Kdyby se Game Change jasně rozhodlo a vymezilo (čimž teda nemám na mysli stranickost) nebo kdyby aspoň dotáhlo k dokonalosti imitaci gestikulace (McCain) či způsobu mluvy (Palin), jdu bez váhání na plnej počet. Bohužel takhle Game Change parádně fungovalo jenom do tý chvíle, kdy čistě karikovalo - dramatický momenty už pak celkem přirozeně dřely. Tak jako tak svěží vítr pro žánr, kterej má teď konečně zástupce, co může adekvátně bavit i lidi "zvenčí", který o politiku normálně nezavaděj. A Woody Harrelson se Sarah Paulson? Jim neni absolutně co vytknout, špica výkony.(25.2.2013)

Byl jsem na to zvědavý, jenže za celý film jsem nenašel nějaký silnější moment, navíc mě to ani moc nebavilo, nedokázalo si mě to získat na svou stranu. Líbilo se mi to jen výpravou a hereckými výkony, díky tomu dávám ještě poměrně vysoké hodnocení. Nejvíce mě překvapil asi Woody Harrelson, který běžně vyniká hlavně ve ztřeštěných rolích.Juliane Moore než výkonem, mě překvapila spíše vzhledem, který byl pro tento film hodně vystylizovaný, a to asi až neúměrně. Její postava jinak aspoň pro mě krajně nesympatická a nikoho takového bych určitě sám taky nevolil. Hlavně nechápu jak se svým alibisticko naivním vnímámím mohla tak hrdě vystupovat (myslím tu postavu), nejspíše díky své hlouposti. A bělovlasý Ed Harris si střihnul taky vkusně zahranou postavu, která sice neměla tolik prostoru, ale líbil se mi. Všichni ostatní byli ve filmu spíše jen jako kulisy. Film jako ukázka toho v pozadí volební kampaně není asi zcela od věci, ale určitě už jsem viděl lépe zpracované toto téma. Přestože ne tak vypiplané jako toto. Přišlo mi to v mnoha místech příliš maximalistické, puntičkářské a nezáživné. Což o to, takový svět politiky určitě bývá, ale nic pro mě. Plusem je to, že v tom je znatelná láska Američanů k Američanům a některým dialogům v tomto směru se člověk prostě musí pousmát. 5/10(19.10.2012)

• Enšpígl

Tak všeobecný nadšení teda příliš nesdílím. Možná kdybych byl amík, mluvil bych jinak, ale já žiju v jiným kocourkově a tak jsem na to občas čuměl jak kozel na vemeno. Ze zákulisí toho teda moc prozrazeno není. To že maj gauneři ( můj slovní ekvivalent pro politiky ) svoje mediální poradce, který jim říkaj, co maj říkat, jak se maj chovat, s kým si potřást rukou , s kým ne, jak na co reagovat, to je přece dost známý. To že do gauneřiny lezou v tomhle případě ambiciozní poloblbky v našem případě pro změnu zase třeba amorální monstra Klausovo-Kalouskova typu snad taky víme všichni. To, že vám debilům stačí když vám gauner slíbí boj proti korpuci (byt sám je v korupci pomalu hlavní kápo ) a plácá 150 let stejný kidy a vy pak běžíte jak stádo hovad ho zvolit a jste dokonce schopni své zvolené gaunery hájit před stádem opačně volících hovad vyznávající gaunery jiné barvy a ještě tvrdíte jak je to všechno užasně demokratické považuju za nejsmutnější grotesku a největší doklad lidské hlouposti v tomto století. Film postrádal dramatičnost, nepřínáší žádný novum a jediný světlý moment jsou herecké výkony, zejména madame Julianne Moore září jak kometa.(9.10.2012)

Bože, ta Palinová je ale kráva, jestli je taková i ve skutečnosti tak hluboce lituju všechny, co s ní museli a musí pracovat. Tématicky je to dost podobný Novému sčítání hlasů, i když hlavní zápletka je úplně jiná. Co mě ale nejvíc zaujalo, ale výběr a namaskování všech důležitých herců, protože minimálně 90% z nich je naprosto k nerozeznání od postav, které hrají. Až se mi tomu opravdu nechce věřit. Myslím že by naprosto s přehledem mohly na nějakých veřejných proslovech nahradit originály a nikdy by nic nepoznal.(6.3.2013)

Věčná škoda, že se Sarah Palinová nestala nejmocnějším mužem světa. Hned by bylo u nás doma veseleji, když by se vydala navštívit Dalajlámu do Alp, uvalila by sankce na komunistické Japonsko, jela by do Německa nakrmit somálské děti či by si po večerech pro zábavu mačkala červené tlačítko. Po natočení tohoto snímku již patrně nikdy nedostane příležitost pobavit svět, ale předvedené vystoupení rozhodně stálo za to.(15.8.2012)

• - Snímek byl převážně natáčen ve státě Maryland a hotelu Wilmington ve státě Delawere. (chelseaman22)

• - Knihu "Game Change: Obama and the Clintons, McCain and Palin, and the Race of a Lifetime" ("Obrat ve hře: Obama a Clintonovi, McCain a Palinová, a životní kampaň") napsali Mark Halperin, vedoucí politický analytik časopisu TIME, a John Heilemann, vedoucí politický korespondent a analytik časopisu New York Magazine. Kniha je považována za nejpřesnější vylíčení volební kampaně v roce 2008. (Zdroj: HBO)

• - Představitelka hlavní role se ve filmu objeví ve dresech třech týmů NHL. Konkrétně se jedná o kluby New York Rangers, Colorado Avalanche a Detroit Red Wings. (Lembi4)