Justine počas prednášky na vysokej škole vyjadrením svojho názoru prejaví súcit s ľuďmi žijúcimi v starých kultúrach, ktorí sú pomaly, ale isto vytláčaní zo svojho územia a divokej prírody. Vzápätí dostáva od jedného zo spolužiakov nečakanú príležitosť: spolu s niekoľkými dobrovoľníkmi vycestovať do Chile a zorganizovať protest v jednej z džunglí. Po priviazaní sa k stromom či ťažkým stavebným strojom ich ale čaká nemilé prekvapenie, nie v podobe drsného zásahu tamojšej ochranky, ale leteckej havárie. Jej následkom sa po páde do doposiaľ nepoznanej časti džungle nečakane ocitajú v rukách tých, ktorým pôvodne prišli pomáhať. Podarí sa Justine a jej známym dostať sa zo spárov ľudožrútov? (*CARNIFEX*)

Shitonit odpad!

Hovno. kokotonina. Pojebaně projebanej čas. Žádám náhradu pojebaně projebanýho času. Nějak jsem čekal zázrak, zlom, zlomenou nohu a zběsilej úprk. Dostal jsem vyvalený oči, sežranej vocas a pak uprd. Hnus. Škoda slov. ()

ratpile odpad!

Trapas. Rothova amatérská režie nudí a ty jeho úchylné pokusy o přesah či vtip, působí úplně dementně. Napětí nula. Gradace nula. Zbývá jen prales a trocha gore. A to je na celovečerák, nehledě na žánrové specifikum, málo. ()

Romeroo

Po zbytečně dlouhém seznamování přišel na řadu masokombinát. Ten mě mírně zklamal, protože nebylo vidět prakticky nic navíc. "To" navíc jsem právě čekal! 3 hvězdy zachraňuje atmosféra, která je sympaticky ouvej uzounká! ()

Kortexo

Eli Roth není Quentin Tarantino.Jeho pocty žánrům postrádají promyšlenost a originalitů.Zbytečný film bez nových myšlenek... ()

Pitryx

Škoda toho pomalého rozjezdu. Za to mínus. Ale jinak je to jízda jako hrom. Gore efekty jsou udělány velmi dobře. Není jich zase tak moc na takovou stopáž, ale zato jsou na úrovni. Domorodcům, a vůbec všem hercům jsem věřil skoro nadoraz. Eli dokázal, že umí, a že až na ten začátek mu to stále jde. Takže, dle závěru můžeme očekávat pokračování. Klidně bych jej uvítal. ()

lusa

Mám dojem, že väčšina erudovaných užívateľov si z princípu zasadla na Eliho Rotha a tak hodnotí film podľa toho, kto svieti v kolonke režisér. Zelené peklo ani zďaleka nie je tak hrozný film, nešuntá sa, odsýpa, príroda krásna a ani brutalitou moc nešokuje (či to je problém..?). Horor nie, ale neurazilo. 3* ()

Hyperbolic

No můžu říct snad jen to, že to bylo hodně brutální zelené peklo. A to, že humor nepůsobil nepatřičně, ale pomohl mi to celé zvládnout. Gore scény přišly často naprosto nečekaně a o to horší byly, jsem rád, že tu poslední domorodci/kanibalové nezvládli, protože mi začínalo být špatně. ()

Spidey3

Eli Roth opět dokázal, že k slušné podívané stačí opravdu málo. Příběh jednoduchý, obsazení na úrovni, neokoukané tváře, pár nechutných scén a máme tu Green Inferno. Za mě spokojenost 4/5. ()

darkphoenix

Príjemná blbina, ktorá je o to sviežejšia, že nepojednáva o strašidlách v temnotách, ale o drsnej hrôze za bieleho dňa ďaleko od civilizácie. To však nič nemení na tom, že Roth nevie ako sa v horore buduje napätie či nebodaj ako sa píšu uveriteľné postavy. Tie máte od začiatku na háku, herci sú často príšerní a nemáte ani najmenší dôvod sa s ich motiváciami stotožniť. Motivácie sú tu však naprosto treťoradé, to je jasné. Samotná žranica a sekanica sú miestami príjemne nechutné, ale to na dobrý horor nestačí. Ostatne, je to predsa len Roth, ktorému k hororovej žánrovke stačia striekance krvi a vyďobané oči a iné časti tela. Ako survival horror príjemný odklon od súčasného hororového štandardu, ako film však tupé (zhúlení domorodci nie sú ani len vtipným okorenením inak sterilného tempa) a maximálne bezpohlavné. Na jeden večer však pobaví. Skrátiť ten dlhý, nudný úvod a pridať trochu stotožniteľnosti s postavami, mohlo to byť zaujímavejšie. ()

