• VaHo

Boha jeho. Shodou náhod se přimotám k televizi, zrovna ve chvíli, když tam hraje Barrandov. Následujících 10 minut konsternovaně zírám na obrazovku a v hlavě mám velké a prázdné „nic“. Je to tak mimózní a mimo skutečnou realitu, že se to nedá snad ani slovy popsat. Se skutečným soudem to nemá nic společného. Je to zhmotnělá představa člověka, který u soudu nikdy nebyl, právu nerozumí a má o něm jenom letmé povědomí (získané ze seriálu Perry Mason). Smutné je, že někteří lidé (kteří Barborou berou vážně), tak až budou předvolání ke skutečnému českému soudu, tak budou velmi zklamáni a budou se velmi divit, že se spor nerozhodne za barrandovských 45 minut… Ultimátní bizár!(19.4.2016)

• Olík

"Nový programový ředitel televize Barrandov František Borovský přichází měsíc po svém nástupu s první programovou novinkou"...........chápu, pan Bobrovský před tím šéfoval slovenskou "Jojku", kde diváky už nějakou dobu "obšťastňuje" Súdna sieň, jejíž nemaskovaným plagiátem Soudkyně Barbara je......... ale pane Bobrovský, to jste se teda ze startu moc nevycajchnoval, tohle je ozajstná sebevražedná road to perdition. I když na druhou stranu, rozhodně nejsem objektivním kritikem.....viděl jsem sotva necelé dva díly a to ještě omylem. Ale stejnak zvedněte ruku, vy kdo jste pravidelnými diváky.(12.6.2015)

• Pepinec

V životě jsem rozhodně častěji žehlil než vyměňoval baterky v televizním ovladači, a to že nežehlím. Vážně jsem si myslel, že vybít ty dvě tužkový mrchy přepínáním kanálů prostě není možný. A kdyby přece, jaká je pravděpodobnost, že se zaseknete zrovna na Barrandově v soudkyni Báře? Já vám povím, jak velká ta pravděpodobnost je. Asi tak trojnásobně menší, než že kdyby se konala olympiáda v debilitě mezi krůtama, skončí Barča hůř jak první.(26.6.2015)

• bohhous22

Tak tohle nemá obdoby.Všechny blitky,sračky,hleny či zbytky žrádla vylizující z protézních mezizubních prostor strčí tenhle shit do kapsy,sežere je k snídani ,vykálí je a znovu pozře...a tak stále dokola do 15tistého dílu.Enjoy. -----------------------3.12.Další 3 minuty v Apocalypse..........---.-..-.--.-...-----..-.---...---.....-.-.--.-.....-.Mám pocit,že po další projekci těch pět špičatejch Barka a její sebranka ode me dostane,ty vole....(17.10.2015)

• Big Bear

,, Soudili se dva sousedi o hranice, starou slívu, o kus meze, o smrad z chlívu. Byl to spor urputnej, pět let se táhnul, jeden na druhýho i ruku vztáhnul. Soudili se sourozenci mezi věnci, pozůstalí, kdo co zdědí, kdo co sbalí. Byl to spor urputnej, bez slitování, byl na hrobě plevel a devátý stání .... '' ---------- Zábavné pořady TV Barrandov, to jsou extra formáty vyžadující extra žánrové kategorie a extra hodnocení... Barbaru občas chytám když se vracím z práce a někdy i stihnu skoro celou 2/2. Ne, že bych ji vyhledával, ale občas je prostě příjemné po celodenním frmolu na ulicích naší matičky Prahy usednout s kouřící kávou, vypnout a jen tupě zírat co zase proti sobě ti lidé na obrazovce mají. Věřím, že takovéhle soudy řešící občansko-právní spory jsou i ve skutečnosti a člověk si tak může udělat představu co jej případně čeká. Původně jsem myslel, že je to plné neherců a tak jsem s úsměvem přecházel některé ,,herecké'' projevy některých. Při podrobnějším prozkoumání jsem však zjistil, že sem tam ten či onen už v lecčemž hrál a o to je pak děsivější jeho výstup před soudkyní Barbarou. Neviděl jsem toho moc, ale přiznám se, že občas jsem byl celkem zvědav, ke komu se ta paní se zavázanýma očima a váhami v ruce ústy soudkyně barbary nakonec nakloní.... Dávám za jedno odročení. *(29.3.2017)

• - Za jeden natáčecí den se natočí celkem 4 díly. (Bobek135)

• - Herci Lenka Vacvalová a Jaroslav Mendel jsou ve skutečnosti původem ze Slovenska, ovšem jejich čeština je na tak vysoké úrovni, že v pořadu vystupují jako čeští advokáti. (Bobek135)