• hansel97

Tohle musíte brát s nadhled, panebože! Já u toho se ségrou naprosto umírám smíchy a opravdu jsem nikdy od toho ani Sudne siene nečekal vážný drsný a reálny pohled do soudní síně. Asi je to dost lehká forma zábavy, ale pořád lepší než mnohé tuctové komedie, u kterých se za ty dvě nesnesitelný hodiny ani náznakem nezasměju.(4.8.2015)

• Olík

"Nový programový ředitel televize Barrandov František Borovský přichází měsíc po svém nástupu s první programovou novinkou"...........chápu, pan Bobrovský před tím šéfoval slovenskou "Jojku", kde diváky už nějakou dobu "obšťastňuje" Súdna sieň, jejíž nemaskovaným plagiátem Soudkyně Barbara je......... ale pane Bobrovský, to jste se teda ze startu moc nevycajchnoval, tohle je ozajstná sebevražedná road to perdition. I když na druhou stranu, rozhodně nejsem objektivním kritikem.....viděl jsem sotva necelé dva díly a to ještě omylem. Ale stejnak zvedněte ruku, vy kdo jste pravidelnými diváky.(12.6.2015)

• GeneralVenki

Tradiční Barradovská hodinka "skutečných" příběhů ze soudní síně. Nezáleží, který díl zapnete, stále je to to samé. Hádka dvou dospělých lidí s dvojciferným IQ, kteří na sebe tahají špínu. Na druhé straně sedí rozumná Barbara, která za celý soudní proces rozdá pár pokut a na konci vyřkne rozsudek, který by i průměrný občan z Chánova odhadl za minutu sledování. Pokud máte nadprůměrné IQ, pořad vás bude bavit svou trapností, pokud máte IQ podprůměrné, budete ten pořad milovat.(16.6.2016)

absolutní kopírka sůdné sieně z nějaké(teď už si nevzpomenu jaké)slovenské stanice,ale ani to není originál,kdyby si náhodou někdo myslel,že demogratická a komerční televize přišla z něčím originálním-už za socialismu v 80 letech valil v ČST pořad z názvem Kdo je vinen? a bylo to prakticky ůplně to stejný..Update:na tento pořad jsem po delším sledování přece jen změnil názor-herecké výkony jsou samozřejmě otřesné,ale spíše mě zajímají kauzy,které se u soudu projednávají a to je někdy opravdu velice zajímavé sledovat,zvlášť když se opravdu odehrály,takže tak 3-3/5 hvězdy přece jen dám(4.6.2015)

Ty krávo, to je nářez! Soudkyně Barbara úspěšně modeluje každý den jiný patvar, zcela originální a nepředvídatelný, přičemž mnohdy až ochotnické výkony účastníků dělají z procesů nezapomenutelnou zábavu a pochopitelně obří gylty pležr. Člověk se často popadá za valchu, když se ukáže, že spor o opatrovnictví skončí zjištěním, že je dcera v patnácti těhotná. Barrandov má v tomto pořadu velký tahák, jelikož úroveň této pseudotelevize je rovna Nově před šestnácti lety.(13.4.2016)

• - Za jeden natáčecí den se natočí celkem 4 díly. (Bobek135)

• - Herci Lenka Vacvalová a Jaroslav Mendel jsou ve skutečnosti původem ze Slovenska, ovšem jejich čeština je na tak vysoké úrovni, že v pořadu vystupují jako čeští advokáti. (Bobek135)