Machři 2

• USA Grown Ups 2 (více)

kverula

Ale jó. Kdo viděl jedničku, musí počítat s tím, že dvojka nebude o nic lepší nebo horší. On je to totiž specifický styl humoru, který, až na pár momentů, je mi docela sympatický. Tedy hodně nadsázky, trochu toho fekálu a hlavně, nebrat se moc vážně. U jointa bych se možná pobavila ještě víc, vyzkoušim. Jinak 80's party neměla chybu. ()

MUNRO

A máme tady aspiranta na dabingového oscara "hovado roku".Ať se na to raději celej Bonton vykašle,než takhle prznit filmy.Tohle je brutalita.Nepochopím,který chudák může přijít s nápadem z ničeho nic inovovat zajeté hlasy herců,na které je divák zvyklý a které ke svým předlohám parádně sedí.Ke Kevinu Jamesovi krásně pasují hlasy Martina Zahálky,resp.Bohdana Tůmy a jedině nenormální člověk na něj nasadí nudného Igora Bareše.A u Adama Sandlera,to už je na kriminál.Ernesto Čekan se svým "Babicovským"chraplákem,namísto osvědčeného Saši Rašilova...Vygumovanost.Korunu všemu nasazuje fakt,že při hlasitém smíchu,křiku,vzlykotu,atd.dabing přeskočí do originálu,což už se mi ani nechce komentovat.Já vím,měl bych recenzovat samotný film,ale jak,když mi jeho zážitek od prvních vteřin totálně zhatil Bonton.Možná bych hvězdu přidal,těžko říct.Každopádně Machři 2 jsou o něco horší,než byl předchůdce.Žádný odpad,ani žádná zbytečná slátanina,zkrátka jen další Sandlerovka se vším všudy.Jen proboha kdo z vás ovládá angličtinu,vyhněte se CZ verzi,protože to je humus,humus,humus! ()

Hellscuboy

A mě se to líbilo...já se docela nasmál a to je pro mě důležitý,neříkám že to bylo dokonalé a ta hromadná bitka na konci mi tam vůbec neseděla...ale...i tak slušná zábava...největší borec Nick Swardson :-D ten byl nejzábavnější...pro některé škarohlídy a hnidopichy...je to komedie,zábava,nic víc v tom nehledejte...pro mě poctivé 4 * . ()

tyrs26

Upřímně jsem se opravdu hodně zasmál. Naprosto stupidní humor, který zabírá prostě jede... na odreagování a pohodu celkem dobrá volba ()

ogi1

Podle mě mnohem lepší než první díl :D. Sice tu už vůbec není příběh a spíše to připomíná slepenec takových sketchů tak i tak to hodně pobaví. A navíc o proti jedničce se mi víc líbí že se tvůrci se soustředí skoro na všechny postavy až od otců až po nejmladší členy rodiny nebo i na policisty :D ()

skodisn

Co si budeme, asi bych nejspíš dostal facku za 5 hvězd, ale já se u toho filmu fakt bavil. Vím, že je to film cca bez děje a že vtipy jsou ohrané, ale já se fakt bavil. Dlouho jsem se takhle nezasmál a navíc skupina komiků v hlavních rolích mi byla velice sympatická, Nečekal jsem od toho nějaké moudra. Prostě jsem se chtěl pobavit a to se mi taky skvěle povedlo. ()

Kurovec

Sice umělý a předvídatelný, ale vesměs přesně to co od takovehle oddychovky čekám a chci. Každou chvíli jsem vyprsknul smíchy, přestože když se nad tím zamyslím zpětně to bylo defacto trapne. Ale co naplat, člověk někdy musí vypnout a od toho je tenhle film. U mě dobrý... ()

Londi

Po celkem zdařilé jedničce přichází tenhle skoroodpad! Spousta vtipů působila uměle, partička nasraných vysokoškoláků mi tam přišla úplně zbytečná a rozhodně by se film obešel bez blicích scén, které ho definitivně degradovaly na úroveň jedné hvězdičky. ()

jirkahorn

Vím, že jsem se na tenhle film díval před několika měsíci. Ale abych to zjistil, musel jsem se podívat na CSFD, jestli jsem film hodnotil. Jinak bych udělal skouknutím tohoto filmu stejnou chybu ztráty času po druhé. Totálně nevím, o čem film byl, nevybavuju si žádnou scénu. Jako by film nikdy neexistoval. Myslím, že to už o něčem svědčí... ()

Ironhead odpad!

Tak jak byli prvni Machri pomerne vtipnej film na sobotni odpoledne, tak druhej dil je cira prehlidka trapnosti a fekalniho "humoru". Bohuzel je to asi tak 70% casu se u toho citite trapne, 28% casu ultratrapne, ze chcete nekam utyct/prepnout a 2% jsou opravdu povedeny vtipky, u kterejch se od srdce zasmejete, ale jsou v tomhle filmu bohuzel jak z jinyho sveta, nasledna opetovna trapnost to zase v klidu zabiji.... Ty 2% u kterejch sem se zasmal mne nakonec malem presvedcily nedat tomuhle dilku ODPAD! ()

denyny odpad!

Hodně, hodně, hodně špatná komedie. Člověk si myslí, že už to trapnější být nemůže. Chyba, může. Prostě nedokážu pochopit, proč takový věci někdo točí. A proč v tom někdo hraje. A jak jsem to, sakra, mohla dokoukat až do konce? Naprosto zbytečný film, který stoprocentně už nikdy neuvidím. ()

Jayk19

Ještě horší,zbytečnější a trapnější než než jednička.Dám jednu hvězdu za Salmu a snad už půjde točit něco smysluplného...A Sandlere jdi už se svými filmy někam, začal jsi to kazit už od Vodonoše. ()

Saxos

Vysmáté, bezproblémové a spokojené americké rodiny se nás snaží pobavit asi nějakým humorem. Čúrající, pobíhající los po domě to je srandy kopec. Asi jediným smyslem filmu je naplnění kapsy producentů a ztráta času diváků. ()

rytir1

Jednička byla výborná, ale záměr se myslím Adamovi v ní nepodařil zcela jak by měl nebo jak asi chtěl. Po jejím shlédnutí jsem se bavil, ale čekal jsem že dvojka bude ještě horší. Omyl. Takhle ujetou komedii z řad novějších jsem snad mimo Jump Street a Millerovců neviděl. Nedávejte na hodnocení, kde každý hledá nějakou hlubokomyslnou nostalgickou myšlenku, o kterou tady vůbec nejde. Dugan točí komedie, které mají jednoduchými blbostmi pobavit a to se mu tady povedlo. Škoda jen že se toho už neúčastní Robbie Sneider. Ovšem doplnění Shaqem O Nealem nebo pidiroličkami známých dítek slavných otců Patricka Schwarzeneggra a Pauliny Gretzky byl bezva tah. ()

PECHY15

Jasně překonaná jednička, ale zřejmě to bude fandovstvým béček, jinak zábava se dá připodobnit k Madagaskaru 3. ()

PatrikP4

Koukaly jsme na tom s bandou a docela jsme se nasmály. V partě jsem to více prožívaly proto asi tak velké hodnocení + hvězda za Salmu Hayek. ()

oli9

Salma Hayek 2 hvězdy. Jinak je to povedená komedie u které se zasmějete. Skvělé herecké obsazení. Děj je o ničem ,ale u komedie jde o vtip a ten tu je ()