Machři 2

• USA Grown Ups 2 (více)

george82

Tak tohle je blbost roku 2013 nebo minimálně nominace. Jednička opravdu měla vše. Vtip, spád, děj a dohromady to hrálo. Dvojka je vynucenost, přeplácanost a trapnost. Sandler by se měl zpětně podívat na své starší filmy a tohle by hned sbalil a spálil. Hrůza. Jedna hvězda z úcty. ()

vieriX

Buranský sprostý chvílemi nechutný takový je Adam Sandler a jeho filmy a asi se nic nezmění do budoucna. Lidi to brát nemusí, ale já se na to vždycky rád mrknu i když nikdy to nebudou žádné skvosty, ale pobaví a čas ztrávený není ve většině případů ztracený. ()

vipeerr

za celý film jsem se zasmál asi jednou, a potom ještě 2x různě pousmál..perlička Steve Austin potěšil, ale tím to končí. V porovnání s prvním dílem nesrovnatelná hovadina. Pro mě béčkovej film s áčkovým obsazením. 50% ()

Lkn

první díl byla povedená komedie na kterou se občas rád podívám, ale tohle je opravdu tragické pokračování ()

Grondal

Neskutočné, Sandler to ešte stále má v sebe, a týmto niečím sa mu darí utiahnuť celý film. Schopnosť predať aj extrémne nechutnosti vo svojich filmoch, ale v tomto prípade napol na maximum. Humor tu už často ulieta ďaleko za hranicu vkusu a miestami skĺzava do vyložených trapností, ale stále som sa na filme bavil ako na máloktorej komédii. Sandlerovský humor mi proste sedí, uvedomujem si, že on je komedialnou stálicou a pri jeho filmoch sa proste bavím, nech už sú akokoľvek debilné. P.S. Sandlerov objav Nick Svardson je tu za trotla vskutku nevídaného a Taylor Lautner je tu vo svojej role fakt dobrý, palec nahor. ()

J.Cobra

Již od prvních minut jsem nedostal možnost se na chvíli zastavit a přemýšlet. Tomuto faktu bych nejspíš přisoudil to, že jsem celých 100 minut strávil nepřetržitým smíchem a několika hysteryckými výbuchy smíchu mezi tím. Takový americký Kameňák, kde se místo vtipů dostaly na přetřes životní situace v rodině, mezi přáteli, Yntelektuálními vysokoškoláky a mezi samotnými generacemi. ()

boombang

Nevtipná a strašně trapná ztráta času i peněz, za niž by se všichni zúčastnění měli stydět. A ano, i ty, Stýve! ()

Vocoun

Bohužel. Jednička se mi docela líbila a jako fanoušek Sandlerových filmů (zejména těch starších) jsem byl rád, že po dlouhé době zase natočil slušnou komedii. Jenže co v jedničce působilo jako příjemné blbůstky krize středního věku a tak nějak působilo jako rodinná komedie a příjemný odpočinek s místy bláznivým humorem, se v pokračování zcela vytratilo. První díl prostě měl nějaké kouzlo, postavy byly zajímavé, každý z "party" dostal prostor a celá ta banda docela šlapala. Ve dvojce je 80% postav naprosto zbytečných, počínaje všemi dětmi a manželkami. Humor už zase sklouzl spíše k fekáliím než snaze o zralý a zároven šílený pohled stárnoucích přátel na svět. Navíc v jedničce měl příběh i nějaké tempo, byla tam nějaká hlavní zápletka a postupné uvědomění. Druhý díl je ovšem od začátku naprosto bez scénáře, naprosto tupý a často velmi nelogický. Nic se tam neděje až se nakonec ocitnete na velké párty, kde se začnou mlátit vysokoškoláci a otcové od rodin. Některé scény zejména ze Swardsonem jsou vyloženě nechutné, a to mám takový humor docela rád. Abych to shrnul, tak až na pár úsměvů mě film docela nudil a jediné pozitivum byla Salma Hayek, která je pořád neuvěřitelně krásná :) Za ni a nostalgii k Sandlerovi dvě hvězdy. 50% ()

MatyTM

Jak teď na to tak koukám, celkem se divím, že se Machři plácají někde pod šedesáti procenty. Film mi nahodil celkem fajn náladu. Připadal mi jako tipycká Sandlerovská komedie, která patří k těm lepším. Pointa je sice nesmyslná, ale třeba scénka v supermarketu se mi líbla. Všechny scénky byly celkem vtipné, nebo tak nesmyslné až byly vtipné... ()

marek29

Nedávám odpad jen kvůli kozám Salmy Hayek a z úcty k Sandlerovi, kterej u mě tímto neskutečně klesnul.. Proboha jak tohle může někdo pustit do kina?! Zavřít ho! Prostě film tak nechutně vytlačuje komediální chtíč, že mi bylo hanba a poprvé jsem vypnul film už v půlce. Pak jsem že zvědavosti dokoukal teda, ale takhle to přesně nemá vypadat! Důrazně varuji před zhlédnutím. Ihned pochopíte co jsem myslel.. :( ()

64B

Hmm, už to není tak zábavný a "neotřelý" jako první díl. Jeden ze slabších Sandlerových soudků. ()

MrMir

Jednohubka na deštivé odpoledne, velmi rychle zapomenutelná. Úvodních 30-40 minut neskutečně trapných. Film zachraňuje šílený konec (posledních 30 minut), který mě opět probudil a rozesmál. Každopádně velmi nevyvážené dílo. Shaqa jsem poznal až podle titulků :o) ()

Bigfuckman

I přes značné kopance, blbosti a nedostatky film hodnotím 4* protože jsem se hodně dobře bavil špekama co herci předváděli a opravdu jsem nemusel pro smích chodit daleko. A to od komedie snad očekáváme ne?! ()

jayman

Hej, človek sa zasmeje, ak má rád primitívny humor (ja mám). Ale to nemení nič na fakte, že je to primitívne. A obskúrne. Fakt zlý film. Zlý. Až nerozumiem aký je možný taký hviezdny cast. Hviezda za to, že som to zvládol dopozerať. ()

ac1976

Šťanie animovaného jeleňa je rovnako trápne ako vlastne celý tento film, snáď kvôli mladým diváčkam použitý navyše ten špatný čurák z pubertálnoupírskeho zvratku. Samozrejme ako vždy nejaké doláče aj pre Sandlerových kamošov a máme zlepených 101 minút trapošiny. Hviezda opäť len za malú mexičanku a jej dekolt. ()

Tominni

Jednička Machrů byla určitě lepší, teď už to je spíše takový odvar, který moc kouzla nemá. Všichni nyní žijí ve svém rodném městě, zbyde pár vzpomínek na školu, nějaký skok ze skály a pak závěrečná párty, kde se nakonec všichni postaví všem. S přihmouřením obou očí dvě hvězdičky. ()