Thomasovi rodiče odjíždí na víkend pryč a nechávají dům v rukou svého syna za příslib, že na jeho večírek přijde maximálně 5 osob. Thomasův limit je následně stanoven na desetinásobek. Jeho kamarád Costa se rozhodne, že uspořádá největší party, jakou jejich střední škola pamatuje. Místo původně plánovaných padesáti lidí přijde 2500 spolužáků a jejich známých, ti se velmi rychle vymknou kontrole. Ale na to, co je bude čekat, nebyl nikdo z nich připraven. Když chlapci přijdou po víkendu do školy, všichni je oslavují, na rozdíl od doby před víkendem, kdy nějakého Thomase a Costu ještě vůbec nikdo neznal. (TV Nova)

varac

Tak cekal jsem od tohoto filmu rozhodne vice. Hangover jednoznacne lepsi. Tady nejdriv supr dlouhej rozjezd, pak smesice zaberu na diskoteku, ktery si muzu pustit na youtube a prolozeny obcas vtipnym komentarem/prihodou.. ()

Sodan Molotov

Je až neuvěřitelné jak je vlastně jednoduché natočit film... stačí sehnat něco přes tisíc lidí, hromadu drog, ještě větší hromadu alkoholu a hlavně všem zúčastněným říci, aby vše natáčeli na svoje mobily. Pusťte si hudbu, zaplavte si v bazénu a na závěr si klidně opečte i pár buřtů, když vás (jak se vám určitě pravidelně stává) navštíví borec s plamenometem na zádech. Ovšem pravda je taky to, že jediné co mi na tomto filmu asi vadilo bylo, že jsem nedostal pozvánku... ()

cheprer

Cekal jsem komedii, bohuzel jsem tam zadnej humor nezaznamenal, tudiz jsem se zacal nudit a zkoumat obsah, az jsem v nem nasel nelogicnosti. Dej je o sledovani prubehu vecirku, chlastani, bliti ... nic proti, ale bohuzel je i o snaze o nastoleni kontroly nad tim vsim, coz se samozrejme nedari - az tak ze misto komedie jsem z toho zacinal mit depresi. ()

Ka.Stan odpad!

Kdyby šlo udělit záporné hodnocení, tak s přehledem udělím tak -50% ... pro mě škoda času, který jsem mohl využít 100x jinak ()

Mexican82

vsetko podstatne bolo ukazane v traileri. Zacina to hrozne pomaly a tak nejak mi to pripomenulo ze uz som asi na tieto komedie pristary (naprikald Superbad). Zly slovnik, naslachtene sedemnastky, borec s plamenometom a mergl v bazene. Vsetky AP (ak neratame video filmy) boli zvladnute lepsie vratane Reunion. Humoru je tu totiz velmi striedmo a nova fascinacia kamery z vlastneho pohladu bola dobra v Super 8, ale nie tu. Odomna to znamena priemer v zanri teen komedii, pre generaciu X t ale bude zrejme pozeratelne - len by som doporucil pred zaciatkom filmu dodat disclaimer aby sa nam tu mladez nepozabijala ()

floppy4

Uplna sprostost ale v ramci sprostosti co produkuje hollywood je to natocene velmi dobre, uplne nieco ine ako sme zvyknuty. ()

papez12

Ale áno, väčšinou to je "amatérska kamera" len ukazujúca zábery z párty, ale pod týmto sa skrýva o čosi viac. Čo chýba väčšinou v hangoveri kde ide o tú opicu, tu zase chýba opica a ide o tú !kalbu" !! Ak sa na to pozriem z tej stránky, že si chcem pozrieť ľahký film na pobavenie, tak to beriem, kto v tom hľadá neviem čo aké hlboké a umelecké a poetické a neviem aké tak by si mal pozrieť iný film. ()

pLaysTick

Skvělý film :D Taková nadsázka všelijakých různých pártý v Americe . Osobně se mi film líbil ; ) Obzvlášť poslední věta o Daxovi mě velice ale velice rozsekala :D Doporučuji všem mladým lidem co se chtějí pobavit u pohodového filmu ; ) 5/5 ()

RonnieR

Dostal som presne to. čo som od filmu očakával - megadestrukčno-orgastickú gigapárty! Ano, je to film na jedno použitie. 72%. P.S. a zarobil už 100 melónov! ()

michael8

Nic hrozného, ani nic extra... nesmál jsem se, vyloženě jsem se ani nenudil... proště průměr... a chudál Thomas.. já bych dopadl mnohem hůř u svých rodičů ()

zde1ne

Je nutné si uvědomit, že tenhle snímek je určen pro pubertální mládež a tak je třeba na něj i nahlížet. Film mě nezklamal. To, co jsem od něj očekával, to mi dal - Obrkalba se vším, co k tomu patří. Nechyběl ani dementní lilipud a vysmažený válečný veterán, který za Bigmejdlem udělal ohnivou tečku. Já říkám, fajn oddychovka, se skvělou hudbou... ()

MisoSasky

"Můj táta mi sehnal právnika. Dokonce i ten žid si myslí, že jsme v prdeli." *** Nie je to oscarový film, ale párty je to naozaj, priam doslova, bombová! ()

Infurius

Bola to aj dobrá sranda :D Boli tam dobré kočky aspon že sa malo načo pozerať. Nemalo to skoro žiadny scénar ale kvoli tym dievčatam davam 4 stars :D ()

Yelush

Dobrý nápad ale čudné spracovanie, nedôverihodné, naivné a také typicky americky teenagersky trápne, no miestami zaujímavé a pozerateľné. Celkovo podpriemerné, zabudnuteľné. ()

Lazy87

Kalba dobrá, snad moc devastující. Ale koukat se na to, není zrovna tak záživné, jako něco podobného zažít. Co se týče filmu, spíš rekreační věc, takových filmů je víc a jsou i zábavnější. ()

BEZHLAVY

tady nejde vůbec o nic, žádné přemýšlení, žádná myšlenka, restart mozku třeba po těžkém a horkém letním dnu, jen bedlivě poslouchat rozhovor mezi kámoši a pak s otcem a matkou na začátku, a cítit, že se vše stane právě naopak, jenže kdo by tušil, že to bude naopak na pátou :)) ?? Komedie tak jak si představuji komedii, nic neřeší, na nic oduševnělého si nehraje, současní tvůrci českých komedií polibte mi víte co... ()

Pavliable

královsky jsem se bavila! Tři looseři omylem uspořádají legendární party, na které si užije i pes a sousedi a já si jenom říkala, že být to pravda, tak amíci fakt umí pařit (pravda to ale bohužel není). Každý (i to starší) někdy zažil party, která se pro něj zapsala do dějin - tady najdete všechny epic momenty pohromadě - každý se tam najde. Je mi jasné, že věkovou kategorii mých rodičů by to neokouzlilo, ale pro mě film plný vtipných momentů, které nejsou plánovité a průhledné - ale ze života (pokud jste hodně pařili). ()

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz