Ty krávo, to je nářez! Soudkyně Barbara úspěšně modeluje každý den jiný patvar, zcela originální a nepředvídatelný, přičemž mnohdy až ochotnické výkony účastníků dělají z procesů nezapomenutelnou zábavu a pochopitelně obří gylty pležr. Člověk se často popadá za valchu, když se ukáže, že spor o opatrovnictví skončí zjištěním, že je dcera v patnácti těhotná. Barrandov má v tomto pořadu velký tahák, jelikož úroveň této pseudotelevize je rovna úrovni sebereflexe Jaromíra Soukupa.(13.4.2016)

• Tommassi3

Jeden si už celkem zvykl, že na Barrandově recyklují úplně vše(chny odpadky), proto taky to odpovídající hodnocení, ale že se pokusí zresuscitovat vlastní už jednou stažený pořad, o který už před lety nikdo nestál, to vypadá celkem jako novinka.. Ale samozřejmě lze těžko něco namítat, jedná se o naprosto logický krok, zvlášť v případě tohoto komerčního hráče.. Budiž, možná si projekt své diváky najde, stejně jako slovenská mutace Súdna sieň, i když osobně je mi proti srsti celý ten koncept laciné zábavy, navíc neskutečně odporně zahrané.. Jen mě zaráží, proč se tvůrci rozhodli dát soudkyni jméno, když se v její úloze naopak naprosto nelogicky budou střídat rovnou "herečky" dvě.. Nic zvláštního se neděje, jen se zjevil další pořad, jemuž se moc rád obloukem vyhnu..;)(1.6.2015)

• Kri-kri

Další primitivní sračka, jak jinak, než natočená národem primitivů. Pro tvůrce realityšou bych zavedl plynové komory! Navíc mně stačí vidět jakoukoliv soudkyni (třebaže hranou) a začínám vidět rudě, tak si tenhle hnus pro debily bez mozku alespoň soukromě pojmenovávám "Převlékačka kabátů aneb matriarchální svině Girglová".(27.10.2018)

Já tedy nevím, jak ostatní, ale docela se bavím u některých replik, konkrétně většinou hlášek nadrženě agresivních protagonistek. Tenhle vyseriál je totální propadák ať už důvěryhodností, tak propracovaností, hereckými výkony a hlavně reálností některých pasáží. Mně tedy nezbývá, než prohlásit, že jako komedie je to nepřekonatelné. 99%(29.1.2016)

• VaHo

Boha jeho. Shodou náhod se přimotám k televizi, zrovna ve chvíli, když tam hraje Barrandov. Následujících 10 minut konsternovaně zírám na obrazovku a v hlavě mám velké a prázdné „nic“. Je to tak mimózní a mimo skutečnou realitu, že se to nedá snad ani slovy popsat. Se skutečným soudem to nemá nic společného. Je to zhmotnělá představa člověka, který u soudu nikdy nebyl, právu nerozumí a má o něm jenom letmé povědomí (získané ze seriálu Perry Mason). Smutné je, že někteří lidé (kteří Barborou berou vážně), tak až budou předvolání ke skutečnému českému soudu, tak budou velmi zklamáni a budou se velmi divit, že se spor nerozhodne za barrandovských 45 minut… Ultimátní bizár!(19.4.2016)

• - Za jeden natáčecí den se natočí celkem 4 díly. (Bobek135)

• - Herci Lenka Vacvalová a Jaroslav Mendel jsou ve skutečnosti původem ze Slovenska, ovšem jejich čeština je na tak vysoké úrovni, že v pořadu vystupují jako čeští advokáti. (Bobek135)