Justine počas prednášky na vysokej škole vyjadrením svojho názoru prejaví súcit s ľuďmi žijúcimi v starých kultúrach, ktorí sú pomaly, ale isto vytláčaní zo svojho územia a divokej prírody. Vzápätí dostáva od jedného zo spolužiakov nečakanú príležitosť: spolu s niekoľkými dobrovoľníkmi vycestovať do Chile a zorganizovať protest v jednej z džunglí. Po priviazaní sa k stromom či ťažkým stavebným strojom ich ale čaká nemilé prekvapenie, nie v podobe drsného zásahu tamojšej ochranky, ale leteckej havárie. Jej následkom sa po páde do doposiaľ nepoznanej časti džungle nečakane ocitajú v rukách tých, ktorým pôvodne prišli pomáhať. Podarí sa Justine a jej známym dostať sa zo spárov ľudožrútov? (*CARNIFEX*)

mira007

Dokonce Eli Roth specialista na uhozené horory ( Hostel, Piranha 3D ...) si zkusil kanibalí horor o skupince aktivistů, kteří havarují letadlem uprostřed amazonské džungle a dostanou se do rukou nějakého agresivního kmene a do hlavní role obsadil svou chilskouu manželku Lorenzu Izzo. Ve srovnání s klasikami žánru z osmdesátek je tohle dílo z roku 2013 v technických disciplínách nadprůměrné, obsahuje to nutnou brutalitu ( usekávání končetin, pojídání člověka za živa ... ) ale americky se vyhýbá nahotě a celkově to působí jako běžná produkce akorát tam stříká krev, ale nějak tomu chybí kouzlo syrovosti osmdesátek. Dvě hvězdy za přírodu. ()

aLPaC

Kanibalský horor nebyl natočen solidních 30 let, takže Eli Roth, jakožto milovník "Canibal Holocaust" určitě přišel se zajímavým nápadem. Navíc ho narouboval na moderní dobu, takže naivní Američané, kteří se snaží ochránit domorodé kmeny od těch zlých buldozerů a těžby jsou nakonec těmito domorodými kmeny sežrány. Jaká to ironie. To se musí Elimu nechat. Také uvidíme pár vtipných i hodně drsných momentů, přesto si myslím, že tento film skýtal mnohem větší potenciál a zůstal dost za očekáváním, což dokazuje i jeho problém s kino distribucí. Škoda, bůhví, kdy podobně laděný snímek v kinech či jinde zase uvidíme, uvidíme-li jej ještě vůbec někdy. ()

Martinius

nebyt sileneho konca so srdcom (avsak bez mozgu) pre kanibalov, dal by som tomu o hviezdicku viac. zatial rothov najlepsi film. co vsak neznamena, ze sa ich konecne naucil tocit. zabavna hodnota je stale na urovni skodoradosti. ()

Standic1

Velké zklamání, pár pěkných krvavých scén nevynahradí to, že většinou scén to Eli snížil na komickou variantu na kanibaly. Už jen hlavní shamanka, která byla naprosto směšná a jestli měla udělat dojem, že je vůdce kmenu, tak to ani náhodou. Nemluvě o hlavním "nehrdinovi", který celou výpravu dostal k hladovým kanibalům, toho bych nechal chcípnout hned na začátku, stejně jako jeho drahou přítelkyni. Nejhorší je, že na pořádný horor o kanibalech čekáme už celou věčnost a když už přijde něco, co má potenciál, tak se dostaví akorát velké zklamání... ()

BlackHood

Dostal jsem z toho hlad. Celkem režisérovi závidím, taky bych si chtěl natočit takový snímek. Přišel bych za několika lidmi, co mě serou a nabídl bych jim roli v mém novém trháku, samozřejmně bych jim neřekl, o čem to bude. Pak bych je nacpal do letadla, které bych nechal zhodit do území ovládané kanibaly. Ve zbytku filmu bych je točil, nebo aspoň ty části těla, které bych našel. Nejbrutálnější film ever. ()

cskomando

Krásné gore, krásné efekty, které několikrát zastihnou brutalitu těla v přímém dění (usekávání těla, krájení, nebo vrtuly od helikoptéry atd.) spokojenost naprostá. Co zde mělo bejt zde bylo a taky si myslim, že pokud si člověk tenhle film pustí nebude čekat žádný speciální děj ale bude se jednoznačně těšit na krvavé hody- řekl bych téměř na výbornou. ()

arcticsky

Ach, ti nevděční domorodci! Nechápou dobrodiní, které jim přinášejí naivní levicoví aktivisté (zdánlivě paradoxně pod vedením zlého pravičáka) a rázně je porcují... ()

Flopik

Na tomto filme sa dá toľko toho kritizovať avšak ja nebudem zlý. Pochválim radšej gore ktoré bolo na dobre úrovni, kanibali sa s nimi teda nepárali. Herci takí kadejakí, vzťah si k nim teda nevybudujete.Alejandro postava ktorej najviac prajete krutú smrť bohužial nedostane. Čistý priemer ktorý treba o 20 minút skrátiť. Sranda ako je vo filme vlastne deforestácia prezentovaná v podstate dobre lebo nebyť jej tak Justine umrie. Koniec po titulkoch , to si z nás robil režíser hádam srandu a nemyslel si vážne že to bude maŤ 2 . ()

bolan

Když se Amík rozhodne resuscitovat italský cannibal subžánr 70-tých let, který už je sám o sobě naprostý trash, vznikne z toho americký trash s happy endem a tatínkem v OSN. Samotné gore scény jsou ještě celkem v pořádku, ale ta omáčka kolem je strašná. ()

Matli

Na jednu stranu to není nic extra, ale na druhou tu něco podobného dlouho nebylo. Od Rotha jsem čekal ještě trošičku víc, na to, že původní Kanibalové jsou jeho vzor, tak svou fantazii mohl ještě více rozvinout. Možná se více soustředí na děj než na maso-krvavé zvyky místní populace, ale i tak film určitě nenudí a slabší povahy u toho povečeřet taky nemůžou. 67% ()

Mania

Ach jo, takových let marného čekání a ono to dopadne takhle... Rothovy filmy nemám ráda. Nic mi nedají, nezaujmou, nevyděsí a co je horší ani neznechutí. Roth se rád staví do pózy autora nechutných kontroverzních hororů, jenže já mu to nějak nevěřím. Film má plus za krásnou krajinu. Mínus za děj, herce, scénář... ()

HonzyR

Já toho Rotha prostě nežeru. Jeho Cabin Fever sice ok ale pak už mě od něj nikdy nic nechytlo. V tomto příběhu sledujeme hodinu putování ekologů (což jsou naprosto nepříjemní a tupí debilové, mě po celou dobu naprosto ukradení!), kteří záhy naprosto fatálně narazí, když po své malé nehodě potkají velmi "sympatické" domorodce. Obecně nemám rád, když horor balancuje na hraně komedie a hororu. Gore nebyl nijak zasadně brutální (což mi nevadí), scénář na konci se zhoupl k ještě větší kravině než doposud a u finále jsem málem brečel smíchy. Ale i tak mi to tak nějak uteklo. Ty dvě hvězdy jsou asi zasloužené, ovšem nemohu tvrdit, že jsem zklamaný z toho, že jsem před shlednutím čekal, že dám alespoň ty 3. __40%__ ()

Raziel_cz

Nebýt překombinovaného závěru (především části, kde hrdinka mluví do kamery) a potitulkové scény, možná bych dal i čtyři. Herci jsou sice většinou špatní a dialogy často nemají hlavu a patu, ale džungle je krásná, domorodci patřičně děsiví a gorefest slušný. No a na to, že se půlka filmu vůbec neodehrává v pralese, The Green Inferno odsýpá až překvapivě. Jenom nevím, jestli bych neměl navštívit psychiatra. U pasáže, kde je jedna z postav žrána zaživa, jsem měl tendence se pochechtávat. ()

Hapretor

V porovnání s Kanibaly a jim podobným snímkům směšné a parodující. Přesto zabavilo. Jet do pralesa na vlastní pěst a připoutat se řetězem k buldozeru s doměním, že změním tamní poměry, kulturu, zastavím stavbu a kácení deštného pralesa může jen totální zhulené pako. Takže film bavil i v této rovině. Vtipné bylo i přistání a jeho následky. Eli je magor a neumělec. Ale zabavit diváka dovede. ()

Ombak▼Penari

Byl jsem zvědavý a nakonec zklamaný. Ne, že bych byl nějaký nadšenec pro kanibaly, ale horor z deštných pralesů prostě zněl vždycky krásně exoticky a pořád zní. Ale to by to nesměl vzít do rukou matlal Eli Roth. Neil Marshal taky natočil obyčejnou blbou vyvražďovačku v jeskyních a byl z toho parádní Pád do tmy. Dalo by se z toho vytřískat mnohem víc než jen jedna porcovačka a hromada otravných keců mezi naprosto nezajímavou bandou otrapů. Mám rád, když se někdo pouští do pokleslých žánrů, ale musí se to taky umět... ()

Rathalos

Tak pri porovnani so srackou ako bol Hostel toto bolo fakt dobre,aj ked Eliho Rotha velmi nemusim,filmy o kanibaloch mam rad a na to sa dalo pozerat,to rozstvrtenie bolo dobre a hlavna hrdinka bola sympatacka,jedine mi vadil ten kreten,co viedol ich skupinu,tak mu treba...:-) ()

kkarx

Partička libtardů v čele s vůdcem se zel(e)ným mozkem se vydá do džungle zachraňovat pralesy, pak s nima spadne letadlo a tadadamdam. Přijdou si pro ně kanibalové. Polovina filmu se snaží seznámit nás s cílem výpravy, s jednotlivými charaktery a s jejich ideologickou základnou. Několik zvratů a zjištění při tom dobře udržuje pozornost. Nevím, jestli se Roth snažil o sdělení, že ničit životní prostředí a brát domorodců domov je špatně, u mě to zanechalo poněkud rozporuplné pocity. Na jednu stranu jsem si vcelku užíval opékání libtardů, na druhou bych neměl žádný problém s vyhlazením kanibalské vesnice. Zabíjení a marinování vetřelců by se ještě dalo pochopit, ale bezdůvodné brutální mučení by mě spíš utvrdilo, že genocida těhle zrůdiček (jak jsou zobrazeni ve filmu) by byla celkem na místě. Odpad to není, v rámci žánru si stojí překvapivě solidně, spíš mám pocit, že někteří neunesli vykreslení výletníků jako naivních tupců, kteří si myslí, že přivázáním se ke stromu a vyhozením buldozeru do vzduchu zastaví těžařskou mašinérii. To Kdyby se děj odehrával v nazi táboře místo v kanibalské vesnici a pokusy prováděl dr. Mengele, tak by se to tu nejspíš pětkovalo. :-D ()