poster

Mezi náhrobními kameny

 • USA

  A Walk Among the Tombstones

 • Slovensko

  Medzi náhrobnými kameňmi

Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA, 2014, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spiker01
  ***

  Neeson, takový jak ho máme rádi...nebo ne? Spíše ne, Mezi náhrobními kameny sází spíše na atmosféru než na bitky, což je ale škoda. Byl jsem o Štědrém večeru naladěn na pořádný krvák, dostal jsem však nadprůměrnou detektivku, jež do nadprůměru vyzdvihuje až závěrečný akt, který je témeř perfektní. Liam Neeson si nevybral roli špatně, jen je ho pro podobné filmy škoda...60%(24.12.2014)

 • Fr
  ****

  „KDE TO UDĚLÁME? CO TŘEBA HŘBITOV U GREENWOODU?…" /// Soukromej detektiv bez licence co vosum let nechlastá a s hajzlama se schází na hřbitově – kdo to je? Neeson tentokrát není akčním hrdinou, ale frajerským detektivem, kterej umí udeřit, ale hlavně mu to tak nějak kriminalisticky myslí, takže dokáže vyřešit prekérku drogovejch pracháčů. Chodí a pátrá, vobrázky ukazujou co se dozvídá, což je fajn, páč neunavujou zbytečnýma kecama. Vobčas se zakecá s černouškem, ale to se dá přežít, důležitý je, že má dobrý srdce. A tak pátrá, atmosféra je potemnělá, až bych řekl, že by sekla i Finscherovi. Drsný jsou i sráči, páč dělaj ženskejm divný věci. A tak to pěkně krimi tempem doběhne do thrillerovýho závěru, ze kterýho je mi zima. Nebo mrazí? /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Stejnojmennou knihu, kterou v roce 1992 napsal Lawrence Block, neznám. 2.) Neustále mi někdo běhá po hřbitově. 3.) Thx za titule ,,Fido90, mevrt a Marty“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ * Závěrem taková BLBOST (a přitom, kolik to muselo dát práce…)(4.1.2015)

 • KarelR
  ****

  Příkladně syrový detektivní noir, který si vystačí s oldschoolovým sbíráním informací a pár dobře prodanými výstřely. Někdo možná bude chtít víc, Neeson je ale opět naprosto přesný (hlavně když zase začne telefonovat!) a hodně potěšil i David Harbour, který si dokáže urvat pozornost snad v každé roli. Kéž by se podobné žánrovky objevovaly na plátně častěji. (7/10)(20.10.2014)

 • verbal
  *****

  Chození mezi náhrobky je k dokonalosti vymazlená Blockovka, strhující, temná, s katalogově úchylnými masouny a perfektně noárovým Nýsnem, které může dát méně než tři jen naprostý buzerant. Tedy pardon, zase ten roztomilý překlep, chtěl jsem samozřejmě říct „jen fantasticky hloubavý a nesmírně erudovaný filmový kritik“.(29.10.2014)

 • Sarkastic
  ****

  Ze všech 4 loňských Neesonových filmů, které jsem měl tu možnost vidět, je tenhle asi nejslabší, přestože jde stále o nadprůměr. A taky hodnotím snímek jako celek, ne Liamův výkon, ten byl zase kvalitní. Krom něho film může vsázet na hodně solidní atmosféru a dostatečně nosný krimi příběh. Je však škoda, že tu jsou rušivé prvky, které výsledný dojem kazí. Myslím tím především násilně naroubovaného kluka-parťáka (černocha bych fakt nečekal, ehm), náboženskou sekvenci (škoda, že ta kravka na pódiu taky neměla za chlapa dealera…) a pak maximálně klišoidní pasáž ve sklepě (u té jsem se už ani nevztekal, jak mám ve zvyku, jenom smál). A taky nemůžu dostat z hlavy tu scénu s přecházením dcerky, ta hudba byla prostě zvrhlá. Ale jak jsem naznačil v první větě, na ty 4* to ještě bude. „Nikdy jsem neviděl nikoho tak pevnýho.“ – „Pevnýho?“ – „Statečnýho.“ – „Nebyl jsem statečný. Jen opilý.“(6.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace