Agent 47 (Rupert Friend) není obyčejný člověk, představuje vyvrcholení desetiletí trvajícího tajného genetického výzkumu. Stojí na konci vývojové řady, jeho existence navazuje na čtyřicet šest předchozích klonovaných agentů obdařených neuvěřitelnou silou, rychlostí, vytrvalostí a inteligencí. Agent 47 je elitním a dokonalým zabijákem, který byl pomocí genetických experimentů vyšlechtěn jako dokonalý vražedný stroj. Jeho nadcházejícím cílem je korporace, která má v úmyslu zmocnit se vytvořeného genu a pomocí něj vytvořit armádu zabijáků, jejichž schopnosti předčí dokonce i vlastnosti agenta 47. Uspěje? Nebo se stane její kořistí a zdrojem další zkázy? Ve svém osamělém boji se 47 spojí s Katiou van Dees (Hannah Ware), mladou ženou, která je schopná zodpovědět většinu otázek týkajících se jeho původu a zároveň střeží tajemství umožňující odhalit a především zničit nepřátelskou spikleneckou korporaci. Vše směřuje k závěrečné epické bitvě, v níž proti nim stojí v čele armády protivníků lstivý John Smith (Zachary Quinto). (Cinemart)

Matli

Vliv německé produkce je sakra znát. Dějově celkem slabé a když už dojde na akci, tak plácaj efekty tam, kde to ani není potřeba. Jediné co stojí za řeč je Quinto a ty audinky. Když už nic, tak alespoň těch zpomalených záběrů tam mohlo být víc. 43% ()

Bozvav

Jako vždy, když mi něco "doporučí sám velký Verbal" jdu do toho. Navzdory tomu, že film je jedna velká slátanina všeho možného, není úplně marný. Pravda, scénář za moc nestojí, hlavní hrdinka vypadá jako cuchta od vedle, ve které se z čista jasna probudily super geny a hlavní hrdina je nesympatický jednoksicht ( což má být zřejmě umělecký záměr). Jako plus bych viděla pěkná rychlá auta a Zacharyho Quinta, neb na toho se dalo koukat. čekala jsem to horší, zapomenutelné dílko, co rozhodně neoslní, ale taky vyloženě nenaštve. Za mne 40%. ()

Aurus

Podle mě takhle má vypadat správný Hitman, je brutální a vše skvěle plánuje. Nechápu to hodnocení, 48%, já to nechápu. Hitman z roku 2007 byl čistě nadprůměrný akční film a tenhle remake je mnohem lepší, akčnější a brutálnější. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické, hudba je skvělá, akce tu je perfektní, lokace jsou zájímavé a skvělé a kamera filmu je fakt super. Pro mě velké překvapení a i velké množství zábavy, podle mě 96 minut je akorát, není to moc dlouhý a ani moc krátký. Za mě 7/10. Škoda že nevyšla dvojka která byla zrušena. ()

molcan2

Ak by ste film hodnotili v rámci jeho žánru, mohli by ste povedať, že je to 9/10! Trochu sa zdráham zájsť tak ďaleko, pretože mám vždy na pamäti iné filmy, ktoré možno nepatria do tohto žánru, ale boli skvelé. Podľa mňa nemôžete dať 9 bodov tak Hitmanovi, ako aj LOTRovi. Môže to byť aj tak, že vo svojich žánroch sú obaja skvelí, ale celkovo ich jednoducho nemôžete postaviť na rovnakú úroveň. Čo sa týka filmu, veľmi sa mi páčil prenos z hry na veľké plátno. Grafika tam bola celá a niektoré pohyby boli naozaj zmapované podľa hry, čo prinieslo pre mňa aj môjho brata, ktorý to pozeral so mnou, príliš veľa WOW momentov. Obaja sme fanúšikmi hier typu Hit-man a bolo pre nás skutočným potešením sledovať tento film. Od filmu sme až tak veľa nečakali. Vlastne sme si chceli pozrieť fantastickú štvorku, ale bolo nám odporučené, aby sme to nerobili, tak sme sa rozhodli pre prvú alternatívu a vôbec sme neboli sklamaní. Vlastne sme boli nadšení! Adaptácia na film bola fenomenálna a niektoré nemožné scény nepôsobili tak nepravdepodobne ako v iných filmoch. Nevyhodili vás z filmu tým, že by ste si mysleli "čo je to za veľkú tučnú lož!". Stalo sa to raz alebo dvakrát, ale nie viac. Hlavný herec bol vo svojej úlohe úžasný a naozaj to pôsobilo ako skutočnosť. Mohol byť vybraný trochu dlhší a s úzkymi rysmi, viac podobný Ázijčanovi, ale aj tak sa výborne hodil k tomu, čo sme videli v hre. Na adresu niektorých komentárov, agent 47 nie je napumpovaný magor na steroidoch, je to tichý zabijak. Najskôr si ujasnite fakty a potom súdte. Páčila sa mi aj dáma (ktorá bola v skutočnosti ďaleko vedľajšia, ako niektorí naznačovali), ktorá hrala vo filme hlavnú úlohu, a zdá sa, že bude hlavnou postavou ďalšieho filmu, ak nejaký vyjde. Milá, tichá, introvertná, ale silná, pekelne krásna, ale bez silikónu, telocvičná obluda, ktorá vyzerá neprirodzene. Niekto, s kým sa dámy môžu stotožniť, čo hádam pomôže ženskej cieľovej skupine filmu. Zápletka bola v poriadku, opäť založená na tom, čo sme poznali z hry. Ak ste hrali Hitmana, film budete zbožňovať. Je to jeden z tých príjemných flashbackov, zviazaných do celkovo kvalitného diela. ()

