Machři 2

• USA Grown Ups 2 (více)

Streeper

To byla ale nuda. Film se neuvěřitelně táhl. Pokračování Machrů byl vážně špatný nápad. U jedničky jsem se alespoň někde zasmála, ale u dvojky jsem se modlila ať už to skončí. Navíc bez Roba Schneidera to nebylo ono. ()

epicek

Nechápu zdejší názory na tento povedený snímek. Já chápu že je asi normální čekat od komedie, která má za účelem pobavit ( což se Machrům 2 povedlo na 200%) nějákou zábavu na úrovni intelektuálů ( třeba matematické vtipy, nebo šprtí války v podobě zhazování si sešitů?). Prostě hlava mi to nebere , ale chápu sto lidí sto chutí :) Kdybych měl něco říct k filmu , myslím že postačí jméno Adam Sandler - typicky laděná komedie v jeho stylu a s humorem, který je typický jen pro filmy s ním. Já se neskutečně bavil, a teším se až se na tuhle pecku podívám znova, jelikož můžu s klidem říct, že to je jedna z nejlepších komedíí tohoto roku :) Snad se dočkám ještě jednoho dílu a do té doby aspoň můžu natrénovat kýchkrkprd :) ()

necisty

Trošku se zarážím nad zdejším hodnocením. Machři 2 mě příjemně překvapili a splnili to co jsem od komedie očekával - pomalu jsem se od začátku válel po zemi smíchy. Chápu, že každý má jiný smysl pro humor, ale taková mohutná vlna nenávisti vůči tomuto filmu je divná :). A nesouhlasím, nejhorší film Sandlera je Jack a Jill! ... Že by v tomhle byl člun?! ... Co kdyby jsme si nějaké adoptovali? Kolem 20ti, s dobrým flekem, ještě by jsme na tom vydělali. ()

Juto

Priemerná komédia Adama Sandlera, čo, žiaľ, znamená, že ide o podpriemernú komédiu. Pretože akýkoľvek komediálny oheň a výbuchy skutočne inšpirovaného humoru, ktorým Sandler kedysi disponoval, už dávno vyhorel. 4/10 ()

Immortal17

Šíleně jsem se těšila na druhý díl, Adam Sandler a Kevin James jsou dva z mých nejoblíbenějších komiků, ani tentokrát nezklamali, některé scény jsou vážně k popukání, např. samotný začátek sám o sobě napoví, že o smích bude zaručeně postaráno. :) Dlouho jsem se rozhodovala, jak hodnotit, ale přeci jen je to slabší výkon, než v prvním díle, tak proto jen 3/5. :) Ale určitě byste si ho neměli nechat ujít. ;) ()

Icefist

Občas jsem se zasmál podařenému frku, jež byly ale v menšině oproti těm nechutným a trapným. Scénář totální slabota, a tak nebýt slušného obsazení v čele s mými top 10 oblíbenci (Hayek + Shaq O'Neal), byl by to odpad. Takhle tedy jedna hvězda a 30 %. Oblíbená část- Buscemi v kostýmu ()

URBAN

Je to v podstatě řekněme předražený video kámošů z dovolený a tečka , ale je to sakra zábavný a nenudil jsem se ani na minutu ke konci to sice trochu pokulchává , ale no a všechno má svá slabá místa . A Sandler se po dlouhé době ukázal v dobrém světle , doufám že v tom bude pokračovat . A pokud bych to měl porovnat s prvním dílem řekl že jsou na tom tak něják nastéjno ( 17.8.13/MAC ) ()

HorrFi

Machři 1 se mi líbili víc, ale 2ka rozhodně neni špatná. Neni to komedie u který by člověk brečel smíchy, ale pár vtipnejch scének se tu rozhodně najde. ()

Madlenka26

Neříkám párkrát jsem se zasmála to ano, ale po skončení filmu jsem hodně dlouho přemýšlela o čem ten film vlastně byl. Některé vtípky dobré, některé trapné. Hold amerika no. Každopádně nedoporučuji to vidět v českém dabingu, jelikož tentokrát se netrefili vůbec do obsazení, takové na jaké jsme u Adama nebo Salmy zvyklí. Pro mě čísté 2* ()

LukeUp

Tak mám pocit, že po tomhle filmu mi zůstane v hlavě akorát krkopšouk a to, že čokoládovou zmrzlinu si asi jenom tak nedám. Fekální humor moc vysokého levelu a naprosto slabé pokračování slušného prvního dílu. Mám Sandlerovky většinou rád, ale tohle se fakt nepovedlo. Kdyby alespoň Lautnera na konci jelen roztrhal, dal bych alespoň 3 hvězdy za ten slastný pohled, takhle zůstaneme na 20% a budu doufat, že tohle už víckrát neuvidim... ()

