Paranormal Activity 4

• USA Paranormal Activity 4 (více)

Příběh hororu Paranormal Activity 4 volně navazuje na druhý díl, v němž démonem posedlá Katie vyvraždila rodinu své sestry s výjimkou nemluvněte Huntera, které unesla neznámo kam. Uběhlo pět let a tahle dvojice s velice pohnutou minulostí se přistěhuje na poklidné americké předměstí, které záhy poklidné být přestane. Paranormální sílu na vlastní kůži pocítí především matka s dcerou, které žijí v sousedství Katie. Po prvních nevysvětlitelných událostech instalují v domě kamery a další bezpečnostní prvky a nestačí se divit tomu, co na nich uvidí. Jenže u toho se temné síly, které se nad nimi stahují, nezastaví. (oficiální text distributora)

Pekisan

Slubny zaciatok, nudny stred a nakoniec 5 minut hororu. Nic sa nevyriesilo, nikam sa to neposunulo, pribudli len stovky skaredych zien. Proste sklamanie. Tri vernostne hviezdy lebo som charakter. ()

AngelG

No tak jestli jsem myslela, že 3 byla nudná.. tak ve 4 se někdo skutečně překonal..! a mohl by mi někdo laskavě vysvětlit o čem v Pranarmal Activity ten "děj" vlastně je..?! ()

Asertio

Kdo má neustále sílu točit další a další díly téhle tragédie, která byla odsouzená k zatracení již od prvního dílu? Že je soudnost tvůrců přebita vidinou zisku, to je normální, ale kdo proboha na tohle, kromě znuděných pubescentů, chodí do kina? Sponzorovat další a další díl tohodle braku koupením lístku připomíná formu masochismu. ()

Joppo88

Totálne sklamanie! Nič celý film a zrazu titulky... Celý film by sa dal nazvať hororm iba omylom. Naťahovačka a zbieranie minút... Mrazivé momenty boli viac-menej vypustené. Nebyť hororového záveru cca 5 minút, tak by som dal NULA hviezd bez váhania... Neviem, či hororový režiséri nevedia ako na to, alebo ide aj tu len o prachy a počet filmových epizód... ()

Orina

Trochu mě štvalo, že film byl postaven na základ alternativního konce PA1, který asi ne úplně každý viděl. Ale jinak to společně s PA2 dávalo smysl a děj navazoval (vlastně i na legendu v PA3), z čehož jsem měla naštěstí neopraváněný strach, že nebude tak úplně zvládnuté. A jinak samozřejmě...všechno se tam tak nějak opakovalo, ale co tam taky už dávat nového že? Představitele nebyli tak šíleně nesympatiční jako např. v Gacy House. A velkou roli hraje samozřejmě i to, že já jsem vystrašená jakmile se pohnou dveře o centimetr, ačkoliv to vidim už po tisící (a neberu to jako handicap...naopak...alespoň z těch filmů stále něco mám :-) ). ()

Johny M.

Jen s velkym sebezapřením 1* (za Roba Zombieho a 'prd ve spánku'). Po relativně originální jedničce, ještě ucházející dvojce a celkem strašidelnym třetím díle je tohle už totální nuda. Napětí 0%, iracionálno 100%. Až se budu chtít jednou za něco pořádně potrestat, pustím si všechny díly ve správnym pořadí za sebou - a kdo ví kolik jich bude. Radši bych 15tej díl SAW. U nás se dostane do kin jen málo hororů, ale jít dobrovolně na tohle, to se snad radši sám vykastruju... ()

LyBerion

Nemůžu si pomoct ale Activity ať už počvrté, nebo po třicáté mě pořád baví i když je fakt že většinu fintiček co entita ukazuje už je nám moc dobře známá. Beru to jako jako hledání rozdílů v obrázcích, koukám pozorně na obrazovku abych něco nepřehlédnul a sem tam se leknu :). Je jasné že pokud budou jen expandovat původní příběh a bezhlavě točit pokračování brzo nás tahle sranda omrzí včetně toho minima lidí co si alespoň najde čas a dá tomuhle již vyždímanému kusu ektoplasmy šanci. Slabší podprůměr. ()

KUFI

Bida. Celej film se nic nedeje a pak to trapne skonci. Nepochopitelnej odklon od duchariny a prerod do satanismu me ve trojce silne namichlo, ale za ten nove udanej smer muze asi aktualni duo reziseru. Pochybuju ze by se takhle serie vyvijela, kdyby ji tocil stale ten samej puvodni reziser. Kdyz celou tu sagu shrnu, tak jednotka byla vyborna originalni ducharina ze ktery behal mraz po zadech, dvojka nemastna neslana napodobenina, japonska odbocka Tokyo nights prumer, trojku potopila necekana inklinace k satanismu a ctyrka je logicky jeji slaby pokracovani. Seradil bych to od nejlepsiho po nejhorsi nasledovne: 1, 3, TN, TMO, 2, 4. ()

Ondr@932

Hodně kratké finále! Což mě trochu zarazilo... Ale jinak vcelku slušný průměrný horor jako většina dílu paranormal activity kromě trojky ta byla nejlepší! Za toto dávám 4/10 ()

Grimlok odpad!

Další pokus o získání jedné hvězdy opět nevyšel...třeba to příští rok vyjde a Paranormal Activity 5 ode mě hvězdičku dostane. Myslim, že všichni víme, že nejspíš ne. ()

barcisz odpad!

Tak jsme se na to z nudy podívali a přijde mi to už skoro jako parodie ve Scary movie. Vážně sme se párkrát pobavili,ale ani na komedii to nemá ani na 1 *. ()

katmandzoo

predčilo to moje očakávania a i napriek slabému hodnoteniu som spokojný..od druhej polovice filmu to bola skvelá jazda..jeden z tých lepších dielov celej série.. ()

AxelWers

Celú túto sériu Paranormal Activity si budem musieť pozrieť celú od prvého dielu. Hodnotenie dávam predbežne 4* (spočítaním všetkých hodnotení za filmy, ktoré som videl :D). Týmto filmom treba prísť na chuť, možno je náročné pri nich zostať v bdelom stave, ale inak sa to celkom dá. ()

helraiser

Tak tohle je po výborným předchozím díle obroský krok zpět a obrovské zklamání. Nejhorší na tom všem je, že to není ani trošku strašidelný a řekněme si to na rovinu je to dost nuda. Ani závěr to tedy moc nevytrhl, takovej konec jsem tedy nečekal. Tohle se snad nemohlo líbit ani skalním fanouškům. ()

Wikishka

Tak jasně, čtyřka nepřinesla nic novýho, lekačky i děj ohranej, jak všichni píšete.. Přesto bych film neházela do odpadu. Paranormal activity prostě musíte brát s nadhledem a užívat si ty kravinky, kterýma si tvůrci myslí, že vás zastraší. Pak je to sranda! :) ()

Skautka

Já jsem se teda pěkně bála. Těžko říct jestli to dělalo prostředí kina a desítky vyděšených diváků, kdy jsem se prostě musela bát taky. Finále filmu opravdu děsivě povedené. Nejhorší, ale jsou dlouhé záběry kamery na jedno místo a vy napjatě čekáte co bude, nebo jestli vůbec něco bude, ale na tohle jsem si už u PA zvykli :D. Tu noc bylo složitější usnout a jít do vany :D to ano. ()