KHkomiks odpad!

Viděl jsem trailer a musel jsem se smát, jak trapné mi to přišlo. Viděl jsem pár minut a stačilo to na dva stupidní filmy. ()

Hapretor

Titul filmu: Nejdebilnější akční film roku 2015. Oskar: Nejholejší a nehůř zahraná postava v dějinách hitmana. Tvůrci hry by měli žalovat tvůrce filmu !!! ()

P.J.2

Mno tohle je teda skutecne hnus a to predchozi verzi s Olyphantem povazuju za paradni oddechovku. Scenar je naprosto debilni a nedava smysl. Herci nesympaticti. Akce k uzoufani nudna, predigitalizovana a dalo by se rici i vicemene trapna. Cekal jsem ze to bude alespon zabavne ale je to teda bida. Jedinej bod k plusu je za obcasnej peknej vizual. ()

BOURQUE

Neviem, že aký bol presný plán (scenár, producent, réžia), ale z hľadiska divákov to určite nebolo splnené. Akčné scény celkom dobré, trojica hlavných účinkujúcich (R. Friend, H. Ware a Z. Quinto) svoju úlohu zvládla, ale samotný scenár a réžia by potrebovali poriadny „upgrade“. „Popcorn movie“ na jeden piatkový večer, keď vonku (veľmi) prší. PS: Bojím sa pokračovania! Osobné hodnotenie: 69% (**) ()

Toka

Haha, a mě to dost bavilo. Plný si to nezaslouží, ale na truc ho dám, jak moc nesouhlasím se zdejším hodnocením. Rupert Friend mi přišel naprosto bombastickej, Hannah Ware má trošku prostor pro zlepšení, očekával jsem nemilosrdnýho zabijáka, dostal jsem nemilosrdnýho zabijáka na pozadí scénáře se zajímavými zvraty a pěknou herečkou v hlavní roli. ()

KNTRFKT odpad!

PROBOHA! Banda naprosto nesympatických odpudivých xichtů v čele s nejnehitmanovějším Hitmanem, co kdy spatřil světlo světa. Režie nebyla dokonce ani schopna dodržet charakteristiku agentů, kterou tak velkohubě proklamují na začátku filmu. Narozdíl od prvotiny, která byla aspoň dostatečně hustá, téhle chybí drajf, šťáva, hlava a dokonce i pata.Rupert Friend by se hodil možná tak za desku do videopůjčovny, kde by naháněl strach všem nezletilým malým vykukům, kteří by tam přišli očumovat sekci "pro dospělé". No a Hanička by se měla vrátit tam, odkud přišla, protože zásadovitější pindu jsem ještě neviděl. A v neposlední řadě je nutno upozornit, že film je doslovo natřískaný dialogy natolik STUPIDNÍMI, že by z nich zmagořil i starej dobrej Forest. V podstatě vůbec nechápu, jak mohla taková SRAČKA sehnat sponzora, vecpat se do kin a ještě si dovolit nebýt prodělečnou. HNUS. ()

PDcz

odpocinek.. dej tam sice nebyl (proste nebyl), ale aspon jsem nad tim nemusel premyslet... to byl takovy relax ()