ProfesorLotr

Je to asi tisíckrát stupidnější než jednička, asi miliónkrát hloupější než též na malinu nominovaný výborný Osamělý Jezdec. Přesto je to výrazně zábavnější než suchá jednička naprosto o ničem. Tady je pár vydařených vtipů, ale v prvním díle nebyl snad ani jeden. Takže, výsledek je takový, že hodnotím stejně, ale u každého dílu jsem snižoval podle něčeho jiného. U jedničky díky naprosté ( nejen dějové, ta se totiž vyskytla ve větším množství i zde ) prázdnotě a zde kvůli naprosté stupiditě, která někdy už i překračovala hranici vtipnosti. 32% ()

sir-dave

Vypadá jako Nicky Minajová, kdyby se ji uvolnili implantáty v zadku. Ten nášup různých přihlouplých, trapných, bavících vtípku je opět v neuvěřitelném tempu. Neuběhnou dvě minuty aby tam někdo něco nevyvedl. Už to nemá atmosféru jedničky ale rozhodně komedie na pobavení s vypnutím mozku. ()

Sabrewulf odpad!

Nedokoukáno. Opět americký fekální, buranský humor okořeněný něčím, co už mě ve filmech strašně dlouho sere: Scény (většinou mají být jakože vtipné), ve kterých jsou chlapi prezentovaní jako slaboši a ubožáci (čti lidoopi), kteří se můžou posrat z toho, že vidí kozatou, prdelatou ženskou + kozaté, prdelaté ženské, prezentované jen jako sexuální ozdoba pro ty slabochy. Odporná sexistická šablona. ()

Khumbac

No řeknu to takhle - celková atmoška v kině, mi vykouzlila usměv na rtech častěji, než kdybych na to koukal sám. Pravdou je, že každý třetí fór byl opravdu legrační...a to bylo jich tam mrtě :-) Toho Sandlera jsem si poslední dobou nějak oblíbil. A Salma, ta je boží...některé postavy byly opravdu vtipné např. kulturistka, holohlavý černoch a jeho brácha policajt, řidič školního autobusu, syn blonďáka, ředitel. Při odchodu jsem měl dobrý pocit i když ta vstupenka za 165 kč mi trochu vyrazila dech :-( ()

chelseaman22

Všichni moc dobře ví, že ADAM SANDLER je asi nejhorší herec s trvalým bydlištěm v Kalifornii. Machři - jednání DRUHÉ úplně upustilo od konceptu jednání PRVÉHO, z čehož je divák ze začátku znechucen. Humor je prazvláštní, v jistých momentech až zábavný. Nicméně celé je to jedna velká tragikomedie dotažená do úplného absurdna. 60% ()

A.Beech

"Tak čo? Ako sa má manželka?"..."Po 3 týždňoch sa so mnou rozviedla."..."To ste vydržali celkom dlho. A prečo?"..."Prichytila ma, ako si strkám banán do zadku a moc sa jej to nepáčilo." Veľmi nevyrovnaný film v štýle - prvá polovica fantastická, druhá nudí. Narazil som na to v televízii náhodou, zrovna pri vyššie citovanej scéne a pár minút nezáväzného sledovania ma presvedčilo ostať až do konca. Miestami som sa smial nahlas, až sa ma brat stále pýtal, čo sa deje. Najlepšia komédia, ktorú som za posledné obdobie videl (aj keď nepamätám si, že by som nejaké v poslednej videl). A to som sa tomuto filmu úspešne 3 roky cielene vyhýbal vrátane kina. ()

Lachtaan

Jedna z mála prachobyčejných amerických komedií, u kterých bych ten třetí díl uvítal i teď, léta po zhlédnutí dílů původních a roky od dob, kdy mě tyhle filmy ještě vůbec lákaly. ()

kinghome

Machři dospěli a snaží se okouzlit dospělejším humorem, což se jim nedaří. Je to jen suchá blbá komedie s pár vtipy, který za chvíli zapomenu. Nejdřív jsem chtěl dát 3*, ale zjistil jsem že zhruba po 30 minutách už si nepamatuju skoro žádnou scénu a dlouho jsem přemejšlel na co jsem to vůbec koukal, takže si to ani ten průměr nezaslouží. ()