Bezvýznamný dealer David Burke je obchodník na volné noze, jehož zdrojem příjmů je prodej marihuany té nejvyšší kvality. Když je jednoho dne okraden o výdělek i o zboží, dostává se do velkého maléru. Jeho dodavatel je ochotný odpustit mu jeho dluh, ovšem pouze v případě, že osobně dojede do Mexika a propašuje přes hranice novou zásilku marihuany. Aby nestrávil zbytek života v mexickém vězení, potřebuje dokonalé krytí. Prvním krokem je sehnat si falešnou rodinu. Takže si obstará zchudlou erotickou tanečnici, protřelou potetovanou puberťačku s piercingem a dementního chlapce z jeho domu. Slíbí jim prachy za to, že budou hrát rodinu, a rodina Millerových je na světě! (TV Nova)

O_Peki

Tak to nemělo chybu. Parádní ujetá komedie, kterých je v dnešní záplavě filmů jako šafránu. Je vidět, že když se chce, tak lze stále přijít s něčím originálním. ()

Muso

Naozaj neviem včom je chyba, možno som nemal tú pravú náladu, možno mi nesadli herci, možno je to tým, že som túto komédiu videl chvíľu po Vlkovi z Wall Street, ale fakt ma to minulo účinkom. Neskutočne predvídateľná a vykrádajúca kvázi komédia s pár vtipnými momentami. Konanie postáv nelogické, chémia nefunguje v celej Millerovej rodine, herecké výkony takmer na úrovni študentských filmov. Ešteže tie wtf momenty sa striedajú v pomerne slušnom tempe a sem tam príde aj stráviteľná scéna. Ja to vidím tak na necelých 50% a keďže tunajšie /čsfd/ hodnotenie je naozaj premrštené, volím 2 *. ()

LencaN

Tak tohle bylo....DOST DOBRÝ! Fakt slušný :D rozjezd pomalejší, ale divák dostal prostor vytvořit si ke všem postavám svůj vztah, všichi byli sympaťáci, prostě perfektní obsazení. Vtípky jednoduché, ale trefné, mnohdy sexistické, ale ne přitrouble a nechutně, jak to bývá jinde - srandovní byla scéna ve stanu a prstík v uchu a vlastně vše co se točilo kolem Fitzgeraldových. Ten klučina zpíval/rapoval hodně hustě. Nutno uznat, že Jennifer Aniston nestárne, klobouk dolů před jejím svlíkacím číslem. A díky za dotáčky před titulky, to byla vážně sranda, plus když se karavanem náhle rozlehla znělka Přátel a vidět dojatou Jennifer, tak jsem jako fanda tohohle seriálu taky měla slzy v očích, protože mi chybí, prostě to sedlo :) celkově to bylo lehké, odpočinkové, drobně napínavé, všechno podpořeno stylovou hudbou. Koukala jsem na to bez předsudků, bez očekávání, nečetla jsem recenze a znova říkám, fakt dost slušný ;) ...a ještě dodatek - drželi si svoji lajnu humoru až do samého konce, zahrádka jim jen vzkvétala :D ()

DekaDance

Pecka. Je to fakt hodně vtipná nabroušená komedie, která má jen jeden nedostatek, a to, že takovýchto filmů je málo, jestli víš, o čem mluvím. ()

PeteBuck

Naozaj slušná komédia. A tá nehoda s pavúkom, ktorú potom sestrička onoho poškodeného zavesila na youtube s nápisom White Nerd Testicle Fail, tak to som sa fakt rehotal ako blázon. Veľmi dobrá road movie, každú chvíľu nejaká hláška alebo situačný gag, proste sranda. Oplatí sa pozrieť, tých citových výlevov a sentimentálneho podmazu mohlo byť menej, ale inak dosť dobré. ()

moriero

Čekal jsem buranskou pokleslou komedii plnou fekálního humoru a ještě před počátečními titulky jsem byl přesvědčen, že podobné téma se přes 3 hvězdičky prostě nemůže dostat. Bože, jak jsem se mýlil. Po strašně strašně dlouhé době konečně VTIPNÁ moderní (ne)rodinná komedie! Množství hlášek, stěrů, gest, gagů, scének, že na jejich vypsání by tato kolonka nestačila. Na závěr musím učinit něco, co se tady na ČSFD děje jednou do roka: VYZVEDNOUT GENIÁLNÍ ČESKÝ DABING v čele s výtečným Mahdalem. PS I: Jonesovi na konci byla jistě parafráze na jinou falešnou rodinu Jonesových z roku 2009, kde perlili Moore s Duchovnym. P.S II: Dotáčky a vystřižené záběry těsně před závěrečnými titulky byly jen sladkou třešničkou na dortu (dojatá Jennifer dostala i mě). ()

