M+M

Musím uznat, že tohle je špička po všech stranách. Příběh, zpracování, výsledný dojem je u mně je 99%. ()

Ajka13

Páne jo, na tenhle kouzelný film bych skoro zapomněla! Nedávno jsem si ho znovu zhlídla a musím říct, že mě to bavilo i po šesti letech, kdy jsem tuhle animovanou blbinku viděla poprvé. Všechny postavy tu mají své charizma, což je celkem překvapující, když si uvědomíme, že jsou to "jen auta". Film je plný vtipu a tak pobaví nejen mladší generace, ale i dospěláky. Navíc příběh není jen chabá slátanina několika ohraných frází a dialogů, ale má spád, což se bohužel nedá říct o druhém dílu. ()

pegtr

Jeden z nejlepších animovaných filmů posledních let.Hezká animace a dokonalý příběh.Film mohl být tak o 20 minut kratší,takhle v některých scénách nudí.Ale i tak se jedná o velmi dobrý animovaný film. ()

Chizkiyahu

BEJ-BY! Na to, jak jsem byl k tomuhle filmu skeptický jsem většinu stopáže koukal s dolní čelistí někde na úrovni hrudníku. Upřímně si nejsem jistý, jestli mám pět hvězdiček dát zcela objektivně... Ale sakra tohle byl nářez se super hudbou, rozumně infantilním příběhem, aby potěšil všechny věkové skupiny a co mě překvapilo nejvíc - ta auta jsou fakt živá! Heh, možná na tohle jsem trošku starý, ale jak mě tohle bavilo je překvapivé, ale... Juhů! Pro lidi, co se nestydí za to, že mají rádi pohádky a animáky... Pět hvězdiček bez poskvrnky. :) ()

agent_barton

Jsem benzínový šílenec... Top Gear je můj nejoblíbenější televizní pořad... tak proč by se mi tento animák nelíbil? Toto je zkrátka jeden z nejlepších novodobých animovaných filmů s vynikajícím hvězdným castingem (včetně minirole Schumiho) a kvalitním soundtrackem. A kloubouk dolů i před tím, jak si Pixar vyhrál s různými detaily. Film si bezpochyby zaslouží nadprůměrné hodnocení. ()

Chlo0opek

Ze začátku to vypadá na pěkný propadák, ale během děje se ukáže, že to vůbec špatný animák není. Takže nakonec překvapivě, ale zaslouženě 4*. ()

ricky4

Je super, že se tvůrcům Pixaru podařilo natočit animák, který se svým zpracváním i obsahem přibližuje Úžasňákům... Líbí se mi grafické triky i celková barevnost filmu... Vidíme zde snad všechny typické povahy pro dnešní dobu- zasloužilého veterána, který je skromný a chová se s pokorou>mladého arogantního namyšleného mládence, tolik typického pro dnešní mladé frajírky>netalentovaného chlapíka který ze všeho nejvíc touží po slávě i zisku a nic mu nemůže zabránit>vesnického balíka, netušícího nic o světě, jehož největší starostí je obracování traktorů na záda> dívku, která utekla před svou minulostí někam, kde se jí nikdo nebude vyptávat a kde začne nový život>... Nevím jestli to byl záměr, ale zaujalo mne to... Charakterně se mi nejvíce zalíbil Burák, občas i vtipný nespolečenský kámoš, který dnes po světě běhá sakra málo. Zajímavá je také proměna Bleskova chování...85% ()

Andy.222

Pěkné gagy, slušný příběh, ale sledoval jsem to po kouscích, protože to "neumělo chytit" narozdíl třeba od WALL-E. Po několikerém zkouknutí jdu o hvězdu nahoru, když to nenudí ani napopáté, o lecčem to vypovídá. ()

Rychleji

Zábavný film s dílny studia pixar. Auta! Tento animovaný film patří k těm lepším ... k hodnocení jaké jsem dal jsem se přiklonil pouze kvůli porovnání s jinými filmy ()

Kivis

Rozhodně nadprůměrný animák, který si užijete jak v originálním znění, tak s kvalitním českým (slovenštinou okořeněným) dabingem. Palec nahoru zaslouží i samotný námět. Mezi všemi těmi roztomilými animovanými zvířátky působila tehdy auta jako zjevení. Jede se pořád na plný plyn a klasické dojemné chvíle, které řadu animáků sráží dolů, jsou v Autech pojaty celkem originálně a neuměle. Na zařazení do animované smetánky by to chtělo ještě trochu chytlavější charaktery (promiň Buráku, seš dobrej, ale na pana Brambůrku nemáš) a ještě o kapku silnější příběh (či aspoň o něco více nějakých neopakovatelně vtipných, překvapujících či jinak se do paměti vrývajících scének. Kromě pit stopu jsem si toho po pár měsících, natož letech už moc nepamatoval. I tak ale výborná animovaná podívaná, která se jen tak neokouká. ()

UFO-nec

Spousta lidí tu tvrdí, že jde o nadprůměrný biják pro děti, co postrádá pořádný příběh a nějakou inovaci. Ono je to přesně naopak, tedy s tím příběhem. Fandové R66, nebo ti, kteří o ní slyšeli trochu víc, mi dají zapravdu. Tenhle animák vzdává hold slavné R66 a ukazuje osud městečka, které upadlo v zapomnění po otevření interstate (naše dálnice), tak jako tomu bylo ve skutečnosti se spoustou malých měst lemujících R66. Teprve usilovnou snahu mnohých milovníku R66, kteří ji začali znovu objevovat a propagovat, se dostala do povědomí lidí a stala se turistickou atrakcí, což zachránilo některá městečka, co znovu ožila. Jedním z těch lidí je i Michel Wallis (žurnalista a spisovatel), který publikoval knihu The Mother Road a několik dokumentárních filmů o R66, a co je zajímavější, jako znalec R66 se podílel na vzniku filmu a ve filmu namluvil postavu šerifa. Za mě 5 hvězdiček. Nejsem sice ždádný extrémní fanda R66, ale "pár mílí" po arizonské a kalifornské části jsem projel, a vidím značnou analogii s realitou. ()

AltairAhad

Úžasné animace, perfetkní zábava jak pro děti tak dospělé. K tomuto se prostě víc nedá dodat. Absolutní třešnička na dortu. ()

Disney posílá do kin letadla a velký mráz

27.09.2008

Čtyřka Pirátů přece jen bude

Čtyřka Pirátů přece jen bude

05.03.2008

Alespoň to tak vypadá podle plánů studia Disney na rok... 2011. Ano, zatímco my pořád netrpělivě vyhlížíme největší trháky léta 2008, Hollywood už plánuje premiéry na období, které nám připadá jako… (více)