Jordan pracuje jako operátorka tísňové linky. Jednoho dne jí zavolá dívka jménem Leah, že se někdo snaží dostat do jejího domu. Jordan jí poradí, aby se schovala v patře. To se dívce povede, ale hovor se přeruší. Jordan zavolá zpět, což muž uslyší, a Leah najde. Jordan se ho snaží zastavit přes telefon, ale muž jí pouze řekne „už se stalo“. Druhý den se Jordan z televize dozví, že Leah byla zavražděna. Dává si to za vinu a s prací operátorky chce přestat. O šest měsíců později pracuje jako vyučující pro budoucí operátory. Mezitím je teenagerka Casey Welson unesena z nákupního střediska. Naštěstí má u sebe mobilní telefon, a tak zavolá na tísňovou linku. Hovor přijme nová operátorka, která neví, jak si poradit, a tak případ převezme právě Jordan. Protože Casey volá z telefonu na jedno použití, není ji Jordan schopná vypátrat pomocí GPS. Poradí jí tedy, aby vykopla zadní světlo auta a dírou vystrčila ruku. To se Casey opravdu povede. Uvidí to žena jedoucí za autem, a tak zavolá na tísňovou linku a sdělí, jakým směrem auto jede. Jordan Casey navede, aby vzala plechovku s barvou, která je shodou náhod v kufru, a pomalu ji lila z díry. To přiláká pozornost dalšího řidiče – Alana Denadoa. Když potom únosce zastaví na červené, Alan ho na barvu upozorní. Únosce mu poděkuje, ale Alanovi připadá podezřelý, a proto ho sleduje. Když únosce zastaví, Alan se jde znovu přeptat, zda je vše v pořádku. Únosci dojde, že ho Alan podezřívá, a ve chvíli, kdy chce zavolat na tísňovou linku, ho uhodí lopatou. Poté si vezme jeho auto a naloží ho do kufru ke Casey. Po chvíli se však Alan probere a začne panikařit. To donutí únosce zastavit a Alana zavraždí. Po nějaké chvíli potřebuje natankovat. Zastaví proto na odlehlé benzinové pumpě. Casey si všimne, že z kufru se dá sklopit prostřední sedačka, a snaží se vylézt. Toho si všimne obsluha pumpy. Únosce ale použije benzin, který zrovna tankuje, a pocáká jím obsluhu a hodí po něm zapalovač. Mezitím policie přijde na únoscovu totožnost. Je jím Michael Foster. Ten dorazí do svého cíle, a když vyndává Casey z kufru, zjistí, že má celou dobu u sebe telefon. Jordan ho informuje, že byl identifikován, a radí mu, aby se vzdal. Předtím, než Michael rozbije telefon, řekne Jordan „už se stalo“, a ta si uvědomí, že mluví se stejným mužem jako před šesti měsíci. Zatím vpadne policie do jeho domu, kde je jeho manželka a děti. Ve své kanceláři má Michael malý oltář a v něm fotky své zemřelé sestry. Ta je velmi podobná uneseným dívkám. Na jedné fotografii je v pozadí dům, který byl podle manželky domovem Michaela, ale který shořel. Za domem však stojí stodola, kterou Michael údajně renovuje. Policie chatu prohledá, ale nic nenajde, a tak místo opustí. Jordan je zoufalá, a tak si hovor s Michaelem přehrává pořád dokola... (TV Prima)

stuly

Nezvyknem komentovať každý film, len fakt dobré filmy a tento thriller si to plne zaslúži. Strhujúci thriller od začiatku až do konca. Dávam 4 a pol hviezdičky. V poslednej dobe jeden z najlepších, aký som mal možnosť zhliadnuť. Absolútne odporúčam....POZRITE SI HO!!!Tento film Vás vtiahne do deja okamžite a už sa nebudete môcť na nič iné sústrediť. ()

ZekiZeki

Tísňová linka ve mě vyvolala tísnivý pocit. Přesně takový, jaký od thrillerů očekávám, ale v poslední době nedostávám. ()

naytsirk

I přes ten konec, ze kterého jsem byl opravdu zklamaný, musím dát plnohodnotné čtyři hvězdy.... Skvělý, napínavý thriller... ()

keepsmile

ztracený čas, asi jsem náročný divák, ale vůbec mne to nebralo, nelogičnosti, neschopní policajti, scénář zcela postavený na hlavu, ještě víc amerických vlajek a "sweetheart" a už bych se asi pozvracel. ()

Ivuska71

Halle Berry se mi tady zase moc moc líbila - samozřejmě jako holka holce co není na holky. Film je klasický Thriller se vším, co k němu patří. Tedy padouch, v tomto případě moc pěkný psychopat, oběť, hrdinka a spoustu napětí a nějaký ten lekáček - u kterého sebou vždycky trhnu. Mimo jiné jsem se znovu ubezpečila, že práce telefonního operátora, ať už na tísňové lince či jiném call centru není mou vysněnou profesí, popravdě, nedala bych to ani omylem. ()

tuctovychlap

zaslúžené štyri päťcípe..síce koniec šitý horúcou ihlou, ale..kto je dokonalý, nech hodí po mne kamerou.. (v podstate opakujem to, čo napísala larelay :)) ()

