Celoživotní přátelé se na stará kolena rozhodnou zapomenout na svá stará kolena, a ve jménu slavných společných mejdanů to ještě jednou roztočit. Jeden z nich, zapřisáhlý starý mládenec chystá překvapivou svatbu a to je ideální příležitost. Cíl? Jak jinak. Las Vegas. V Brooklynu znali tuhle čtyřku kamarádů všichni, život je ale nakonec zavál každého jinam. Jeden je sám v Brooklynu, druhý se svou ženou na Floridě, třetí žije v Jersey se synem. Z ospalosti je vytrhne až telefonát toho čtvrtého, bohatého právníka z Malibu, který jim oznámí, že konečně požádal svoji o polovinu mladší přítelkyni o ruku. Je rozhodnuto, potkají se v Las Vegas a bude to rozlučka se svobodou, jak se sluší a patří. Jakmile ale dorazí na místo, zjišťují, že tohle už není Vegas, jak ho znali. Město se ani na vteřinu nezastavilo a pravidla hry se za celá ta léta změnila. Casino Sands, kde dříve hrávali, je zavřené a ve Stripu teď vystupuje nějaká Cirque du Soleil. Příliš velké, příliš hlučné. Ale pořád je to město hříchu a to je taky hlavní důvod, proč sem přijeli. Krásná žena, postupka, drink po ruce. Čtyřka starých přátel ví, proč přijela, a začne město znovu dobývat. (Bontonfilm)

zbyshek

Taková neškodná, ale téměř nic neříkající rádoby komedie pro věkovou kategorii 50+. Pokusy vytvořit stařecké vtípky většinou skončily neúspěšně. Nutno říct, že s každým dalším pokusem u mě klesal film níže a níže v pomyslném žebříčku, a to jich nebylo málo. Nicméně i přesto měl film celkem dobrou atmosféru a herecké výkony filmových stálic ani není nutné rozebírat. Jinak už není moc o čem, místy to byla opravdu nuda a příběh o zhrzené lásce nijak nezacloumal emocemi. Suma sumárum 40%. ()

M.i.k.e

příjemná komediální jednohubka,která jen tak lehce klouže po povrchu a nejvíc těží ze jmen na plakátě.Nebýt tam tahle silná čtyřka,asi by ve finále nebylo moc o co stát.Jako oddychovka je to ale úplně OK...70% ()

Wiikii

Není to bůh ví co. A bez té čtveřice by to byl film s pár vtipnými scénkami a nic víc, no ale ona tam ta čtveřice herců je. Takže to z tohoto "last" výletu za rozlučkou dělá něco více. .. Pro mě osobně, příjemná, leč průměrná podívaná, kterou nakonec ale musím ohodnotit těsnými čtyřmi hvězdami. :) .... HODNOCENÍ: 70% (4*) ()

Martin741

Reziser John Turteltaub /Instinkt, Fenomen/ je skuseny filmar, ktory natoci raz nieco lepsie, raz zase nieco priemernejsie. Tuna sa trafil, vo filme hraju uz trochu zostarnute hviezdy ako De Niro /Zurici byk, Taxikar/, Michael Douglas /Lovci Lvu, Liberace/ a Morgan Freeman /The Shawshank Redemption, Batman Begins/ . Spolu rozjedu poriadnu zurku v meste zvanom Las Vegas a pripravia tak divakovi slusnu a prijemnu zabavu. O herecke vykony tu nie je nudza, vsetci vedia hrat, rezia je na urovni, dialogy dobre odsypaju. Proste film, ktory pohladi po dusi aj takeho obstarozneho mentalneho invalida, ako som ja. 76 % ()

Figu

Týmovky teď dobejvaj svět! Tak tohle tvrzení mě dva páry postarších elegantních borců opět potvrdilo! Tihle pánové, kteří tvoří kupu let naprostou špičku Hollywoodu, mě dokázali svojí všestrannost a potěšili mě, že si ze sebe umí udělat s klidným ksichtem pořádnou prdel, kdy na věku vůbec nezáleží. Jejich vzájemný popichování nemělo chybu. Lehce ulítlá komedie, která dává všem dědkům zelenou! A to není zelená, jako zelená! 75% ()

Streeper

Rozhodně nečekejte nic velkolepého. Ve filmu jsou velkolepé jen čtyři lidi - hlavní herci (Douglas, De Niro, Freeman, Kline). Už když to píšu musím se pousmát nad vtipnými hláškami, které ve filmu zazněli a na pár scén, které mě rozesmáli nebo uvedli do rozpaků nebo mě dokonce i rozplakali. Film jsem si užívala. Není to žádná velká komedie, u které se válíte smíchy od začátku do konce, je to prostý a pohodový film se skvělým hereckým orchestrem. ()

