Lež má rozbité auto (S01E02) (epizoda)

Česko, 2013, 1 h 14 min

Komentáře uživatelů k epizodě (12)

Po hodně vážném prvním tématu přichází odlehčená pohodovka, skutečně "nevinná lež", jež s sebou nenese žádné tragické důsledky. Vilhelmové a Dykovi to spolu sluší, jiskří to mezi nimi a zkrátka se k sobě hodí. Povinné vedlejší postavy kamaráda/kamarádky v podání Ruppert-Čvančarová nepůsobí zas tak trapně. Slušné tři hvězdičky.(14.4.2017)

Trochu pohádka, dost průhledný a předvídatelný, ale kouká se na to hezky... Natočený je to odlehčeně až s nadsázkou (kupodivu za Kotkovy režie!), i když některý momenty byly už trochu přepálený - třeba taxík by šestiletýho kluka asi těžko takhle bezproblémově naložil a někam odvez. A taky fakt nevim, jakej byt by si kdo moh za 200 000, o kterejch spolu Dyk s Ruppertem mluvěj, v Praze koupit.(14.11.2016)

V roce 2013 byl Vojta Dyk neokoukaný plejboj, mohl si dovolit tuhle lehkovážnou záležitost. Bohužel není nadčasová. 50%(2.11.2017)

Na to, že to režíruje Kotek celkem slušně koukatelné.(2.3.2017)

Rosamunde Pilchnerová po česku. Kupodivu ale celkem dobře koukatelná a v kombinaci s žehlicím prknem i dobrá volba na příjemně strávený večer s manželovými límečky. 55%(2.3.2017)

Hybner,Ruppert Čvančarová malej Svoboda skvělá sranda...(22.4.2018)

Celkem milý, i když trochu nepravděpodobný příběh, dokonce i občas vtipný. Herecké obsazení se povedlo, včetně využití velkých krás Jitky Čvančarové.(2.3.2017)

Scénárista Petr Kolečko opět nezklamal. Tentokrát vymyslel krásný romantický příběh, přitom ze života, Vojta Kotek ho výborně natočil a já nemám absolutně co dodat. (A bezvadná byla "tlusťoška" Jitka Čvančarová a taky ten malej kluk.)(17.3.2017)

Je to viac zábavou ako vážnym zamyslením nad stelesneným životným pesimizmom, na niektorých hláškach a situáciách vidno dobrú prácu scenáristu, nie však po celý čas príbehu. Že je to uletené, ako životy zúčastnených, nevadí, tak sa mi to páčilo. (16.2.2014)(23.3.2017)

• bloodcountes

zásadní nedostatek je v tom, že tu krasavici, která tak okouzlí Dyka, hraje ta držkopizda Vilhelmová. To je prostě tak velkej faul, že dál už me to nězajímalo...Panebože ta zpruzená huba, o kterou bych si ani kolo neopřela...ksich pořád napřesdržku....to už tam nemáme nějakou jinou herečku ? Že se k sobě hoděj? Proboha!!! A ten mladík, to musí bejt totální retard, slepej, hluchej a mentálně postiženej úchyl, jestli ho TOHLE přitahuje.(30.4.2017)

Překvapuje mě, že někdo tam mladý (a v roce 2013 obzvlášť) jako Kotek dokázal ukočírovat dejme tomu film a natočil ho s takovou chutí, pohodu a sympatií. Dvojice Vilhelmová - Dyk jsou skvělý a bavilo mě je sledovat, je vidět, že jsou partneři nejen ve filmu. Lehký, letní, pohodový. Proč ne?(2.1.2018)

Celkem hezkej milostnej příběh : 3,5 - 4 * a 60 % . Komentář "claudel" to trefně vystihl .(1.3.2018)