poster

Konečně doma

 • USA

  Home

 • USA

  Happy Smekday!

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Konečne doma

 • Austrálie

  Home

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2015, 90 min

Režie:

Tim Johnson

Předloha:

Adam Rex (kniha)

Scénář:

Tom J. Astle, Matt Ember

Hudba:

Lorne Balfe

Producenti:

Mireille Soria

Střih:

Nick Fletcher
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tuax
  ***

  Zvláštní animák, který na mě působil krapet sterilně, odtažitě. Lidi jsou v něm prakticky na vedlejší koleji, ačkoliv po hlavní postavě fialáka, je hned na řadě lidská holka. Má to opravdu hodně zábavných věcí a spoustu různých nápadů. Podle mě, odehrávat se to na jakékoliv jiné (fiktivní) planetě, tak by se to ohromně zvedlo a asi bych neměl problém tomu narvat pět hvězd. Potenciál to má, jenže právě tou naší Zemí, je to dost zazděné. Hodně do absurdna, jak jsou lidé najednou spokojeni jako ovečky v Austrálii. Díky tomu, to pak celé děsně selhává ve funkčnosti. Přesto se mi to poměrně dost líbilo, už díky pěkné animaci a fantazii tvůrců.(25.5.2016)

 • kaylin
  ****

  Není to nějaký výjimečný animák, ale dostal jsem od něj přesně to, co jsem si představoval. Dostatečně zábavný film, který má navíc celkem zajímavou zápletku, která mi přišla originální, a to i ve srovnání s dalšími vesmírnými animáky, kterých v poslední době nebylo málo. Jim Parsons je hlasově skvělý, stejně tak Rihanna. Bavil jsem se, dojal jsem se, všechno na svém místě.(15.6.2015)

 • Terva
  **

  CITÁT - Dnes je nejlepší den života. Dnes je den "stěhování"............ V příběhu je silně cítit vliv několika předcházejících animáků, jako je třeba Jimmy Neutron, Strašpytlík nebo Madagaskar. Pár dobrých a originálních nápadů se však v tomto "kopírování" velmi rychle ztratí. CITÁT - Připravte se na invazi 3 - 2 - 1 - teď.......................(5.8.2015)

 • juta
  ***

  Konečně doma je velmi dobře zpracovaný animák, který má zajimavou animaci. Skvěle propracované vlasy malé dívky a barevně se měnící Buvové podle nálady. Příběh také není špatný, jen nenabízí nic nového, co by stálo za řeč. Už těch animáků je docela dost a jen málo z nich dokáže ohromit či překvapit.(1.3.2016)

 • JohnCZ
  **

  Po hodně vtipném traileru přichází obrovské zklamání. Film je jakoby na speedu - otravná zběsilá kamera a střih, přeafektované postavy, rádoby moderní hlášky a absolutně se nehodící popová hudba. Veškerý humor staví na neustálém padání a mlácení se navzájem a když už dojde na nějaký vizuálně epičtější moment, tak je velice záhy zabit nenápaditou režií, divnými střihy a protivnými disko popíky, které zabíjí jakékoli snahy o emoce. Nemůžu si pomoct, ale současným animákům chybí duše. Tohle není ani cool a ani moc zábavné.(25.7.2015)

 • - Postava 'Tip' Tucci, kterou namluvila zpěvačka Rihanna, je první afroamerickou postavou v animovaném filmu od studia DreamWorks Animation. (filmsim)

 • - Pracovným označením filmu bol názov The True Meaning of Smekday. (MikaelSVK)

 • - Postava 'Tip' Tucci v průběhu filmu zmíní, že pochází z Barbadosu. Odtud pochází i zpěvačka Rihanna, která tuto postavu namluvila a nazpívala většinu písniček ve filmu. (J.Cobra)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace