• Drom

Ty krávo! Už před časem jsem si všiml, že obdobnou vykrádačku extra dementního emerickýho originálu s retardovanou soudkyní Judy dávají naši bratia. Chudáci. Teď konečně dorazila tahle zaručeně pravá imitace i do naší bezbřehé televizní žumpy a tak i vy máte možnost vidět parodii parodie spravedlnosti a to přímo u vás v obýváku. Nenechte se mýlit, není to ženská verze soudce Dredda, ani toho staršího a trapnějšího se Silvestrem Stallonem v plastovým brnění, i když obsah je asi tak stejně reálnej. Nějaká ženská za pultíkem hraje soudkyni v mírně poupraveném studiu Pošta pro tebe představujícím arénu spravedlnosti a (asi) tučně placenej komparz dělá jakože sporné strany. Pak se to pohádá a vyplácá si játra (nebo co je zrovna ve scénáři), aby nakonec nesmlouvavá, neomylná a spravedlivá soudkyně Simona... ééé... Pavlína... sakra, zas vedle... Barbara určila, jedinou a neomylnou pravdu. Hurá!(2.7.2015)

• mira.l

Zahlíd jsem asi tak nadpopoviční část dvou dílů a ... Šmajrápano, co tohle jako je??? Soudní síň??? No to snad ne, jak tohle může někdo vůbec schválit k natočení?!? To je tak neuvěřitelně blbý, že to snad nemůže nikdo brát vážně ani jako recesi... Viděl jsem kus toho, kde se rozvádějící se manželé dohadujou o to, kdo z nich kdy bude mít dceru a na jak dlouho, do toho zasahuje nová přítelkyně manžela, no hádali se tam jak ve venkovský knajpě, nevím, u soudu jsem (naštěstí) nikdy nebyl, ale myslím, že s tímhle stylem jednání by s nima asi slavná soudní stolice vyrazila dveře i s futrama.... Jo, je vůbec legální předvést k výslechu u soudu třináctiletý dítě???(29.12.2015)

• honajz

Už Súdná sieň je obšlehnutý formát ze zahraničí, a protože většina těch občansko-právních sporů je na jedno brdo, i jednotlivé díly jsou na jedno brdo. Jde vlastně o hranou rekonstrukci za účasti nějakých herců lokálních divadel, bez jakékoliv přidané hodnoty, u níž ženské hýkají radostí, že mohou komentovat, fandit ženám proti chlapům, odsuzovat ty divné kreatury, a to jim stačí. Jenže já nejsem ženská.(18.8.2015)

• Katcat

Je fakt smutný, že když už se češi chytnou něčeho, co na Slovensku běží dobrejch 10 let, nejsou ani schopný okopírovat naše soudní případy. Ne, ty hovada prohnilý vyberou 40 náhodnejch slovenskejch dílů, NAPŮL to přeložej, přehrajou to český herci, který jsou oproti slovákům 1000x efektovanější, že by je člověk fackoval od rána do večera a ztrapněj tim náš národ takovým stylem, že bych blila. Tohle je největší česká mrdka, jakou jsem kdy viděla.(6.8.2015)

• MajklCZsk

Když se naši bratia vyrukovali na Jojce se Súdnou siení, tak byla jen otázka času, než se toho chytí nějaká česká televize. A samozřejmě, kdo by to byl jiný, než televize s ještě horšími pořady, než má Nova zprávy, Barandov? Soudkyně Barbara... jak bych to jen popsal... mezitímco herci ve slovenské verzi se aspoň pokouší hrát, tak v Barboře na to dlabou. Všechno se to snaží vypadat natolik uvěřitelně, že to spíše působí odporně a směšně. Ani nechápu, proč se to jmenuje Soudkyně Barbora, když nás zajímá případ a ne ta "soudkyně". Odpad, jak vyšitý!(24.10.2015)

• - Herci Lenka Vacvalová a Jaroslav Mendel jsou ve skutečnosti původem ze Slovenska, ovšem jejich čeština je na tak vysoké úrovni, že v pořadu vystupují jako čeští advokáti. (Bobek135)

• - Za jeden natáčecí den se natočí celkem 4 díly. (Bobek135)