GOREGASM

Druhý pokus o realizaci silné herní frančízy Hitman dopadl opravdu tragicky. Aleksander Bach se asi držel rčení, točím adaptaci videohry, tak ať to jako videohra vypadá. Neuvědomil si ovšem prostý fakt, že disponuje pouze 35 miliónovým rozpočtem, a že všechny ty psí kusy ze storyboardů nebudou v duchu zmíněného rozpočtu realizovatelné a hlavně, že je třeba odhadnout vlastní možnosti. Jinými slovy, méně je mnohdy více. Když výše zmíněné podpoříme ještě hloupoučkým scénářem, je Hitman aka Nr.47 osekán do podoby co se hne headshotujícího stroje, který má spoustu nadpřirozených schopností, o nichž ví jen scénárista a režisér, kteří se nás o nich snaží neúspěšně přesvědčit. Nepřesvědčil mně ani Rupert Friend, který sice fyziognomicky souhlasí, ale nic víc nepředvede. Zbytek hereckého osazenstva taky nuda, takže už toho Hitmana prosím nikomu do rukou nedávejte. Děkuji. 20% ()

DEADMANincCZ

Sice jsem moc nemusel hlavní kukuč vrchní sedmačtyřicítky po tolika letech, co znám ten herní, ale jako oddechovka to zapůsobilo tak, jak mělo. Vyčetl bych občas úsměvný CGI, ale jako jednohubka mě Hitman bavil rozhodně o dost víc, než jeho předchůdce. 4* ()

fr3ak

Na hranici odpadu a to prosím nejsem fanoušek herní předlohy, ty poznáte podle těch odpadů :D (upřímně se jim vůbec nedivím). Aspoň se mi líbí, že sem tam stříkne krev, zazní fuck atp, za to dávám tu jednu hvězdičku. PS: Kdy konečně někdo pochopí, že Skip Woods je scénárista úplně na piču... ()

MickeyStuma

Marná sláva. Ve snaze Hitmana na základě známé videohry vylepšit a vyvarovat se minulých chyb vznikla podivnost velmi připomínající jinou filmovou a seriálovou postavu a tím je Kurýr. Rychlá akce střídající druhou, místy nepřehledný střih, tak jednoduchý děj, že je podiv, že tu vůbec nějaký je a to nejdůležitější, s danou hrou to má velmi pramálo společného. Nový představitel to svým vzhledem také nevytrhl. Předchozí měl tvář moc dětinskou, tento zase vypadá daleko více staře. Zdá se být postava nevděčná. Jako rychlý akční film je na dnešní dobu příhodný, ale když jde o adaptaci videohry, přeci by se toho měli tvůrci držet. ()

helloween93

Už ten Hitman s Olyphantem nebyl nic moc, ale tohle je vyloženě ztělesnění hlouposti. Zbytečná a nudná “adaptace” herní značky. Alorát herní Hitman he založen na stealth prvcích, ty film úplně ignoruje a je to jen bezduchá akce s hnusným CGI a hroznými herci. ()

JetDryerFan

Po všelijakých akčních kokotinách, které jsem měla možnost za poslední dobu shlédnout v kině, konečně přišlo něco, co mě bavilo. Tady dopředu opravdu každou druhou scénu nepředpovíte, Hitman v podání Ruperta byla perfektní volba, a hlavně mi tam vůbec nechybělo klišé akčních filmů, takové to chm...říkejme tomu “napětí" mezi hlavním hrdinou a takovou tou slečnou/paní, která mu skříží cestu. Skvělá podívaná od začátku do konce. ()

Kadas97

Agent 47 je síce len o kúsok lepší ako jeho predchodca no aj to sa počíta. Film pôsobí dospelejšie a zrozumitelnejšie. Nechápem nízke hodnotenia od ľudí, ktorí naložili Kuriérovi 80%. Hitman je lepší ako Kuriér. Stathamovku prekonáva či už v množstve akcie, choreografie prestreliek, alebo po stránke efektov. Že tu bolo mnoho vecí postavených na hlavu? Film určuje pravidlá, takže buď si človek uvedomí, že niekto má pod kožou kevlar alebo nech to vypne. Jediná chyba je obsadenie hlavnej hrdinky, ako modifikovanú agentku si viem lepšie predstaviť Olgu Kurylenko z prvého Hitmana. 8 z 10 P.S. Plusové body za reklamu na Audi. ()

Kdo se stane novým Hitmanem?

Kdo se stane novým Hitmanem?

11.01.2014

Rychlý a zběsilý agent 47