Vojťas

Velice průměrná podívaná, která se ovšem díky závěru s tak obrovským otevřeným srdcem dostává o příčku výše. Nečekaně palec nahoru. 75% ()

bourec

Rejža mejch oblíbenejch Lovců pokladu tady se skvělým hereckým obsazením natočil docela obstojnou oddychovku.60%. ()

apacka

Nechci šťourat do toho, co to znamená, ale zejména expozice mě nehorázně bavila. Kline a Freeman měli nejlepší hlášky a De Niro by se mohl hodinu jen ksichtit a budou mi cukat koutky. Sice tomu začal strašně brzo docházet dech a scény à la Prci, prci, prcičky byly přes čáru, ale bavila jsem se luxusně. (Ovšem já se bavila i u Pařby v Bangkoku. Moje retardované, hluboko pod povrchem ukryté, vkusem šikanované filmové já.) ()

Rocky88

Skvělá plejáda herců, ale to je vše, co tento film nabídne. Drtivá většina vtipů nefunguje, vše je předvídatelné, je to spíš ztráta času. ()

wohna

Když byla ústřední čtveřice oblečena v dosti výstředních oblecích, vypadalo to velice stylově! Každopádně všichni čtyři jsou prostě klasa, hlavně Kline, De Niro a Freeman, Douglas nezaujal. Lehce předvídatelný, ale přesto docela povedený. ()

carly

prvé. čo som videla bol plagát a nadchlo ma to herecké obsadenie a zaujal ma obsah. a trailer moje rozhodnutie zhliadnuť tento film upevnil. film bol ešte viac ako sľuboval. bol to herecký koncert. bol o priateľstve. bol o láske. bol o strachu zo starnutia aj z toho, že nám v živote niečo utečie. bol vtipný. bola to jazda, z ktorej by si mnohé mladšie počiny mohli brať príklad. ()

Wormboy

Perfektny rozbeh zabity klasickou limonadou...tento film mohol byt spolu s hlavnymi aktermi legendou, ale v dosledku absolutnej autorskej neschopnosti nie je nicim, co pretrva. 2,5/5* ()

Martrix

Veskrze neškodná záležitost, která je postavená na charismatických dědcích. Ústředním motivem je přátelství a všechny ty rádoby vtípky okolo slouží jen k tomu, aby to nevypadalo jako jeden z těch filmů, jejichž "zápletka" se dá shrnout do jedné věty(holé). Nevím proč na to kluci kývli, nevím kolik si za to řekli, ale i na poloviční plyn to zvládli se ctí. ()

pakobylka

Něco málo o přátelství ... a taky o lásce ... přičemž to "málo" je servírováno v nóbl podniku, na stříbrném podnose, s mírným - někdy rošťáckým a jindy skoro až decentním úsměvem ... a s lehounkým, takřka nepostřehnutelným povzdechem - neboť v případě již zmiňovaného úsměvu jde o grimasu bilanční, která má na trochu té nostalgie právo. ()

zette

Na prvni pohled mozna vtipne dialogy, jedna se ale o takove otrepane starecke kecy plne klise, ktere po chvili zacnou nudit. Mizerny scenar a tak tvurci vsadili alespon na hvezdne obsazeni. Navoneny beckovy film o nicem. ()

PROCESOR

Ty scény, kde se řešily citový sračky mi přišly strašně vykalkulovaný. Oni jsou vždy, ale nejsou tak okatě udělaný. Škoda, ta plejáda dědků co tam hrála, jsou mí oblíbení, ale i oni se musí držet scénáře... ()

gabin(a)

Duchny ve Vegas:-) Film natočený čistě pro potěšení čtyř hlavních hvězd, scénář se se "zápletkou" - jestli se to tak dá nazvat - moc nepáral. Když si vezmete, kolik mají USA obyvatel a kolik z nich do kina hvězdné obsazení přiláká i když jen jednou, asi neprodělali. Ale hvězdy nezklamaly, hoši jsou fakt dobří. Robert de Niro tu hrál konečně úplně normálního chlapa, ne mafiána nebo agenta CIA na odpočinku. Nejvíc mi utkvělo v paměti, jak to neskutečně seklo Moragnu Freemanovi v červeném obleku a jak skvěle tančí. Byl nejlepší! ()

arnybossy

Uz sa mozno nehybu najrychlejsie a maju viac sedin na hlave, no tieto legendy nestratili nic zo svojho umenia a prinesu vam usmev na tvar jednoduchou frazou, uskrnom, ci gestom. De Niro ukazal, ze pravacku ma stale silnu, Morgan v cervenom saku len potvrdil ze cernosi tancuju proste bozsky, Majkl Dagles lame zenam srdcia aj nadalej a Kevin Kline mi inteligentnym humorom pripominal nasho Milanka :) Ak chcete stravit prijemnu chvilu, myslim ze nie je co riesit :) ()

PanZahadnyCZ

Měl jsem předsudky, že to bude nudná komedie, která už podle názvu diváka ničím nepřekvapí. Mýlil jsem se, v žádném případě nebyly mé předsudky na místě, dočkal jsem se dobré komedie (po dlouhé době jsem se u filmu zasmál) i slušných hereckých výkonů, na což jsem před zhlédnutím také moc nesázel vzhledem k tomu, že každá z těchto hereckých legend už není nejmladší, i když o věku je vlastně celý film. Příjemné překvapení, které vám spraví náladu a pobaví vás. ()