• Tirkus

Nečekal jsem, že něco může být tak špatný, až to nakonec bude i dobrý. Vlastně to dobrý není, herecký výkony na úrovni levné trapné komedie, případy jeden horší než druhý.. Sem tam se objeví i nečekaný zvrat, překvapení celého dílu.... např. v dílu 228, kde manželka žádá o rozvod kvůli tomu, že její manžel "žere jako prase". Její manžel, který vypadá jak velký nafukovací balón, ovšem tvrdí, že je pěkný kus chlapa a že rozhodne nemá problémy s přejídáním. A teď to překvapení, po nádherném proslovu o jeho normálním stravování se začne cpát přímo v soudní síni ... Wau..čekali jste to? JÁ TEDA ROZHODNĚ NE. ALE TO STÁLE NENÍ VŠE PŘÁTELÉ! Už to vypadalo špatně pro Balóna, jeho mamka mu vrazila kudlu do zad a už málem prohrál, ale vše zachránil jeho bratr.. představte si, že po 55 minutách vášnivých hádek a bojích v rodině jeho bratr jen tak plácne to, že Balónek je nemocný a jídlo mu pomáhá! Manželka po všech těch urážkách chce zrušit návrh na rozvod! Tamtamtamtam. To je vše.. čekali jste něco víc? SHRNUTÍ PRO TY, CO NECHTĚJÍ ČÍST: Tenhle výtvor českých umělců vám dokáže, že vždycky najdete lepší věci na práci než je sledování televize.(19.11.2016)

• SOLOM.

Musím souhlasit s názory, že tohle je jen další „okopírovaný“ paskvil, který se dostal na naše obrazovky a je ještě horší, než mají na Slovensku. U některých případů jsem se ale alespoň trošku zasmál a hlavně jsem se na (v) těch pár dílů co jsem viděl, díval převážně na Lenku Vacvalovou – to je tak to jediné „pěkné“ na co se tam dalo dívat. Ta se jako jedna z mála navíc nemusela stydět za svůj herecký výkon.(4.4.2018)

• Daginka

Není nad to, když si parta scénaristickejch hejhulů najme za pár kaček náhodný pražský kolejmdoucí, kteří musí vydat svůj životní výkon, a pronášet - po dobu celé jedné hodiny! - několik dramatických výroků, a při tom se krutě dívat na svý (neméně nelítostný, dramatický i drsňácký) spolunajatý "soky" (nebo spíš... cvoky?). Předpokládám, že aby se ušetřilo na divokým honoráři komparzistů, stojí místo kameramanů židle (mění to něco na výsledku?), a, konečně! Místo věrohodně působící právní autority... najali zoufalí tvůrci soudkyni B/bramboru, aby přísně shlížela na ty nebohý herecký prvničky, a čas vod času temně pronesla: ,,Uděluji Vám další pořádkovou pokutu ve výši... 5 000 korun!". Cha. Ale tak jako.. co čekáte od televize, která jako upoutávku na ňáký další velepřevratný dílo od Steelový (?) upozorňuje slovy: ,,Když srdce potřebuje transplantaci... řešením je operace. Ale někdy pomůže i láska!"(18.3.2018)

• MikeCool

TV-pořad. Je to samozřejmě přitažené za vlasy, ale zas tolik bych to neodsuzoval. Díky své stručnosti a občasným zaujmutím divákovi pozornosti u mě Soudkyně Barbara zabodovala. Ale rozhodně to není nic světoborného. Je to ovšem krásná příležitost pro začínající herce. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 55% (2*) |(25.11.2015)

• Sevcik

Asi si začnu ty hlášky zapisovat, u některých jsem se mohl potrhat smíchy. Např.: "Romane, nech toho, přestaň osočovat moji dceru! Ještě se mi z tebe zvedne tlak!!" Škoda jen, že to není komedie, ale nevědomá sebeparodie.To, že "herci" přehrávají, pro mě není na Barrandově žádné překvapení, ale kdyby alespoň uměli mluvit. Nevěřil jsem, že to někdy řeknu, ale zlatá Pošta pro tebe...(15.9.2015)

• - Herci Lenka Vacvalová a Jaroslav Mendel jsou ve skutečnosti původem ze Slovenska, ovšem jejich čeština je na tak vysoké úrovni, že v pořadu vystupují jako čeští advokáti. (Bobek135)

• - Za jeden natáčecí den se natočí celkem 4 díly. (Bobek135)