Celoživotní přátelé se na stará kolena rozhodnou zapomenout na svá stará kolena, a ve jménu slavných společných mejdanů to ještě jednou roztočit. Jeden z nich, zapřisáhlý starý mládenec chystá překvapivou svatbu a to je ideální příležitost. Cíl? Jak jinak. Las Vegas. V Brooklynu znali tuhle čtyřku kamarádů všichni, život je ale nakonec zavál každého jinam. Jeden je sám v Brooklynu, druhý se svou ženou na Floridě, třetí žije v Jersey se synem. Z ospalosti je vytrhne až telefonát toho čtvrtého, bohatého právníka z Malibu, který jim oznámí, že konečně požádal svoji o polovinu mladší přítelkyni o ruku. Je rozhodnuto, potkají se v Las Vegas a bude to rozlučka se svobodou, jak se sluší a patří. Jakmile ale dorazí na místo, zjišťují, že tohle už není Vegas, jak ho znali. Město se ani na vteřinu nezastavilo a pravidla hry se za celá ta léta změnila. Casino Sands, kde dříve hrávali, je zavřené a ve Stripu teď vystupuje nějaká Cirque du Soleil. Příliš velké, příliš hlučné. Ale pořád je to město hříchu a to je taky hlavní důvod, proč sem přijeli. Krásná žena, postupka, drink po ruce. Čtyřka starých přátel ví, proč přijela, a začne město znovu dobývat. (Bontonfilm)

Slartibarkfast

Ehm.. Co na to říci? Parta herců v důchodu (čti nad hrobem) se rozhodla natočit nějaký ten biják s odkazem pro mladší generace a malinko si přilepšit v těch strastiplných časech ponurého důchodového stáří. Vzniklo však něco hrůzyplného a odpudivého. Jako fanoušek většiny zúčastněných jsem se ošíval na pohovce jako by mi někdo páral břicho a snažil se mne uškrtit mými vlastními střevy. Rozhodně nedoporučuji, pokud si chcete zachovat dobrou náladu a pozitivní vztah k účinkujícím. Jedná se o velmi řídký vývar z obnošených ponožek, který rozhodně nenadchne a už vůbec nepotěší. Hrozí též velmi vysoké riziko trapných pocitů. Není radno mixovat důchodce s teenagerovskými zábavami. 40% ()

Tomco

Niet ústrednej štvorice dám bez problémov: odpad!.. Zbytočný film, ale vidieť svojich obľúbených bárdov pri sebe potešilo. ()

Slarque

Čtyři staří herečtí pardálové a jedna dáma drží tuhle scenáristicky odbytou komedii nad hladinou. Je to mírně nadprůměrná podívaná, jen je škoda jet s takovouto sestavou na jistotu podle scenáristické příručky... ()

Rocky62

Onen feeling těžící z přítomnosti hvězdných veteránů zas tak silný nebyl. V tomto aspektu je na tom mnohem lépe např. Stand Up Guys či Expendables. Těšil jsem se na komedii, v níž senilní dědkové zapomenou na artrózu, seberou své poslední síly a rozjedou to ve velkém stylu. Bohužel párty, kterou rozjeli byla stejně velkolepá jako sraz dvou babiček, které přišly do kavárny na větrníčky. Neustálé žvanění o životních láskách a jejích hodnotách je otravné a během těchto chvil jsem přemýšlel, zda se vůbec jedná o komedii. Vypadá to, že se někomu ze štábu do tohoto žánru nechtělo. Slabý průměr. ()

Chrustyn

Parta legendárních herců, kteří mají svá nejlepší léta už čtvrtstoletí za sebou, se vydává do Las Vegas, na rozlučku jednoho z nich. Je radost tuto partu vidět v jednom filmu, ale to je to jediné, co film ve výsledku nabídne. Jinak, neskutečná a ničím zajímavá nuda. ()

Yardak

Až budu v důchodu, tak chci taky odjet do Las Vegas a zapařit tam na skvělých akcích a zahrát si poker přesně ve stylu hereckých es. Z herců mě nejvíc bavil Kevin Kline, ten starej pardál si to teda dával:)).Jen škoda nevyváženého scénáře, neboť to směřovalo ke 4 hvězdám (hlavně za old-school pařby), ale závěrečná půlhodinka mě nepřesvědčila. Lepší 3 stars... ()

Stanislaus

Když se v jednom filmu sejdou čtyři oscarová esa, tak to nemusí bezpodmínečně znamenat, že půjde o úspěch, protože vždy může i perfektně obsazený film ztroskotat na suchém a nezajímavém scénáři, což je přesně případ Frajerů ve Vegas, kteří mě i navzdory přítomnosti oněch renomovaných herců nedokázali zaujmout a pobavit natolik, abych jim dal nějaké slušné hodnocení. A když má jít žánrově o komedii, u které se člověk ani dostatečně nezasměje, tak už je vážně asi něco špatně, což je u filmu s takovým hereckým potenciálem škoda. Snímek, který vsadil na jistotu, přičemž to nakonec celkem projel. ()

Flego

Je zábavné sledovať starých pánov, ako si to užívajú a v niektorých prípadoch spolu s nimi aj diváci. Film nemá žiadne ambície, len pobaviť a to sa mu darí. Škoda, že neponúka lepší a nápaditejší scenár. ()