Allein4

Nenáročné, odsejpá to, uvěřitelné herecké výkony...oproti tomu místy nelogické, přehnané a se zbytečnými "amerikanismy". Jordan vypadá, jakoby se měla rozsypat, ale dokáže zachovat chladnou hlavu a poradit i tam, kde by to člověk od telefonní operátorky rozhodně nečekal (zadní světlo? - to by asi nevěděla ani polovina mužské populace, čímž nikterak nesnižuji nikoho, jen to prostě nepotřebujeme znát). A co ten v obleku? Přijde mu něco divného a volá 911, ale v pohodě kousek od podezřelého, nezamkne auto, neodjede kus dál... Těch nelogických momentů bych našel víc, ale na druhou stranu jsem si to docela užil, tak to jako celek hodnotím slušně. ()

AltairAhad

"Tak tomu nedám na ČSFD ani dvě hvězdy..." slyšela jsem od nějakých blbečků po odchodu z kina. Buď jim rodiče zakázali jít po kině na nějakou "kurvesky hustou" párty nebo jim došel před filmem pocporn a cola. Pochopím, že ne každý má stejný vkus, ale zatracený napětí, že by se dalo krájet, tisícmilion důvodů proč mít u sebe vždycky mobil a respekt těm, co sedí za telefonem a říkají "911, jak můžeme pomoci?" Tleskám! A herecké nasazení Halle Berry se mi zatraceně líbilo! ()

placido1

Povedený thriller, bylo to teda dost předvídatelný a hlavní herečky trochu hysterický ale to se dá přežít. Celej film jsem se bavil a napnutej sem byl jak guma v trenkách. ()

Mr.Hackels

Za prvních 50-60 minut nemůžu téměř nic vytknout. Halle je tu krásně rozebraná a vy si začnete vážit práce operátorek tísňové linky. Únos a průběh pokusu o záchranu parádní. Tímto ovšem končí. Po hodině to začíná upadat někam k béčkovým hororům. Lekačky, pokusy o jednu nechutnou scénu za druhou a rádoby drsný konec. Ikdyž ten byl z té půlhodiny to lepší. První hodiny 80-90%, druhá tak maximálně 40%. Resultuje mi z toho průměr, ale rozhodně to stojí za vidění. ()

Big Daddy

O napětí není v tomto dílku po většinu času nouze. Dalším příjemným překvapením je hudba a několik originálních nápadů v ději. Zajímavé je alespoň rámcově nahlédnout na spolupráci složek tísňové linky. Drsňácký závěr, který ovšem to z předchozí věty popírá, můj zážitek z filmu kazí a čtyři hvězdy jsou těsné. ()

nakamura

Tento film jsem shlédla se zájmem a v napětí od začátku do konce, takže musím říct, že svůj účel splnil dokonale, zabavil, vytvořil pouto s postavami a v neustále napjaté atmosféře se pomalu blížil ke svému závěru. Samozřejmostí je zde spousta náhod, které čas od času hrdinkám nahrávají a v jiných případech jim zase hází klacky pod nohy ve chvílích, kdy už to vypadá, že záchrana je nevyhnutelná. Ale děj odsýpá svižně a člověk je neustále v napětí a rozhodně se nenudí. Mohl být sice trochu více rozpracován i příběh vraha, možná by se hodilo větší nahlédnutí do jeho zvráceného myšlení, ale hlavní podstatu člověk pochopí i z oněch náznaků, které film poskytuje k poodhalení roušky jeho činů a zvláštního druhu fetišismu, který je nám odhalen až v druhé třetině filmu a dává nám tak možnost prožít onen kýžený "aha" zážitek, který je ve filmech tohoto typu tak oblíbený a také vyžadovaný od diváků - aha, tak proto to tedy ten psychopat vlastně dělá. No a co se týče diskutovaného konce, no byl asi trochu nereálný, !MÍRNÝ SPOILER! já bych se rozhodně s takovým koncem nespokojila, co kdyby náhodou se z toho dostal, že... Ale budiž, je to určitý způsob zadostiučinění pro hrdinky, aniž by si museli přímo ruce ušpinit od krve, takže proč ne. ()

v0jt1s3k

Halle Berry neumí hrát, asi jako jediná z celého filmu. Kde jsou ty její nadějné časy. Paradoxně film je velmi dobře natočen, bohužel jen do chvíle, !SPOILER ALERT! kdy se padouch dostane do úkrytu. Klišé s mobily vypadlými z ruky, ženská, co sedí u telefonu vyšetří celý případ, jede na místo, kde hrozí nebezpečí a ze všech možností ani nezavolá přiteli policajtovi, aby jel s ní.... A nakonec se z ní stane krutopřísná mstitelka.....asi raději skončím, tohle se fakt nedá. !SPOILER ALERT! ()

Tomiczekk

No, napětí v pořádku :) ale ta PŘEDVÍDATELNOST, proč ten Brad dělá z těch herců takový ňoumy kór s Halle :/ každopádně to bylo koukatelný 50% je tam to ALE velký! ()

Teen.AGE.r

Film běží jak po másle, vše klape jak má, až do momentu kdy operátorka zvedne poklop... Pak se z toho stane taková ta běžná pitomost, ala horor, nebo co... Díkybohu, že ho na konci aspoň nazabili, protože pak už bych tomu dal asi jen 2*...65% ()

freywar

Vezmeme Cellular a Mlčení jehňátek, promícháme zatřepeme přidáme pěknou mulatku a blondýnu v ohrožení. A vznikne pěkný film který ve mě vyvolával nervy a napětí od prvních chvil, kdy si konečně někdo všimne ruky z auta nebo barvy, a mé hlasité projevy, ne že půjdeš dolů bez toho že zavoláš pomoc, scenáristé to vyřešili bravurně dolů ji spadne mobil. Atd za mě 4 hvězdy. ()