Probudit se s pořádnou kocovinou není pro Jesse a Chestera žádnou novinkou. Avšak nevědět, co všechno se předešlého večera odehrálo a kde vlastně zaparkovali své auto, to tu ještě nebylo! Jenže už zanedlouho zjistí, že dočasná ztráta paměti je to nejmenší, co je toho rána mohlo potkat...Kamarádi Jesse a Chester se ráno probouzejí po velkém flámu. Jen velmi matně si vybavují, co se vlastně stalo, co všechno dělali a kde byli. Pak si ale vzpomenou, že mají dnes výročí seznámení s dvojčaty Vandou a Vilmou a měli by k nim zajít a donést jim dárky. Když vyjdou ven, s hrůzou zjistí, že se jim ztratilo auto, které mělo stát před domem. Vydávají se tedy k dvojčatům pěšky a cestou narazí na nádhernou dívku, která se představí jako Christie a začne Jesseho vášnivě líbat. Zdá se, že se včera během večera seznámili, mladíci si ale opět na nic nepamatují. Náhle se z přijíždějícího auta vyhrne skupina mladíků v čele s Jimmym, který tvrdí, že dívka je jeho přítelkyně a vyhrožuje Jessemu. Přátelé tedy putují dál. Ocitnou se v blízkosti nočního podniku, a když vstoupí dovnitř, jsou nadšeně vítáni. Jak se zdá, i sem včera v noci zavítali a zanechali po sobě skvělý dojem. Všechny půvabné tanečnice – záhy se ovšem ukáže, že se jedná o přestrojení mladíky – je nadšeně zdraví. Šok jim způsobí teprve otázka jedné z nich, co udělali s kufříkem se 200 000 dolarů, které jim dívka svěřila, aby ho vynesli ven. Ani o kufříku a penězích nemají ovšem Jesse a Chester ani tušení… Sotva vyjdou z tančírny, jsou násilím vtaženi do auta, které jede kolem. Skupina podivných lidí, kteří o sobě tvrdí, že se již brzy chystají na cestu do vesmíru, po nich chce „převaděč spojitosti“, který by měli mít údajně u sebe. A jako obvykle mladíci nevědí, o čem vlastně mluví. Jen usoudí, že všechny hledané věci by se měly pravděpodobně nacházet v autě, které tam záhadně zmizelo... S jejich podivnými dárky je nakonec jejich přítelkyně dvojčata vyhodí a na mladíky dotírají cestovatelé do vesmíru, kteří žádají svou „tajemnou a mocnou zbraň“, zatímco transvestité naléhají, aby jim vrátili peníze. Jesse a Chester se obrátí na policii a ohlásí ztrátu auta. Po nějaké době se dozvědí, že jejich staré auto se prodávalo ve dražbě. Ví se dokonce, kdo si ho koupil. Policistka se zprvu zdráhá jim prozradit jméno kupce, nakonec se ho ale přece jen dozvědí… (TV Prima)

AngiS

Bože to je ale blbost :D Taková blbost, že jsem se i kupodivu zasmála :D * ZOLTÁÁN!* *Teplí severští bratři na levoboku...* *Ten pes je magor vole... * ()

Free_player

Hele vole kde mám káru ? Kde jí máš ? Hele vole kde mam káru ? No kde jí máš ??? - Takhle asi vypadá celý film o ztraceným autě, které hledá dvojce A.Kutcher a S.W. Scott . Ale místy to je dost prdel, mě se tenhle film nikdy neomrzí a většina hlášek nemá chybu. !_ZOLTÁÁÁN_ ! ()

Paity

Překvapivě to nebylo až tak špatné, jak jsem myslel. Ano je to krávovina nedávající smysl, ale narozdíl od takového Klubu sráčů byla tady v tom filmu alespoň obstojná sranda. Neříkám, že se na to podívám za rok pětkrát, ale hrozné to také nebylo. ()

Corpsegrinder

Průměrná americká komedie jakejch se najde mnohem víc a ještě vtipnějších, nedá se tomu ale upřít několik geniálních džouků jako třeba scéna z drive-inu. ()

farfalla

Celý film je o tom, jak byla předchazející noc divoká a jak se Jesse (Ashton Kutcher) a Chester (Seanna William Scott) opili. Na druhý den ráno jim však není vůbec špatně, jenom se snaží najít auto, aby mohli svým dívkám Wandě (Jennifer Garner) a Wilmě (Marla Sokoloff) dát dárky k výročí, aby na oplátku dostali ´speciální dárek´. Je to zjednodušeně ztřeštěná komedie o hledání auta jednoho slunečného dne v jednom městě plném zábavných barů a mimozemšťanských skupin, které mezi sebou soupeří o moc. Velmi nenáročná zábava. ()

Radim

Šílená ptákovina. která má ale něco do sebe. Osobně typ komedií a la "Blbý a blbější" rád nemám, v tomto případě jsem se ale docela bavil. ()

Haymar

Na úplný odpad to sice není, ale i tak je to teda vážně megahovadina, hrající si na střeštěnou komedii. Bohužel ve výsledku jen další z řady trapných, pubertálních a (pouze) blbých NEhumorných amerických slátanin ()

J*A*M*A*L

Nevím jestli jsem už mrtvej a nebo mi hrabe, ale mě se to překvapivě moc líbilo.Mí dva oblíbenci Kutcher a Scott to spolu pořádně rozjeli a film byl vážně dobrý který jsem měl rád už v pubertě.70%A DÁL. ()

vander19

Zo začiatku v celku dobrá komédia, ktorá sa mi ako mladému veľmi páčila. Predstaviť a zahrať dvoch tupcov na to sú Scott a Kutcher maximálne stvorený. Len čo mi však vadilo a prečo to nemá vyššie ohodnotenie je z dôvodu naprosto imbecilného konca, ktorý je príšerný. ()

xmatysekx

Skutečně není na světě lepší zábava, než sledování těchto debil ích komedií. Už od první chvíle sem věděl, že následujících 80 minut se budu bavit. A tak se i stalo. Další rozměr tomu podle mě dává i český dabing. ()

Piri

Super sexi ufónky a kontinuálny transfunkcionér :D Dobré fóry aj herci. Nič extra, ale pobaví. Je to viac menej paródia. Slovenský dabing k tomuto filmu je výborný - Juraj Kemka / Kutcher, Peter Krajčovič / Scott a ďalší. ()

Patrik256

Rozpočet_ 13 milionov dolarov // Tržby_ 73.1 miliona dolarov // Tržby v USA*_ 46.7 miliona dolarov // par vtipných momentov, hlavný herci pobavili , ale ten dej ma nechytil. ()

M.I.K.E.

No 2* jsou tak akorát čekal jsem trochu větší zábavů,prcičky mě chytly 10x tolik,průměr až podprůměr - ale scéna s hádáním v obchodě jaké má kdo tetování nemá chybu!! ()