• hansel97

Tohle musíte brát s nadhled, panebože! Já u toho se ségrou naprosto umírám smíchy a opravdu jsem nikdy od toho ani Sudne siene nečekal vážný drsný a reálny pohled do soudní síně. Asi je to dost lehká forma zábavy, ale pořád lepší než mnohé tuctové komedie, u kterých se za ty dvě nesnesitelný hodiny ani náznakem nezasměju.(4.8.2015)

• rakovnik

Haló, kdo si chce vyzkoušet, jaké to je před kamerou, nechť se dostaví k našemu ochotnickému sboru! Viděl jsem upoutávku na tento pořad a ta mě tak zaujala svou tupostí, že jsem musel vidět alespoň kousek tohoto naprosto zbytečného a neskutečně hloupého pořadu. Směšné...k čemu to je? Asi aby si i veřejnost zkusila, jaké to je být před kamerou. A to opravdu vidět nepotřebuji.(24.7.2015)

• AlfaNumerO

Tak a je to za mnou, odhodlal jsem se a jeden celý díl vydržel. Resumé? Kurvaaaa, proč, proč se vyhazujou prachy za takovýhle šílený hovna, čím tohle komukoliv jakkoliv pomůže? Prachy to televizi nepřinese, protože to musí mít (doufám) naprosto nulovou sledovanost, přidanou hodnotu to má taky nulovou. Herecké výkony jsou navíc více než tragické. Kdyby se to aspoň trochu drželo zvyklostí u soudu, ale copak... no ŠKODA SLOV a HLAVNĚ KAŽDÉ MINUTY, KTERÉ U TÉTO, JEMNĚ ŘEČENO, SRAČKY STRÁVÍTE. Jednou to přijít muselo 0%. A nutno podotknout, že tímto jsem naprosto zanevřel na českou tvorbu a budu muset být hodně přemlouván, abych u něčeho podobného trávil svůj drahocenný čas.(28.7.2015)

• Tom_Lachtan

V práci mám zopár klientů, kteří mají v kolonce narození data, která gentleman nezmiňuje a hle, jsem u nich a v televizi cosi běží... A já se tomu pochechtávám a jsem zvědavek, kdo vysílá tuhle parodii na to nejcéčkovější z tv produkce... Ale pak jsem pobledl a prchl se schovat do sklepa, to mi totiž došlo, že TOHLE mohl někdo myslet vážně, upřímně, fakt nemá smysl dlouze popisovat a házet jednu humorně odpornou závadu za druhou, tohle je prostě tak špatné, že se na to nedá koukat, aniž by se člověk začal tlemit jako Joker na válečné stezce za účelem odlovu netopejrů, leč obávám se, že ty dva celé díly, kterejma jsem z akademických důvodů zbičoval svou nebohou mysl, na mě zanechali mnoho ohavných následků a fóbií. A teď mě omluvte, jdu si sehnat nafukovací soudcovské kladívko.(26.10.2015)

• Sinecod

Soudkyně Brambora je příšerná kokotina, viděla jsem dva celé díly a pár kousků a je to tak směšný a hloupý a strašně pitomý. Není tam nic správně. A jsem si naprosto jistá, protože jsem v soudní síni dvakrát týdně. Asi nejvíc nejsměšnější bylo, když soudkyně Brambora zamítla žádost o rozvod. V mé přítomnosti se stalo pouze jednou, že se jednání o rozvod odročilo (odročilo, ne zamítlo!), a to když byl manžel v jednací síni opilý. Jinak je většinou rozvod manželství kratší než trval novomanželský polibek, hlavně proto, že soudce vůbec nezajímají důvody, proč se chcete rozvést. Takže prosím, teď žádám za celou českou justici. Když se chcete rozvést, nebo žádáte o výživné nebo chcete dítě do péče, nebo chcete schválit právní úkon nebo cokoliv, co musí jít přes soud, nežvaňte dlouho. Nikoho to totiž nezajímá.____________po přečtení zdejších komentářů s ohodnocením čtyř nebo pěti hvězdiček. Tohle není realita! S takovými případy a jednáním všech zúčastněných by Vás od soudu vykopli! Ne, nejdřív by se vysmáli co jste to za blbce a pak teprve by Vás vykopli. Protože věřte, že já i moje kolegyně se hloupostí všech lidí v jednačkách dost bavíme.(26.6.2015)

• - Za jeden natáčecí den se natočí celkem 4 díly. (Bobek135)

• - Herci Lenka Vacvalová a Jaroslav Mendel jsou ve skutečnosti původem ze Slovenska, ovšem jejich čeština je na tak vysoké úrovni, že v pořadu vystupují jako čeští advokáti. (Bobek135)