• Wez
  ***

  absolutní kopírka sůdné sieně z nějaké(teď už si nevzpomenu jaké)slovenské stanice,ale ani to není originál,kdyby si náhodou někdo myslel,že demogratická a komerční televize přišla z něčím originálním-už za socialismu v 80 letech valil v ČST pořad z názvem Kdo je vinen? a bylo to prakticky ůplně to stejný..Update:na tento pořad jsem po delším sledování přece jen změnil názor-herecké výkony jsou samozřejmě otřesné,ale spíše mě zajímají kauzy,které se u soudu projednávají a to je někdy opravdu velice zajímavé sledovat,zvlášť když se opravdu odehrály,takže tak 3-3/5 hvězdy přece jen dám(4.6.2015)

 • VaHo
  odpad!

  Boha jeho. Shodou náhod se přimotám k televizi, zrovna ve chvíli, když tam hraje Barrandov. Následujících 10 minut konsternovaně zírám na obrazovku a v hlavě mám velké a prázdné „nic“. Je to tak mimózní a mimo skutečnou realitu, že se to nedá snad ani slovy popsat. Se skutečným soudem to nemá nic společného. Je to zhmotnělá představa člověka, který u soudu nikdy nebyl, právu nerozumí a má o něm jenom letmé povědomí (získané ze seriálu Perry Mason). Smutné je, že někteří lidé (kteří Barborou berou vážně), tak až budou předvolání ke skutečnému českému soudu, tak budou velmi zklamáni a budou se velmi divit, že se spor nerozhodne za barrandovských 45 minut… Ultimátní bizár!(19.4.2016)

 • rakovnik
  odpad!

  Haló, kdo si chce vyzkoušet, jaké to je před kamerou, nechť se dostaví k našemu ochotnickému sboru! Viděl jsem upoutávku na tento pořad a ta mě tak zaujala svou tupostí, že jsem musel vidět alespoň kousek tohoto naprosto zbytečného a neskutečně hloupého pořadu. Směšné...k čemu to je? Asi aby si i veřejnost zkusila, jaké to je být před kamerou. A to opravdu vidět nepotřebuji.(24.7.2015)

 • Olík
  *

  "Nový programový ředitel televize Barrandov František Borovský přichází měsíc po svém nástupu s první programovou novinkou"...........chápu, pan Bobrovský před tím šéfoval slovenskou "Jojku", kde diváky už nějakou dobu "obšťastňuje" Súdna sieň, jejíž nemaskovaným plagiátem Soudkyně Barbara je......... ale pane Bobrovský, to jste se teda ze startu moc nevycajchnoval, tohle je ozajstná sebevražedná road to perdition. I když na druhou stranu, rozhodně nejsem objektivním kritikem.....viděl jsem sotva necelé dva díly a to ještě omylem. Ale stejnak zvedněte ruku, vy kdo jste pravidelnými diváky.(12.6.2015)

 • luka4615
  odpad!

  Chcete se vrátit do televizního středověku? Chcete vidět naprosto příšerné herecké výkony, které by svým projevem překonala i žvýkačka přilepená na Vaší botě? Chcete vidět "srdceryvné a dramatické" příběhy jako vystřižené ze skutečného života? Pokud jste odpověděli ve všech případech ano, tak jste buď duševně chorý jedinec či extrémista vyžívající se v umrtvování svých mozkových buňěk, nicméně právě na tyto skupiny asi tento brak cílí. Tleskám stanici TV Barrandov za skutečně "podnětný" pořad!(30.6.2015)

 • - Herci Lenka Vacvalová a Jaroslav Mendel jsou ve skutečnosti původem ze Slovenska, ovšem jejich čeština je na tak vysoké úrovni, že v pořadu vystupují jako čeští advokáti. (Bobek135)

 • - Za jeden natáčecí den se natočí celkem 4 díly. (Bobek135)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace