Dějištěm tohoto drsného, napínavého a inteligentně vymyšleného kriminálního thrilleru jsou hlavní třídy a ulice současné Varšavy. Zaměřuje se na sedm příslušníků dopravního policejního sboru, jejichž životy se změní poté, co jeden z nich zemře za záhadných okolností. (MFF Karlovy Vary)

barteca

Nekompromisně ze života dopravní policie. U nás něco takového natočit, skončí štáb před soudem. Bravo wy , Polacy ! ()

sehe

Evidentne sa viaceré postkomunisticke krajiny trápia rovnakými problémami.Poliaci natocili realisticky obraz o polícii,ktorá sa riadi rovnakým heslom, pomáhať a chrániť hlavne seba asi tak, ako nasa.Scéna s prostitutkou na zadnom sedadle (hlavne jej vzhľad v nemocnici) a mniskami na prechode je fakt zabavna.Išlo tu o veľké prachy,takze Krol(Bartolomiej Topa,100%Jbrat Joza Raza)vieme dopredu,ako asi skončí.Oplatilo sa vidieť na IFF BA 2013. ()

celticek

Další syrový polský thriller. Korupce, násilí, sex, je to tu všechno po kupě. Opravdu drsní dopraváci, žádné natáčky Zdeňka Měchury:) ()

DJ Kritik

Po dobre rozbehnutom začiatku, som očakával poľský náhľad na dopravákov, ale plynulo to prešlo na krimi. I tak spokojnosť. ()

WolfIssen

Jestli je tohle komedie, tož nevím, úsměvných momentů tam tedy moc není, snad kromě začátku, kdy vidíme, jak si dopraváci ze sebe dělají srandu, chlastají a chodí po bordelech. Určitě to chce čas, aby tak dobrý snímek vešel u nás ve větší známost, v době, kdy hodnotím, je tu pouze 318 hodnocení, což je tuze málo. Lidi asi více zajímá kdejaká trapná americká komedie, než výborné natočené drama / thriller od polských sousedů. ()

boombang

Proč koukat na film, jehož hrdina je mi nesympatický a je mi kurwa fuk, jak to s ním dopadne? Nicméně, první cca dvě pětiny filmu stojí za to. ()

XXXXXXXX

Balada o zkorumpowanych policejnich organech, ktere sukaju sprawedlnost preze wiederanie. Chybajala tomu ale ustrednaje myszlenka a logickaja nawaznost. Jen tři hwiezdicky. ()

yangzhening

Poslední dobou se mi zdá, že Poláci se buď vyzdvihují do nebes, nebo zbytečně brutálně shazují z piedestalu. Tohle je druhý případ. Nicméně dost vtipný a mí polští přátelé potvrzují, že ještě před nedávnem by obsah filmu mohl být směle označen za plně realistický. ()

Zed70

Představa, že něco podobného funguje i u nás je dost deprimující. A když si vybavím pana Januouška jak po nehodě kamsi telefonoval, představa dostává jasnější kontury. Je hezké vidět, že Poláci umí natočit opravdu napínavou kriminálku s akčními scénami, které nevypadají trapně. Na rozdíl od těch českých. ()

sysyphus

kurva, tak takto to mam rad! film, v ktorom sa drsny sex, humor a nasilie snúbia v rychlom tempe a nepredvidatelnom pomere az do zaverecnych tituliek. velkym plusom je aj necakana kriminalna zapletka a roztrasena kamera silno pripominajuca greengrasove snimky. Jedno z najvacsich prekvapeni tohorocneho IFF v Bratislave, ktore na mna urobilo velmi silny dojem. Klobuk dole Pan Smarzowski, pokracujte dalej touto cestou a budeme si rozumiet. ()

Sakulnikov

Na depresi ideální film, hlavně kvůli dokumentárnímu pocitu první poloviny. Komedie je dost černá, aneb prostitutka na zadním sedadle... ()

hujerita

Tak veľmi dobré, a poliaci fakt vedia natočiť film. Čo človeka najviac štve že takéto niečo sa deje aj u nás a mi z tým kurwa nič neurobíme. Pár momentov super a ten záver keď to nákladné auto ešte poskakovalo, som nevedel či sa mám smiať, plakať alebo čo. Jednoznačne odporúčam. ()

radimhasalik

Vynikající film plný napětí. Líbilo se mi, že při natáčení hodně střídají profi záběry se záběry z mobilních telefonů. Samotný děj je sice klišé (policista je neprávem obviněn, snaží se očistit a přijde na mnohem větší svinstvo), ale je to opravdu hodně dobře natočené. Zároveň to svým způsobem může být docela zajímavá sonda do života Poláků. ()

lineker

Smarzowski prostě umí. A to v jakémkoliv žánru. V první fázi nespoutané, špínou zavanějící drama o dopravní policejní jednotce, které v jeden okamžik změní v thriller ve kterém jde o život. Obojí pevně držené v režisérových rukách. Zábavné, svěží a dostatečně znepokojivé. ()