Celoživotní přátelé se na stará kolena rozhodnou zapomenout na svá stará kolena, a ve jménu slavných společných mejdanů to ještě jednou roztočit. Jeden z nich, zapřisáhlý starý mládenec chystá překvapivou svatbu a to je ideální příležitost. Cíl? Jak jinak. Las Vegas. V Brooklynu znali tuhle čtyřku kamarádů všichni, život je ale nakonec zavál každého jinam. Jeden je sám v Brooklynu, druhý se svou ženou na Floridě, třetí žije v Jersey se synem. Z ospalosti je vytrhne až telefonát toho čtvrtého, bohatého právníka z Malibu, který jim oznámí, že konečně požádal svoji o polovinu mladší přítelkyni o ruku. Je rozhodnuto, potkají se v Las Vegas a bude to rozlučka se svobodou, jak se sluší a patří. Jakmile ale dorazí na místo, zjišťují, že tohle už není Vegas, jak ho znali. Město se ani na vteřinu nezastavilo a pravidla hry se za celá ta léta změnila. Casino Sands, kde dříve hrávali, je zavřené a ve Stripu teď vystupuje nějaká Cirque du Soleil. Příliš velké, příliš hlučné. Ale pořád je to město hříchu a to je taky hlavní důvod, proč sem přijeli. Krásná žena, postupka, drink po ruce. Čtyřka starých přátel ví, proč přijela, a začne město znovu dobývat. (Bontonfilm)

Morholt

Gerontologická komedie není mým šálkem kávy a upřímně řečeno většina z nich mi leze na nervy. A byl by to i případ Last Vegas, pokud by tu bylo béčkovější obsazení, protože čtyři důchodci, kteří si chtějí vyhodit z kopýtka, je jedno z nejprotivnějších témat. Kor když se k tomu přidá nějaká ta láska, která kvete v každém věku a stín z minulosti, který si dva staříci musí vyříkat, než se na konci dojemně obejmou. Neříkám, že jsem se občas nepousmál, to ne, ale naděje ve film vkládané měly úplně jiná rozměry, než jakých se mi dostalo. A tak za výrazné povšimnutí stojí akorát Mary Steenburgen, která už asi třicet let vypadá stejně, ale teprve teď se jí to začíná vyplácet. 50% ()

TheJokerCZ

Co to mělo znamenat? Jak mohl být tenhle absolutně zbytečný a nudný film v červených číslech? To jsem zase šlápl vedle s výběrem v žánru komedie. Jediné co je na tomhle filmu dobré je herecké obsazení. Bohužel. Protože tohle jsou opravdu strašně nevděčné role pro zúčástněnou hlavní čtveřici. Možná si to natáčení užili, ale já těch 104 minut trvající nudu opravdu ne. 4/10 ()

jerry12

70%. Žádná velká bomba, která by vás nenechala zapomenout, ale příjemná komedie se špičkovými herci, vtipná, nenucená a hollywoodsky dojemná. Nic, co byste brali jako posun v kinematografii, žádná revoluce, jen obyčejná tisíckrát omílaná zápletka... ale funguje a potěší víc, než očekáváte. Geniálnější čtveřici byste dali dohromady jen těžko. ()

Kamca_

Super komedie opět ze života. Tak první půl hodinu jsem se bavila opravdu výborně. Ve filmu padaly výborný hlášky, u kterých jsem se mohla umlátit smíchy. Potom film malinko ztratil na počátečním kouzlu. Ale i tak ho hodnotím lepším průměrem. A určitě jsem ho neviděla naposledy. 65%. ()

Luboshmir

Chvílema dost sentimentální, dalo se z toho dostat určitě víc :) každopádně neurazí, semtam pobaví. Takovej napohodu filmek ()

Mr. Lobo

Bohužel je to příběhově tak plytké a bez jakéhokoliv děje. Čekal jsem, že s takovými herci bude film nějak větší. Celé je to nakonec ale až příliš jednoduché. Žádné vyhrocené scény, žádné napětí, akce a vtipu zde taky příliš nedochází. ()

Tommassi3

"Ahoj Neile, tvoje dcera si se zásnubama pěkně pospíšila, co ?!" - "Jo. Asi nechtěla příliš ztrácet čas.. Chápeš ?!" ;) ()

GeusX

Hlavním lákadlem filmu je samozřejmě herecké obsazení. Jinak se jedná o tuctovou americkou komedii u které nijak moc bránici nerozchvějete. Taková pohodovka na večer u které jistě brzy vytušíte jak to všechno nakonec dopadne. ()

