Epizody(6)

Je rok 1924, dva roky po Epsomském derby. Tommy navenek pořádá dostihy a prodává auta. Tajně pracuje pro Winstona Churchilla. (Netflix)

swenyx

Nové opět skvěle postavy, asi jsem ještě neviděl seriál u kterého bych si každou novou postavu tak moc oblíbil. Soundtrack opět jede a jestli si něco určitě budu pamatovat, tak to budou proslovy Alfieho, ty byly fakt top :D ()

Aki

Skvělá série se zatím nejlepším dějem a absolutně dokonalým finále. Jedinou vadou jsou některé postavy, které chvílemi působí trochu nekonsistentně (nejspíš to bude tím timeskipem, který byl potřeba zpracovat o něco lépe) a pak hlavně Polly, jejíž charakter se absolutně rozpadl. ()

Malyszs

Přirovnal bych to trošku ke 3. sérii Breaking Bad. Celkový pocit je, že je to zatím nejlepší série a 5 hvězd, ale 5 hvězd za všechny ty záporný věcy prostě dát nemůžu. + jen proto, že poslední epizoda byla naprosto skvělá nezapomenu na to, kolik hovadin mi naservírovalo prvních 5 dílů. ()

Tobias18

O něco slabší než druhá řada, hlavně kvůli trochu nesoudružnému příběhu, kterému prostě chybí major Campbell. Zvraty je to však napěchované od začátku do konce a závěr opět atmosférický a parádní. O technické stránce, scénáři a hereckých výkonech netřeba mluvit. 80%. ()

Enon

Ve třetí sérii se toho děje hrozně moc. Po horším začátku, kde sem se vůbec nechytal, že co po nich ty Rusáci chtějí a jak jim můžou zrovna Peaky blinders pomoct, následovala v dalších epizodách skvělá porce všeho co na tomto seriálu miluji. Ve třetí epizodě sem konečně pochopil účel Rusů a byl jsem nadšený z toho, že i po brilantním Campbellovi zvládli udělat dobré záporáky. Stejně mám ale asi Campbella radši, ale tak to už je o osobních preferencí, a asi to bude i tím, že mám rád Sama Neila. Celý tento seriál se už teď pro mě stává klasikou. Tato série byla skvělá, a u finále sem jen tleskal a říkal si, že tohle je to, na co sem v životě čekal. 88% ()

stuj

Stejný styl jako předchozí série, i když možná o malilinkato zajímavější. Ale drtivá většina stále projeta zrychleně. Cillian Murphy konečně přestává působit klukovským dojmem a na Gaite Jansen se hezky dívá. Tom Hardy opět všechny strčí do kapsy, ale je tam už jen párkrát. Je to asi první seriál, ve kterém hlavním hrdinům nefandím, protože prostě nejsou sympatičtí. Jsou to většinou vidláci, co skáčou, jak jejich brácha alias drsoň/kamenná tvář píská. ()