Táta to zvládne (TV seriál)

See Dad Run

Komedie

USA, 2012 - 2015, 18 h (Minutáž: 21–22 min)

Scott Baio, Alanna Ubach, Ryan Newman, Jackson Brundage, Bailey Michelle Brown, Luke Benward, Rae Olivier, Katie A. Keane, James Maslow, Tom Bergeron, Morgan Obenreder, Sarah Domin, Amir Arison, John R. Colley, Danika Yarosh, Erinn Westbrook, Andrea Savo, Bernie Kopell, Bebe Wood, Jennifer Rhodes, Brittany Beery, Ted McGinley, Jonathan Slavin, John Ducey, Jack Griffo, Gigi Rice, Alyvia Alyn Lind, Joshua Rush, Jessica Anne Bogart, Haley Tju, Rio Mangini, Marlon Young, Joel McCrary, Skyler Vallo, Anne De Salvo, Sydney Scotia, Frank Maharajh, Roger Aaron Brown, Mark LoMonaco, Jill E. Alexander, Vera Miao, Karen Maruyama, Zayne Emory, Anne-Marie Johnson, Brian Palermo, Maria Russell, Kaiwi Lyman, Raney Branch, Jadon Wells, Laird Macintosh, Jeremy Shada, Kelly Coffield Park, Cynthy Wu, Phyllis Applegate, Bianca D'Ambrosio, Cody Christian, Vicki Lewis, Austin James, Lidya Jewett, Sari Arambulo, Samuel Gilbert, Cassie Dzienny, Noah Centineo, Zabeth Russell, Mandela Bellamy, Lolli Sorenson, Billy Malone, Christian Hutcherson, Jaylen Barron, August Maturo, Malachi Barton, Meg DeLacy

Matt Boren

John Doutt
  • IQ Tiqe

Pilot: Rodinný sitcom. Máma začíná pracovat a táta, bývalý herec, se musí starat o děti (2 holky: 14, 5, kluk 10), přičemž je schpný asi jako Frank z Kroku za krokem. Jenomže Krok za krokem mě rozesmál, když mi bylo 10 a rozesměje mě i teď. Což se o tomhle říct nedá.(7.10.2012)