Soudkyně Barbara

(pořad)
Reality-TV / Drama
Česko, 2015, 60 min

Účinkují:

Pavlína Kafková, Simona Prasková, Renáta Názlerová, Jaroslav Mendel, Josef Mádle, Ondřej Lechnýř, Lenka Vacvalová, Anna Polcarová, Karolína Hrůzová - Hlaváčková, Štěpán Vlček, Daniel Dítě (více)

Skutečné příběhy ze soudních síní. Nesmlouvavá, neomylná a spravedlivá – soudkyně Barbara rozhoduje, kde je pravda. (TV Barrandov)

filmmovier odpad!

Nic šílenějšího jsem v životě neviděl (až do doby, kdy jsem uzřel Neskutečné Perly Jaromíra Soukupa). Jen to vidím (a že na to skutečně docela často narážím), stačí mi dvě minuty a je mi psychicky blbě. Má to šílené dialogy, šílené herecké výkony a šílené zápletky. Jenže problém je, že se u toho i dost zasměju (a upřímně). Z celého seriálu jsem viděl asi pět minut a úryvky z deseti různých dílů a říkám, že tohle by měli zakázat. Pokud tohle opravdu někdo sleduje, klesli jsme na úplné dno a ještě níž. Odpad odpadů, strašlivý hnus, velebnosti. 1%, ()

Jello Biafra odpad!

Prakticky to isté čo Soudce Alexandr, akurát v ženskom vydaní. Tu nie sú najväčší fail len úbohé výkony nehercov, ale aj celý koncept, ktorý stavia na vyhrotených situáciách. Neskutočné utrpenie sledovať ako tu vyše hodinu po sebe revú kadejaké individuá a pochybné existencie a feministická sudkyňa im za to hrozí "pořádkovou pokutou". Prakticky stále sa opakujúci motív ale hlavne neskutočne silná negatívna energia, ktorá srší z každého dielu. Pokiaľ vás baví sebapoškodzovanie, tak sa kľudne pozerajte, ale tento odpad nie je nič pre mňa. ()

MM_Ramone odpad!

Na Slovensku sa vysiela obdoba tejto reality show už sedem rokov. Na obrazovkách súkromnej televízie JOJ sa to začalo objavovať už v roku 2008 pod názvom "Súdna sieň". Táto sračka, ktorá je imitáciou skutočných súdnych procesov, je úplnym vrcholom toho najúbožejšieho hereckého vystupovania. Neherci v úlohách svedkov, obžalovaných, poškodených, sudcov a ďaľších súdnych zriadencov sa snažia dramaticky priblížiť súdne konanie. Lenže jediné čo sa im darí je dokonale sa strápniť. Česká mutácia tohoto formátu, ktorú začala vysielať béčková TV Barrandov dostala názov "Sudkyňa Barbara". Je to ešte horšie a primitívnejšie ako tá naša slovenská "Súdna sieň". Toto je totálny odpad! ()

DEXTER099

Soudkyně Barbara se nám snaží předložit jakoby reálné soudní procesy a různé příběhy.Problém je v tom,že průběh toho celého je naprosto nedůvěryhodný a těžko uvěřitelný.Snaha udělat to na bázi pavlačových hádek mi přijde spíš zábavná než ,že by mě ty případy měli nějak vážně oslovit.Navíc většina účinkujících přehrává.Za mě celkově 30% a dvě hvězdy. ()

Olík

"Nový programový ředitel televize Barrandov František Borovský přichází měsíc po svém nástupu s první programovou novinkou"...........chápu, pan Bobrovský před tím šéfoval slovenskou "Jojku", kde diváky už nějakou dobu "obšťastňuje" Súdna sieň, jejíž nemaskovaným plagiátem Soudkyně Barbara je......... ale pane Bobrovský, to jste se teda ze startu moc nevycajchnoval, tohle je ozajstná sebevražedná road to perdition. I když na druhou stranu, rozhodně nejsem objektivním kritikem.....viděl jsem sotva necelé dva díly a to ještě omylem. Ale stejnak zvedněte ruku, vy kdo jste pravidelnými diváky. ()

• Herci Lenka Vacvalová a Jaroslav Mendel jsou ve skutečnosti původem ze Slovenska, ovšem jejich čeština je na tak vysoké úrovni, že v pořadu vystupují jako čeští advokáti. (ČSFD)
  • Nakrúcanie prebiehalo v Bratislave v kulisách totožných so slovenskou verziou. (VasylDeBylak)