Machři 2

• USA Grown Ups 2 (více)

sarat99

Musela jsem se smát od začátku, až do konce. Nejlepší hlášky co jsem kdy slyšela. Opět skvělé obsazení s Adamem Sandlerem a jeho partou, až na to, že mi tam celkem chyběl Rob Schneider. Jako letní komedie dokonalost sama, a proto nechápu co na tom kritizujete. No jo, někteří lidé prostě vtipný věci nepochopí. Akorát jediné, co mi na filmu vadilo byl dabing, ale i na ten se po chvilce dalo zvyknou. Každopádně tenhle film se stal jedním z mých nejoblíbenějších. ()

MisaP3

Jednička mě moc nenadchla, ale i tak jsem se podívala na dvojku a nelituju. Řekla bych, že je lepší než jednička, alespoň já se nasmála mnohem víc. Sice některé vtípky šly mimo mě, jelikož na ty přehnané legrácky moc nejsem, ale v 80% jsem se dobře bavila. ()

AdamSmith

Zábavné pokračování Machrů které slouží spíše jako chvilková oddechovka než naplno rozvinutá komedie. Scénky jsou zábavné a místy docela i dost originální, ale celý příběh rychle uteče a vám po jeho zhlédnutí nebude trvat dlouho a zapomene na něj. Celý film by se tedy dal nacpat do jedné čtyřiceti minutové epizody jednoho komediálního seriálu a to je škoda... ()

Calabria

Nudný a trapný vtípky. Jednička byla o dost lepší. Navíc je to zvláštní pokracovani, protože v jedničce bydleli dost daleko od sebe. A Kde je Rob? ()

dinko22

Kevin James je super... Sandler bol skvelý v starších filmoch , ale toto bolo úbohé... Fakt trápný a nechutný humor... Pár momentov ma pobavilo ale inak des... ()

timmy321

Film o ničem. Jednička nebyla špatná a měla celkem myšlenku, pro pokračování se toho ale moc vymyslet nedalo a taky to tak dopadlo. ()

Slash_Flash

Osobně bych řekl, že film se nehodí pro všechny. Prakticky jde o váš vkus na humor. Já jakožto správný debílek jsem po konci filmu se chytal za pusu, protože mě bolela, poté co jsem se celý film culil. Ale potom je zde typ lidí, sluníčkáři, kterým se tento humor nelíbí. Přiznám se, že i já měl párkrát pocit, že nějaké vtipy mi přišli spíše trapné nebo až přehnané. Tak či tak, je dle mého tohle pokračování naprosto zbytečný. Do příběhu nic nového nepřidává. Ani příběh nemá. Nemá žádnou dějovou linku. Jde o jen kupu scének. Sledujeme partu chlápků, kteří si nechtějí přiznat svůj věk a tak ze sebe dělají bůh ví jaké puberťáky. Ale jaksik jim to vůbec nejde a vlastně ze sebe dělají idioty. No.. kdybych neměl rád tento styl humoru, tak má film u mě 1*. ()

patient333

Najlepší film aký som kedy videl...nepovedal nikto nikdy. Toto je taká sra*ka ako je vlastne celý humor v tomto filme. To fakt sa na tom niekto schuti zasmeje? Neskutočný bullshit, dúfam, že trojka nebude. ()

FiGhT3r06

Nejdriv jsem tu mel ***, ale musim rict:" S jidlem roste chut". Tahle komedie už léta patří k mým nejoblíbenějším a každý půlrok se jí musím živit. Díky, díky a díky AS. ()

user1982 odpad!

Adam Sandler je proste stelelesnená trapnosť a ubohosť. Ešte aj ten najposlednejší SVK "komik" je lepší ako on a to Slovenská komediálna scéna je na bode -0 ()

Marty1905

Osobně mě moc jednička moc nebavila. K velkému překvapení dvojka byla o dost lepší. Vtipy kde se člověk opravdu pobavil ;) Takže zde mohu hodnotit 3* hvězdy. ()

oldrixs

Narozdíl od prvního dílu toto lehce postrádá spád, lehkost a s tím spojený přirozenější humor, avšak s přibývajícími minutami jsem se bavil a celkové vyvrcholení se mi líbilo. Je to prostě oddechovka, kterou člověk nemůže brát zas tak vážně. ()

Snehurka

Jako vážně? První díl se mi moc líbil, ale jako by se z druhého vypařil všechen humor. Sandler, který hraje hlavní postavu, je vrcholně odpudivý, ale to je možná jen jeho naprosto příšerným dabingem. Opravdu přišli filmařům ty naprosto nesmyslně trapné záběry k smíchu? Mně tedy ne, ale jejich blbost mi k smíchu byla. Na film se dá koukat, ale to je tak všechno co se o něm dá říci. A abych řekla pravdu tak to je mi líto. ()