen herecká přehlídka bez obsahu. Aby pod tou magořinou nebylo jen prázdno. Mám už trochu dost těch "Ritchieovských" cool gangsterek. Prdlajs. Tohle má možná taky hodně postav s bouchačkou, ale jinak je to úplně jiný druh filmu. McDonagh se tímto řadí k těm, které sleduji na každém kroku. Sedm psychopatů je neuvěřitelně svěží kus vybarvený stylovým soundtrackem a spoustou perfektních a plných charakterů. Až na ty ženské, které to mají v životě těžké. Walken je král, o tom není a nebylo pochyb. Ale netušil jsem, že i všichni ostatní nemají problém být zdatnými konkurenty. A s pochvalou úžasných dialogů z Brugg udělám Ctrl+C a Ctrl+V. Tady už je na první zkouknutí jasné, že jde o ten druh filmu, který můžete vidět tisíckrát a neokouká se. Abych jen nechválil, tak scéna Rockwell a Kurylenko je nejslabší a možná trochu zbytečně navíc, stejně jako "lehký SPOILER" jeho propojení s Harrelsonem. Doufám, že na dvdčku bude i ta verze s kočkama.(8.12.2012)

"Ra -ta-ta-ta, bum, bum, bum! Je v tom spústa emócií..." V časopise Cinema vyšla tomuto filmu slušná recenzia s prirovnaním k Tarantinovkám. To ma dosť navnadilo, ale výsledok ma celkom neuspokojil. Príbeh dokopy nič moc, ale tvári sa strašne cool. Je takmer isté, že po pár dňoch či týždňoch (ako kto) nebudete vedieť o čom to vlastne bolo. Snaha o drsnosť, čierny humor a nejakú tú "Tarantinovosť" je jasná, ale celý film je skôr zlepencom niekoľkých dobrých momentov i zopár drsnejších a nepredvídateľných. Kúzlo tej hry s postavami sa časom vytratí, pretože si na to divák rýchlo zvykne. Odstreliť staršiu dámu, či psa, podrezať si hrdlo ...za pár minút vám to bude pripadať normálne a psychopati vás už nemajú čím prekvapiť. Keď sa do filmu zažeriete priveľmi, tak sa z vás pravdepodobne stal ôsmy psychopat...60%.(26.4.2013)

Takže je to (alespoň u mě) oficiální. McDonagh je pro mě Tarantino, kterému rozumím (respektive, u kterého chápu, proč je populární). Seven Psychopaths přitom pro mě zpočátku bylo zklamáním, čekal jsem, že se nasměju trochu víc, ale jak film pokračoval a pokračoval tak si mě nenápadně získával na svou stranu a po skončení jsem měl takový krásný pocit, že se všechno tak nějak nenuceně propojilo a že já viděl film, který snad jednou získá kultovní status, protože by si jej zasloužil. Casting se povedl na jedničku, hlavní hvězdou překvapivě není Colin Farell ale Christopher Walken, který si ukradl zřejmě nejlepší scénu ve filmu SPOILERY! a to dokončení příběhu vietnamského vojáka. Taky musím uznat, že McDonagh má koule, když postaví propagaci filmu na (mimo jiné) Olze Kurylenko, která ve filmu stráví asi dvě minuty. KONEC SPOILERŮ! Upřímně řečeno, čekal jsem film, u kterého se smíchy potrhám. To jsem nedostal, ale dostalo se mi něčeho lepšího - filmu, na který se s chutí podívám podruhé, potřetí… a tak dále. 100 %.(31.3.2013)