Lacike

Pohodova komedia s obohratym nametom ale vdaka uchvatnemu hereckemu obsadeniu starych pardalov sa to da pozriet aj viackrat. Prave sympaticki herci svojou charizmou tahaju cely film. Na jednej strane ma film sice pomalsie dôchodcovske tempo a niektore sceny su zbytocne natahovane az to trochu nudi, ale na druhej strane ocenujem, ze tu nie su ziadne trapne a nechutne sceny, ktore by sa sem vôbec nehodili. No a ked ma dôjst na nejake tie dojimave sceny alebo poucne, tak to funguje. Turteltaub nikdy nebol genius, ale ten jeho klasicky standard mi sedi a kludne by som prijal ak by vzniklo pokracovanie. Z CZ dabingov je ovela lepsi ten druhy s Pospichalom. 5/10. ()

bouncer

Čekal jsem průměrnou komedii, ale nakonec jsem se (téměř) královsky bavil. Není to objevné dílo, nemá žádnou hloubku, ale o to se ani nesnaží. A když se vám komedie trefí do aktuálního rozpoložení, tak není co řešit. Za čtyři... ()

Johny_fork

Jeden ze snímků, od kterých člověk nečeká žádný velký vzkaz ani rozuzlení. Zápletka slouží pouze k tomu aby dala dohromady herecké ikony a nechala je předvést, že v sobě mají stále jisker i na rozsvícení Las Vegas. Fantastický sebeironický humor je lehce degradován fádním a lehce bezradným závěrem. ()

Terva

CITÁT - Brooklynská čtyřka, nebo jak si říkáte............ Není to dokonalé, ale je to v podstatě pravdivé a smutně veselé. Vlastně jsem se snad ani moc nenudil a to jsem si si ani nemusel vzít nějaký prášek z lékárny. CITÁT - To vždycky když zazvoní telefon, čekáte, že někdo zemřel?........ Není to na pět hvězd, ale je to milé a možná se časem ještě jednou podívám. ()

corpsy

Z pohľadu niektorých aspektov, môže väčšina ľudí týmto sympatickým starším pánom iba závidieť. Možno by väčšina z nás chcela v ich veku mať aspoň takýto elán. Aj keď nejakým tým problémom sa určite nevyhneme. Príjemná, nostalgicky založená filmárična, ktorá má na to stále potešiť a zabaviť diváka, a ktorá stojí hlavne na skvelých výkonov ústredného hereckého tímu. ()

Marsik

Protože mám Douglase, De Nira i Freemana rád a vždycky jsem většinu jejich filmů hltal, tak sledovat je, jak na stará kolena paří s mladými holkami a popíjejí drinky, není úplně ono. Asi hlavně proto, že si člověk opět uvědomil, že už nikdy nebude třeba ten pohledný gangster z GoodFellas. Ale pro jednou se to v pohodě dalo, sem tam povedený vtip, někdy i menší výbuch (např. fór s vlasama vs. chlupama v zadku) a do finále člověk dokráčí, aniž by se modlil, aby to skončilo. Bohužel na 4 hvězdičky to u mě nedosáhne. 67% (with J.) // (23.11.2016) JOJ CINEMA HD - 69% (with J.) ()

mad_ness

Mám jednoducho rada filmy, ktoré sú také, ako očakávam a nehrajú sa na niečo iné. So stále dookola tým istým klišé, 1837546000000000000 krát opakovaným námetom či dialógmi, lenže takto nejak som si to predstavovala. A Redfoo! No a čo. ()

maddy

Vo štvorici po opici pre dôchodcov! Vo svojej podstate príjemná komédia, ktorá síce ani raz netrhá od smiechu bránice, ale blažený úsmev na tvári zaručí (takmer) po celý čas. Môžeme byť radi, že to Turteltaub ukočíroval takto solídne, nakoľko v jeho podaní som sa bál oveľa väčšie prúseru. Síce neviem akým zázrakom sa producentom podarilo na takto banálny scenár presvedčiť štyry zostarnuté herecké legendy: De Niro, Douglas, Freeman, Kline, ale natáčanie si evidentne užívali a tak sa táto celková uvoľnená atmosféra odráža aj na filme. Vo výsledku milá oddychovka, ktorá síce omieľa len zaužívané klišé a variuje sto krát videné, ale na druhej strane absolútne neurazí. Ako taká neškodná jednohubka určite splní svoj účel. Len tú sentimentálnu romantickú líniu s Mary Steenburgen by chcelo vynechať, je zbytočná, brzí tempo, po chvíľi vyslovene otravuje a v závere ešte aj pôsobí trápne (dvaja starci hádajúc sa o afektovanú ženskú). CELKOVO: 3* ()

SaNcHeZ_cz

Čtyři herecké legendy a jeden tak docela rutinní výlet do města hazardu. Jon Turteltaub natočil další bezkrevný snímek, který docela křečovitě promrhává veškeré šance být něčím víc než jen docela zábavnou a dojemnou jednohubkou, která je ovšem na druhý pohled strašně neoriginální a předvídatelná. O promrhaných hereckých talentech ani nemluvě. [60%] ()

javak810i

Co se stane ve Vegas, zůstane ve Vegas. U těchto čtyřech mušketýrech to platí dvojnásob, protože i kdyby se o svých zážitcích chtěli podělit, tak už by si na ně stejně nevzpomněli. Kdo by čekal, že Last Vegas bude jen senilní pokus pár důchodců o rozlučku se svobodou, tak by měl pravdu jen částečně. Naopak místy to byla sranda a celkem i odvaz. Něco jako The Hangover po 30 letech a na viagře. Dávám lepší 3* ()