DonBraso

Nemůžu si pomoct,ale mě to sakra bavilo.Z kanibalských italských sfér,tohle bylo prostě koukatelný pro širší publikum.Po Knock Knock jsem tušil,že řešit postavy se nebudou,ale co,byl to dobrodužný cannibal horor a ne drama,takže jsem tohle vůbec neřešil.Když si teďka pustíte asi nejvíc známej film Kanibalové,tak půlku přetočíte,protože se tam vůbec nic neděje a jdete rovnou na gore efekty a možná si tak řeknete dokument atmosféra.Tady sice žádná velká hutná nebyla,ale bylo to natočeno až kupodivu dobře.Zhulený tělo je už asi kultem teď,gore efekty prostě byly a ten kousek super,ikdyž to na Italskou tvorbu nemá.Vlastně mě tam chyběla ta nepříjemná hudba.Ale na mě těch 100 minut bylo svižný krásně,stále se něco dělo.K zamyšlení to možná i bylo,ale ten konec zas byl tedy prašivej až běda.Sice výherce kdo opustí ostrov byl znám už od začátku,svoje mementum to mělo.Nějaký srandy,typu vemu si zbraň na hada či pavouka,mě přišla k tý partě tak nějak přirostlá k srdci,neviděl jsem tam vyloženě takový průser,jako asi,když je banda obklíčená v buňce.Tedy ten digitální jaguár byl hodně suck to tedy jo,proč tam byl,neví nejspíš ani sám Eli Roth.Vlastně Eli to vzal tak hezky dohromady a ani jedno nebylo úplně nejvíc.Nevím kdo čekal zde,neskutečné nechutnosti podle made in Italia.Kdyby natočil hodinu rozříznutí digitálního jaguára,tak je zas leda každej podělanej z toho leda a dá odpad jako někteří zde,který natočily leda to,že to ještě nikdo neviděl ani na youtube :) ()

Facerr

Rozhodně u sledování týhle podívaný nedoporučuju večeřet. Dobře, fandové naddržený na pořádný jatka by mohli namítnout že tý krve bylo málo, ale mně to stačilo. The Green inferno je docela originálně natočený počin a to nemluvím jenom o sjetejch kanibalech. Kamera a hlavní hrdinka jsou taky moc povedený a příběh ... no, je vlastně takovej, jakej byste od survival hororu/thrilleru s kanibalama čekali. Všechno odsejpá, jak má a ta přístupnost až od 18ti je docela opodstatněná, takže akorát něco pro mě:) ()

rasto87

Zelene peklo o kanibalizme z 1988 som nevidel, ale ak to bolo niečo podobne mohlo to byť fajn. Nechutné? Áno mnohí si to povedia, že ty vole to je brutál, ako krájajú a žerú ľudí, ale zas na druhú stranu, čo vlastne čakali? Ísť k niekomu a čakať milé privítanie, že všetko bude fajn? Jasné dostali to a to v podobe toho, že kanibali videli aj v slávnych záchrancoch svojich nepriateľov, ktorí im kácali prales, ničili obydlia a tak sa im odvďačili. Zaujímavý pohľad na Chile a nádhernú džungľu a ešte lepší pohľad na starý domorodý kanibalský kmeň. Pre diváka je prvých 30 minút total nezaujímavých, nakoľko sa tu vedú len samé dialógy, ktoré nebavia. Návrat ku kanibalom bude mať mnohé diskusie, či sa to oplatí a či v dnešnej dobe budú kanibalovia vôbec ľudí zaujímať. Uvidíme. ()

toomm

Já vždycky tvrdil, že Eli Roth je tak trochu přeceňovaným režisérem mezi fanoušky žánru, ale když jsem viděl trailer na Green Inferno, tak musím přiznat, že jsem tomu klukovi tentokrát věřil víc než dost. A byl jsem zase zklamán. Ne, že by Eli nevytáhl mrtvý subžánr ve správnou chvíli, osobně si myslím, že démonů bylo v poslední době až příliš (o Found Footage nemluvě), ale přesto nedokázal využít příležitosti. Ono což o to, kouká se na to hezky, ale bojím se, že důvodem není film, nýbrž prostředí ve kterém se odehrává. Gore slabé, resp. na tento subžánr žádné, vtípky taky zrovna dvakrát nepobaví (sračka v kleci, zkouření kanibalové) a příběh bez napětí. Ono když na kanibalské řežbě vám nejvíce děsivé přijde odlesňování děstných pralesů (a to bez jakéhokoliv snižování tohoto problému), tak je něco na pováženou. 50% ()

predator.1

Další Eliho hloupý film, ale ta první scénka v malé střediskové vesničce by se mohla promítat na učňáku budoucím bouračům masa v masokombinátech :) Kde jsou ty časy, kdy přišel s takovou nechutností jako Cabin Fever. Škoda no, 3* za scénky, protože ty se mi líbily ()

Vasyl

To si takhle jednou vyrazí banda nesympatických, hloupých EKOzmrdů zaprotestovat do pralesa a člověk jim nepřeje nic jinýho, než aby je pochytali lidožraví domorodci a hráli si s kouskama jejich těl. No a to se taky stane. Nic víc. Ani kozy, prostě nic navíc. ()

moviefan4

No na to že som mal až priveľké očakávania som ostal dosť sklamaný. Od Rotha som čakal niečo viac než len amaterký kanibalský horor s nudným dejom. Už od začiatku som sa nudil a až keď prišlo na gore začalo na to baviť. Slabé nudné a zbytočné! Rothovi proste nevýšiel tento pokus. ()

Kub_ees

Hnusnejší film som asi nevidel, kanibali si pochutnali, Lorenzu Izzo si pamätám z Knock Knock, no napokon musím uznať že ma to celkom bavilo. ()