Nejslavnější motoristický magazín světa, který pravidelně sleduje tři sta milionů diváků. Vizuálně působivé představení vozů je doprovázeno odlehčeným komentářem, který zaujme nejen technické nadšence. Závod auta s rychlovlakem, fotbal s auty a mnoho dalších šílených nápadů. A k tomu všemu nesourodá, a zároveň skvěle se doplňující trojice vtipných moderátorů (TV Prima)

SHI-SHA

Show o autech, která vlastně vůbec není o autech, ale o souhře, improvizaci a šílených nápadech neskutečně dobře složené trojice moderátorů. Po jejich odchodu pořad dost ztratil, jsem zvědav, jak to s ním bude dál. Za mě palec nahoru pro Matta LeBlanca. ()

mr.filo

Ano, skeče jsou umělé, situace naaranžované, děj vyšroubovaný, ale o tom to přeci není. Kam se poděly strohé testy aut, porovnávání common rail systemu, zařízení pro spouštění studeného motoru a nebo vychvalování kapalinového chlazení s menší tepelnou setrvačností? Vše je zabaleno do testování auta v netradičních podmínkách (kolikrát vám autem probíhá banda hasičů, přistává na střeše vrtulník, apod.) takže se auto-magazín mohl více přiblížit laičtějšímu publiku a odborníkům sledování ještě více zpříjemnit. ////////////////////////////////////////// Celému konceptu se vyhýbá osm speciálních epizod seriálu Top Gear: US Special (série 9), Botswana Special (série 10), Vietnam Special (série 12), Bolivia Special (série 14), Middle East Special (série 16), India Special (série 18), Top Gear Winter Olympics a Polar Special. ()

Laerry

Jsem Top Gear závislák... a to přitom auta ze srdce nesnáším, protože jsem v dětství byla nucena jezdit po republice na všechny závody Rally... Ale šílená trojka Jezza-Hamster-Slow jsou prostě neuvěřitelně návykoví... takže čumím i na ta auta a vůbec mi to nevadí. P.S. - nesmím zapomenout na Stiga! To je ta největší legenda! Něco na způsob britského Chucka Norrise za volantem........Dodatek: A sice je fajn, že Prima Cool TG vysílá - ale to jejich zkracování dílů je příšerné - vždycky vystřihnou geniální THE NEWS, které se téměř vždy zvrhnou ve zvrhlou šílenost:D tolik sexistických vtipů a narážek během pěti minut si nedovolí prostě nikdo (kromě nekorektní trojice přerostlých děcek:D) na žádné jiné TV. ()

Phietros

Nejlepším byl, nejlepší je a nejlepším bude ! Po dlouhá léta stále výborná zábava, testování aut v těch nejbláznivějších sázkách v podání Jeremyho, Richarda a Jamesa nemá chybu! Samozřejmě i normální testování je super.. At žije Velká Británie :-) ()

Jazzzz

Neuvěřitelné jak vynález automobilu dokázal široké populaci vymít mozek. Raději bych koukal na pořady o koních a přírodě, než o těhlech strojích, které mají koně pod kapotou. Tato manie mě nikdy neoslovila a asi ani neosloví. ()

Ev.D.

Tohle je aspoň pořádný pořad. Spojení užitečných věcí a humoru. Když se nezasmějete u tohohle pořadu tak už snad nikde, aspoň já se teda vždycky zajíkám smíchy :D ()

ghatos

Pětihvězdičková záležitost. Mě osobně auta nezajímají, ale tady to je hlavně o zábavě. Ve své kategorii špičkový pořad. 91%. ()

MichelSmith

Tak na toto sa kuká samo! Traja borci,ktorý si nič nedarujú,ale samozrejme sú jedna krvná skupina a klape to medzi nima,ked k tomu pripočítame výborný scenár a nadupané autá vyhcádza nám najlepší motoristický program na tejto planéte a nielen to! ()

-Victor-

I když nejsem žádný velký filmový fanda automobilů, musím říct, že právě pro fanoušky tento seriál vytvořil skutečnou modlu, což chápu. ()

Circumscriptor

Je to pekne spravený seriál, alebo "pořad" (slovensky relácia), alebo čo to vlastne je a veľmi sa mi tam páči jeho tak trochu komediálne-detinská podsada. Absolútny guilty pleasure môjho detstva ()

srbak

Traja najväčší idioti si robia prču zo všetkého, všade a vždy. A jo, aby som nezabudol, občas sú tam aj nejaké tie autá. ()

Nassau

Bezkonkurenční trio chlapíků, skvělá auta, skvělí hosté a hlavně suchý anglický humor. Polární medvědi, třeste se! (10/10) ()

figgo jr.

Clarkson, Hammond, May co víc dodat ? Tohle není ani tak pořad o autech jako spíš o téhle geniální trojci vždy vtipných a skvěle sehraných moderátorů. ()