Soudkyně Barbara (TV pořad)

Reality-TV / Drama

Česko, 2015, 60 min

• kingik

Modelová situace. Chlap se po dvanáctce vrací k večeru domů. Reflexivně zapíná televizi a vybafne na něj píča v taláru. Na chvíli i přes značnou únavu zpozorní. Ženu má totiž doma tak hnusnou, takže mu soudkyně Barbara přijde sexy. Pokradmu se rozhlédne po pokoji, jestli ho někdo nešpehuje. Zdá se, že je vzduch čistý. Vytahuje péro a počíná nesmělou masáž labutí šíje s boxerkou. Barbara mu přijde minutu od minuty stále více sexy. Navíc mu vyhovuje její přísnost a dominance. Mastí ostošest, ale spánek po práci ho přece jen přemůže. Následně se chlápkovi zdá sen, ve kterém se ocitá v soudní síni a soudkyní je právě Barbara. Ta si ho prohlíží přísným okem a náhle na něj vysokým hlasem zakřičí: "Považujete za morální, že jste nade mnou masturboval?!" Chlápek rudý studem se hájí tím, že se ani nestačil udělat, manželku má ošklivou, nevlastní dcera by to na něj nejspíše práskla, kdyby se choval jako prase a sexuálně ji obtěžoval a s morčetem už ho to nebaví. Navíc ho už nebaví shánět pořád stejný barevný odstín morčete po specializovaných obchodech, když po koitu s ním morče zdechne a on ho nepozorovaně vymění za jiné ve stejné barvě jako bylo to předchozí, aby to jeho mladší syn nepoznal. Chlápek najednou přehodnocuje svůj náhled na soudkyni a jeho sexuální pudy jdou stranou. S trestem, který se nad ním vznáší, mu už Barbara nepřipadá tak proklatě sexy. Náhle se s hrůzou probouzí. Byl to jen sen. Chlápek urychleně sahá po dálkovém ovladači, aby vypnul soudkyni Barbaru. Přísahá si, že ta pekelná ženská mu už nikdy nesmí přes pomyslný televizní práh. 20%(25.5.2015)

• Osvícený

Óda na Barboru Byla jednou jedna Bára, spory ráda řešila. Spravedlnost tímto jejím počínáním střežila. Peníze, ty vždycky chtěla, prahla po nich od mala. Tak aby je navždy měla, soudit lidi začala. A že jí to od ruky jde, je v tom velice zběhlá, občas mi však trochu přijde, že bych to zvládl i já. Když tuhle Máňa a Toník hodně rozvést se chtěli, tak k velkému překvapení nakonec se rozvedli. Nebo Franta Novák přišel, Colou triko si pokecal a aniž by zapřemýšlel, Colu hned zažaloval. Co mu na to Bára řekla, jak se jenom rozhodla? Ze židle se vážně zvedla, verdikt svůj číst začala: Stane li se nehoda, Cola na triku přistane, pak se tato limonáda vyráběti přestane. Téhle holce ušaté, jestli odpad! nedáte, tak je více než jasné, brzy na to skonáte. Tak ten odpad! radši dejte a život si zachovejte. Věnováno televizi Barrandov za to, jak úspěšně a neůnavně przní Barrandovská filmování studia. :-)(11.7.2017)

• MM_Ramone

Na Slovensku sa vysiela obdoba tejto reality show už sedem rokov. Na obrazovkách súkromnej televízie JOJ sa to začalo objavovať už v roku 2008 pod názvom "Súdna sieň". Táto sračka, ktorá je imitáciou skutočných súdnych procesov, je úplnym vrcholom toho najúbožejšieho hereckého vystupovania. Neherci v úlohách svedkov, obžalovaných, poškodených, sudcov a ďaľších súdnych zriadencov sa snažia dramaticky priblížiť súdne konanie. Lenže jediné čo sa im darí je dokonale sa strápniť. Česká mutácia tohoto formátu, ktorú začala vysielať béčková TV Barrandov dostala názov "Sudkyňa Barbara". Je to ešte horšie a primitívnejšie ako tá naša slovenská "Súdna sieň". Toto je totálny odpad!(8.6.2015)

• Drom

Ty krávo! Už před časem jsem si všiml, že obdobnou vykrádačku extra dementního emerickýho originálu s retardovanou soudkyní Judy dávají naši bratia. Chudáci. Teď konečně dorazila tahle zaručeně pravá imitace i do naší bezbřehé televizní žumpy a tak i vy máte možnost vidět parodii parodie spravedlnosti a to přímo u vás v obýváku. Nenechte se mýlit, není to ženská verze soudce Dredda, ani toho staršího a trapnějšího se Silvestrem Stallonem v plastovým brnění, i když obsah je asi tak stejně reálnej. Nějaká ženská za pultíkem hraje soudkyni v mírně poupraveném studiu Pošta pro tebe představujícím arénu spravedlnosti a (asi) tučně placenej komparz dělá jakože sporné strany. Pak se to pohádá a vyplácá si játra (nebo co je zrovna ve scénáři), aby nakonec nesmlouvavá, neomylná a spravedlivá soudkyně Simona... ééé... Pavlína... sakra, zas vedle... Barbara určila, jedinou a neomylnou pravdu. Hurá!(2.7.2015)

• HonzaSim

V tomto případě si ten komentář nemůžu odpustit. Už podle ukázek jsem byl zděšen co tak amatérského zase mohlo vzniknout. Bylo to horší než jsem čekal. Postavy působí jako absolutní antiherci a celý pořad je opravdu směšný. Jeden případ byl ale tak absurdní, že jsem ho musel dokoukat. Musím říct, že vrazit pětiminutovou reklamu před minutou do konce, to jsem snad nikdy neviděl! A to jsem myslel, že už Barrandov níže klesnout nemůže. Jestli něco stojí za pár procent, tak je to námět. Na skutečné případy ze soudních síní bych se i podíval, ale za celkové zpracování nemůžu jinak, než dát odpad. 15%(18.8.2015)

• - Herci Lenka Vacvalová a Jaroslav Mendel jsou ve skutečnosti původem ze Slovenska, ovšem jejich čeština je na tak vysoké úrovni, že v pořadu vystupují jako čeští advokáti. (Bobek135)

• - Za jeden natáčecí den se natočí celkem 4 díly. (Bobek135)