anarya

Jak si přibližně představuju jak to vzniklo: "Chcu si koupit nový fáro, natočíme nový film. Co tam strčíme, aby to vydělalo?" "Striptérku! Najdeme nějakou slavnou MILF, která se bude chtít ukázat, jak na svůj věk ještě vypadá dobře. Pak přidáme kupu vtipů o genitáliích, sexu a pár tabu....no a nakonec samozřejmě "happy end", ve stylu "American Dream"." "Hej, to by šlo." Ne vážně, film mě pobavil. Ale to by mě hádám v tomhle stádiu před-zkouškového vyčerpání pobavilo taktéž slovní spojení "promiskuitní koláč". Takže těžko říct. Každopádně hvězdička za Jennifer. ()

cobislav

Jak moc jsem čekal úplný výplach, tak moc jsem byl překvapen. Zábavných rodinných komedií moc nenajdem, ale tohle je jedna z nich. Doporučuju ()

Desmi

Fajn komedie, která se úspěšně vyhýbá trapným momentům a skvěle rozvádí celou absurditu situace. Převézt přes hranici 2,5 tuny travky by mohlo jednoho vyděsit, ale ne Davida. David poskládá svojí rodinku ze striptérky, debila a bezdomovkyně a i s karavanem jede vstříc půl milionu dolarů. Představovval jsem si sice, že cesta bude ještě o něco vtipnější a "akčnější", ale nebylo to špatný. Párkrát jsem se fakt zasmál, viz. "obětování za tým"... =D ()

vika.evil

Super komedie...Obsazení (Jennifer Aniston, Jason Sudeikis, Will Poulter, Emma Roberts, Ed Helms,)prostě úchvatné.Hlašky super ,u kterých se po****te smíchy.Příjemný pro večery s přáteli. ()

@nthr4X

Myslím že v žánru komedie už se těžko hledá nějaká, která by překonala tří * hranici, ani tato nebude vyjímkou. Čistokrevný průměr, pár dobrých scén, počítám do nich i scénu s jenn :) ()

rytir1

Konečně zas jedna totální supr komedie. Čekal jsem, že film bude stát na úvodní scéně striptýzu Jennifer, ale mile přesvědčil. Ba spíše šokoval. Kdyby nejeli do Mexika pašovat tak mi to připomíná nový Griswaldovi. Nutné ale říct že tenhle film přeci jen stojí na Jennifer, která tyhle komedie prostě umí .Ta ženská navíc čím starší tím fakt víc sexy a scéna v té továrně musela asi dost chlapům zvednout ze židle nejen zadky. Stejně tak ale i Emma má našlápnutou skvělou kariéru pokud vydrží vybírat takovéto filmy. Jediná škoda možná že scénku písničky z Přátel dali jen do nepovedených záběrů. Podle mě to měli dát místo těch Attomic Kitten a byl by to supr vtip na Jenn. Mimochodem určitě nejeden chlap bude od teď závidět Willovi líbací scénu, kde ve stejný chvíli mohl líbat Jenn i Emmu. )))) ()

zigy

Byla by to jen tuctová teenagerovská, přisprostlá a bláznivá komedie, kdyby......kdyby nebylo extrémně logicky vystavěného příběhu s krásným zakončením (až nečekaně romantickém v takovém druhu filmu), extrémně sympatických herců a zejména hereček jako rodinných příslušníků klanu Millerovců (až na toho ťaťku - i když zápornou roli zde sehrává Mahdal jako dabér - představte si v této roli takového Postráneckého - to by bylo něco!), a hodně skvělých frků, u kterých jsme prskal smíchy ("Já jsem za to dostal 50 tisíc. " "Cože, tobě dali tolik? Mě dali jen 30." Co, tys za to dostala 30?. Mě dali jen 10." "Cože, vám za to zaplatili?"). Takže po slabším úvodu je to hodně hustá a a nadupaná komedie, která se nezastaví před ničím (např. mexický policajt a jeho alternativní způsob, jak platit pokutu) ()

Ironhead

Po dlouhy dobe opravdu povedena komedie, urcite stoji za videni... clovek se vetsinou opravdu smeje tam kde se smat ma, coz se posledni dobou u komedii moc nevidi ;) ()

sheffy

Očekával jsem od filmu více, než podprůměrnou americkou komedii. Stokrát omýlané vtipy podle mého názoru už v dnešní době nikoho nepřekvapí. Mně se tato přehodnocená groteska založená na ,,super trapných" situacích nelíbila. Jednu hvězdičku dávám mé oblíbenkyni Jennifer Aniston, která je ve filmu neuvěřitelně sexy. ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem