Cabin Fever: Patient Zero

V Karibiku se výletní loď srazí s výzkumnickým plavidlem. Srážka není nijak katastrofická a nic hrozného by se nestalo, kdyby ovšem na palubě výzkumnické lodi nebyl masožravý virus, který zabije každého, kdo s ním přijde do styku. (topr harley)

Kudly4

Rozhodně o dost lepší jak dvojka, ale na původní to stále nemá. Tenhle Cabin Fever, je takovej nemastnej neslanej a kdyby se to Cabin Fever nejmenovalo, byl bych asi spokojenější. Gore celkem nic moc, až na nějaké (krvavá lízačka) ale celkově stejně toho moc nebylo. Btw, Jillian Murray solidní buchta. (Edit: Remake 2016 ušel - 3*) ()

J*A*S*M

Odlišné od dvou předchozích dílů, ale na to si stěžovat nebudu, to je mi úplně jedno - odlišný přístup k látce bych dokonce považoval za plus. Vadí mi ovšem to, jak film postupem času začne být naprosto neúměrně pitomý vzhledem k tomu, jak se sám bere vážně. Relativně uspokojivě funguje Patinet Zero v jednotlivých scénách (například ta podzemní epizodka je slušně atmosférická, gore scény - pro ty, které zajímá gore - taky vyvedené), ale při pohledu na bigger picture je leda tak k smíchu. Tuctový nákazový horor, bez nápadů a invence, což od režiséra mizerného Altitude nepřekvapí. I tu "památnou scénu" už jsem někde viděl, myslím že je vykradená odtud. PS: Dal bych spíš 2*, ale tak jsem oznámkoval Rothovu jedničku, přičemž tohle je znatelně horší. ()

Trevor

Tentokrát sa zo zakomplexovanou ostravskou nulou v hodnotení zhodneme. Potvrdí sa známe, keď dvaja robia to isté nie je to to isté.Je vidieť, že keď taktovku nad príbehom nedrží Eli Roth celé to je ešte podstatne nezmyselnejšie, ale hlavne neherci to berú ako sérioznu príležitosť preraziť a aj režisér sa žiaľ pokúsil skôr o sériozny film ako hororovú komédiu. Výsledkom toho je dlhé, nezáživné pobiehanie postáv po laboratóriach, ktoré strieda rozlúčka zo slobodou mladého ženícha a celé je to preložené rodinnou zápletkou. A, samozrejme, je rok 2014, nesmie chýbať gigantický vibrátor, prirodzene že čierny.Tupú mládež idealizujúcu si štáty nacistické treba vygumovať ešte viac. Stiesnené priestory filmu vôbec neprospeli, por favor. Najslabšia časť série. ()

JohnMiller

Hlúposť ktorá ma vyslovene nahnevala. Hodinu sa nedeje prakticky nič. akurát sa dozvedáme že traja doktori sa smrteľne vážne snažia zachrániť svet tým že ale držia bývalého hobbita Sama v zajatí a pod nátlakom ho sledujú. Do toho sa pripojí partia mladých ľudí, jeden narcista a ani prsnatá buchta v ich radách nechýbajú, sa snažia sa ujsť. Tuposť a žiadna originalita. Jediné čo tu stálo za to boli Slušné gore scénky ktoré by neurazili Braindead ani Evil Dead avšak v tejto forme to je skôr urážka. To že si na konci dve buchty navzájom zo seba trhali mäso nič nezachránilo. A ten klišoidný výbuch ostrova na konci.. pche... 1* ()

misterz

Zo všetkých troch častí sa mi tento diel zdal najlepší. Nechýba tu trocha napätia a ani bod zlomu, v ktorom si všetci zúčastnení uvedomia, že sú proste v riadnej kaši. Dejová linka síce moc nenadchne, ale gore bolo na slušnej úrovni, hlavne scénka bitky dvoch rozpadávajúcich sa žien stála za to (len škoda tej tmy). Koniec ako sa dalo čakať je otvorený, taký aby bolo možných ešte aspoň sto pokračovaní :). Keď sa udrží tento stúpajúci trend nebudem vôbec namietať. Jednoducho, ide o slušnú hororovú zábavičku, ktorej do nadpriemeru chýba iba málo. 65/100 ()

• Natáčení probíhalo v Dominikánské republice. (Terva)