BMW12

Příjemná podívaná o čtyřech důchodcích, kteří jedou na rozlučku se svobodou do Las Vegas. Film táhnou legendy Hollywoodu Douglas, De Niro, Freeman a Kline. A hrají parádně, jsou vtipní a o to především u komedie jde. Měl jsem trošku strach jestli mě tohle téma zaujme, protože film cílí na jinou věkovou skupinu než jsem já, ale byla to opravdu příjemná komedie a tahle silná čtyřka dokáže přilákat a pobavit každou věkovou skupinu. ()

Roman.Ticka

Nalákalo mě hvězdné obsazení, především můj oblíbenec Douglas, a dobře jsem se bavila. Kupodivu právě sekvence u bazénu a vůbec všechny scény s vyšpulenými zadky a umělýma kozama (už je toho příliš) "dětí", celkovou atmosféru rušily. Dokonce i persony jako Gordy a 50 Cent si raději udělaly sami ze sebe prdel, než by konkurovaly takové přesile. Vůbec nešlo o last rozjezd se vším všudy bez ohledu na následky, ale o zocelení starého kamarádství a odpuštění minulých křivd. Že přijde jako bonus i láska, to už je jen třešnička na dortu. A proč ne?! Jen mě mrzí, že pánské defilé v oblecích trvalo pouhých pár sekund, šaty opravdu dělají člověka, bohužel i bohudík. ;-) ()

Ivoshek

Možná to mohl být docela dobrý na vtipnou komedii o dědcích, co si jdou užít pořádnou pařbu jako zamlada. I herci na to byli. Jenže scénárista asi ne. Po pár fórech na začátku to jde do kopru a stane se z toho trapná nuda. ()

rikitiki

Zas tu máme melokomedickou záležitost o rozjuchaných stařících, kteří světu ukážou, že do starého železa ještě nepatří. Stane se přesně to, co čekáte, že se stane. Ve Vegas tak senioři ožijí, vyhrají, najdou lásku, odpustí si a smíří se s rodinou. A není v tom ani špetka uvěřitelnosti. Naopak, snímek otravuje předívdatelností a klišovitostí. SHRNUTÍ: Reklamní video vegaských kasín, které tentokrát cílí na potenciální návštěvníky v seniorském věku. ()

Pítrs85

Klišé se kupí na klišé, až z toho máme klišé mrakodrap a i ten je klišé, jenže... Tihle frajeři jsou opravdu Frajeři s velkým eF, kteří z filmu s nálepkou nic proti ničemu dělají jednu velkou pohodovou podívanou, což člověk někdy potřebuje víc než se nějak duševně obhospodařovat. Navíc obsaďte si do filmu Morgana Freemana a máte (většinou) jistotu toho, že to bude vuážně fajné. Tady mu navíc zdárně sekundují De Niro a hlavně Kevin Kline. Ale to Las Vegas je díra z děr nejděrovatějších :-) ()

Sofia

Žádná pecka typu Hangover pro starší a pokročilé se bohužel nekonala. Párkrát jsem se zasmála, ale celkově je to dost předvídatelné a chvílemi i nudné. Uměle naroubovaná romantická linka a neustálé řeči o velkém kamarádství a bývalých láskách působí nepřirozeně, jakoby i hercům předepsané repliky nešly moc dobře z úst. Nejlepší to bylo ve chvílích, kdy zestárlé kvarteto nic nehrálo a jen si to užívalo (samotná party nebo bikini kontest). Ovšem těžko se mi bude zapomínat na Morgana Freemana v zářivě červeném obleku, ten pohled stál opravdu zato. ()

claudel

Ani jeden z kvarteta hereckých bardů nepatří mezi mé oblíbence, ale když jsem měl na tradiční předvánoční akci s kamarády volit mezi Hobitem a Vegas, volil jsem Vegas s cílem odreagovat se a zasmát. Nejde o žádnou průlomovou komedii, avšak mně naprosto sedla, i když to nebyla úplně čistá komedie, smutných nádechů tam bylo totiž více. Musím vyzdvihnout hudební kolekci, řada písniček výborně zapadla. Z Frajerů mi fyzicky připadá největší frajer De Niro, Douglas byl vhodně stylizován do role odporného seladona, nejvíc sešel ovšem Kline, je to tentýž herec, který se naháněl s Meg Ryan ve Francouzském polibku? Čas je asi opravdu neúprosný. Příznivce Entourage potěší vedlejší role Turtla, fanoušky Zoufalek lékarník a Weeds má taky zastoupení. Scéna s Kevinem Klinem a mladou roštěnkou mě hodně dojala a považuji ji za nejhezčí scénu v celém filmu. Klidně bych si Frajery i zopakoval, takže klidně natoč dvojku, Jone. ()

eraserhead666

Stominutová reklama na Las Vegas stojící na dobrém obsazení. Byť u De Nira budete přesně vědět, co bude hrát, Freeman tam je trochu do počtu a u Douglase jsem pořád přemýšlel, zda to, že vypadá opravdu hrozně, je v souladu s jeho rolí nebo ne a fakt jsem si nebyl až do konce jistý. Jen ten Kline mě docela překvapil, vůbec bych ho nepoznal a jeho role mi přišla nejzábavnější. Hodně mě bavila výborná Mary Steenburgen, která si svou roli poměrně užívala. Celé je to takové na jistotu, hezky v lajně, celkem předvídatelné a čitelné, ale přesto to funguje, protože to je nejednou docela zábavné (mafiáni na dovolené). Příjemná oddechovka. ()