• Tommassi3

Jeden si už celkem zvykl, že na Barrandově recyklují úplně vše(chny odpadky), proto taky to odpovídající hodnocení, ale že se pokusí zresuscitovat vlastní už jednou stažený pořad, o který už před lety nikdo nestál, to vypadá celkem jako novinka.. Ale samozřejmě lze těžko něco namítat, jedná se o naprosto logický krok, zvlášť v případě tohoto komerčního hráče.. Budiž, možná si projekt své diváky najde, stejně jako slovenská mutace Súdna sieň, i když osobně je mi proti srsti celý ten koncept laciné zábavy, navíc neskutečně odporně zahrané.. Jen mě zaráží, proč se tvůrci rozhodli dát soudkyni jméno, když se v její úloze naopak naprosto nelogicky budou střídat rovnou "herečky" dvě.. Nic zvláštního se neděje, jen se zjevil další pořad, jemuž se moc rád obloukem vyhnu..;)(1.6.2015)

• groz122

Mastných fleků bylo již na poli české scény pořadů dost. Proč ji ale nezasvinit ještě více? Tento "klenot" mi definitivně zhatil představu být kriminálníkem, páč kdybych se dostal do přítomnosti nudistické Barči tak bych zvracel. Díky bohu že je to "jen" TV pořád. Ale neriskujte své duševní zdravý. Neriskujte kvůli nočním můrám, které se vám budou zjevovat. Radši si naostřete nože, protože až uvidíte Divou Báru v civilu, tak "štěstí přeje připraveným" ODPAD!(6.7.2015)

• knihovna

Odpad tomu dát nemůžu, protože existují horší věci. Proč to Barandov natáčí je snad jasné, spíš mi připadají pitomí ti, kterým to jasné není. Amatéři to nemohou moc pokazit, protože před soudem většinou stojí amatéři. Pro mě je to nezáživné, ale nejspíš si to svou cílovou skupinu našlo. Mimochodem - tento pořad je pro mě důkaz, že ačkoliv se tvůrcům často vyčítá, že netočí autenticky, tak to vlastně nikdo nechce - tohle určitě realitě odpovídá víc, než například Perry Mason, ale je to prostě nudné. Kdyby byly soudy zábavné, soudí se v přímém přenosu a nejspíše na stadionech.(8.12.2016)

Nevím, ale to mě docela překvapilo, že se jedná pouze o hraní soudního jednání dle autentických příběhu ze soudního prostředí. Ale když se této skutečnosti otočím zády tak mi to přijde docela koukatelné, nikoli tak propadační, jak se to tady na ČSFD klasifikuje. Přesto by mě zajímal jeden detail. Jak je to s navrhovateli a odpůrčími? Také se jedná jen o herce?(12.5.2016)

• HonzaSim

V tomto případě si ten komentář nemůžu odpustit. Už podle ukázek jsem byl zděšen co tak amatérského zase mohlo vzniknout. Bylo to horší než jsem čekal. Postavy působí jako absolutní antiherci a celý pořad je opravdu směšný. Jeden případ byl ale tak absurdní, že jsem ho musel dokoukat. Musím říct, že vrazit pětiminutovou reklamu před minutou do konce, to jsem snad nikdy neviděl! A to jsem myslel, že už Barrandov níže klesnout nemůže. Jestli něco stojí za pár procent, tak je to námět. Na skutečné případy ze soudních síní bych se i podíval, ale za celkové zpracování nemůžu jinak, než dát odpad. 15%(18.8.2015)

• - Za jeden natáčecí den se natočí celkem 4 díly. (Bobek135)

• - Herci Lenka Vacvalová a Jaroslav Mendel jsou ve skutečnosti původem ze Slovenska, ovšem jejich čeština je na tak vysoké úrovni, že v pořadu vystupují jako čeští advokáti. (Bobek135)