Agent 47 (Rupert Friend) není obyčejný člověk, představuje vyvrcholení desetiletí trvajícího tajného genetického výzkumu. Stojí na konci vývojové řady, jeho existence navazuje na čtyřicet šest předchozích klonovaných agentů obdařených neuvěřitelnou silou, rychlostí, vytrvalostí a inteligencí. Agent 47 je elitním a dokonalým zabijákem, který byl pomocí genetických experimentů vyšlechtěn jako dokonalý vražedný stroj. Jeho nadcházejícím cílem je korporace, která má v úmyslu zmocnit se vytvořeného genu a pomocí něj vytvořit armádu zabijáků, jejichž schopnosti předčí dokonce i vlastnosti agenta 47. Uspěje? Nebo se stane její kořistí a zdrojem další zkázy? Ve svém osamělém boji se 47 spojí s Katiou van Dees (Hannah Ware), mladou ženou, která je schopná zodpovědět většinu otázek týkajících se jeho původu a zároveň střeží tajemství umožňující odhalit a především zničit nepřátelskou spikleneckou korporaci. Vše směřuje k závěrečné epické bitvě, v níž proti nim stojí v čele armády protivníků lstivý John Smith (Zachary Quinto). (CinemArt)

ciki_69

Hitman, alebo geneticky modifikovaný terminátor? Stupídnosť a trápnosť jednotlivých scén prevyšujú aj tak priemerný zvyšok. Vlastne ani neviem v čom hľadať pozitívum. Osobne dosť veľké sklamanie. ()

eMeMko

Nečekal jsem žádný zázrak, filmy podle her většinou nedopadají nejlépe, ale tento snímek předčil mé očekávání. Bohužel však špatným směrem. Rupert Friend, ač se snaží jak může (či spíše, jak mu scénář dovolí) nemá s agentem 47, kterého znám z her společného nic, kromě červené kravaty. Dokonce i ta jeho pleš vypadá spíše jako velmi krátký sestřih. Scénář je děravý, obsahuje spoustu nelogičností, ale hlavně je neskutečně nudný. Akční scény, pokud se tomu tak dá říkat, jsou z jedné půlky odfláknuté a z té druhé realizované pomocí těžce slabých CGI efektů. Dvě hvězdy dávám za ideální stopáž (být delší, tak to asi nedokoukám) a za to, že se toho nedožil Paul Walker. ()

Adrii

Prostě akčňák. V případě, že chcete jenom vypnout a nechcete přemýšlet nad tím, jak takový příběh mohl dát vůbec někdo dohromady a proč se snažil ho zamotat, našli jste správně. ()

Paveza odpad!

Dejme tomu, že bych chtěl dát pět hvezdiček a říct, že jsem viděl parádní akční film. To ale nejde. Otřesný střih a kamera máme mínus dvě hvězdy, takže tři? Ne protože je to film a v něm mají být herci, no a tady jsem žádného neviděl. Takže dvě? Špatně, ono to nemá ani žádný scénář a to už je trochu moc. Dobře tak aspoň jednu za akční výplach? Ale kdepak. Akce tak lacině počitačová, že vůbec nebaví. Takže odpad je správně. SHITMAN ()

Taron

Škoda, škoda... škoda, že to tvůrci nepojali trochu vážně a udělali z toho obyčejnej a zbytečnej akčňák... Hitman snad přece vždycky byl o dokonalých misích, hitman má být tichý zabiják a ne střílet v metru a na ulici hlava nehlava... nějakých náznaků spojující film s herní předlohou se dočkáme, ale to rozhodně film nezachrání... pravděpodobně jenom z dobrých vztahů k této značce dávám 50%, ačkoliv si dovedu představit, že kdybych hitmana v životě nehrál, tak bych se nacházel mezi těmi "jednohvězdičkovími" hodnotiteli. ()

Knightey

Tento film mi neprisel tak spatny, jaky zde ma hodnoceni a kometare od uzivatelu. Musi se brat v potaz to, ze je to na motiv akcni FPS hry. Obsazeni je v celku dobre, akce stale taky nejaka. Tak co vic si prat? Jen sednou k televizi a nepremyslet a jen sledovat a kochat se jak vse vychazi :) ()

spoock odpad!

Horsi nez jednicka. Jeste mene Hitman, nez jsme doufali. Legendarni zabijak, ktery by mel byt neviden, neslysen dela rambajs, kdekoliv se octne. Smutne jak film kadi na predlohu. ()

Rastman

Ale jo. Dlouho jsem to odkládal, zvláště kvůli všem těm negativním hodnocením, ale nakonec to bylo dobré relaxové nedělní odpoledne. Všichni by chtěli toho pravého Hitmana na plátně vidět (všichni my hráči), ale látka je to těžká, zvlášť protože hry samotné nikdy o příběhu až tak nebyly a zase 90 minut nonstop akce bez podkladu by někteří neduživci zase sepsuli. Tady je akce tak akorát, nezapomnělo se konečně na ikonické převleky, celé je to přiblblé, ale dává smysl, no prostě relax. :) 4* ()

lobo87

Podľa mňa to vôbec nebolo také zlé, ako som sa tu dočítal. Áno, nie je to prvá liga, ale zase to nie je ani úplný prúser. Hit to nie je a ani nebude, dôstojného Hitmana sme sa opäť nedočkali, ale malo to aj svoje pozitívne momenty. Jedným z nich je určite Rupert Friend, ktorého som si obľúbil v Homelande, ďalším krásna Hannah Ware. V rámci žánru to vôbec nebolo zlé... 60% ()

moviefan4

Akčné pasáže boli skvelé a to je asi všetko. Dej už v akčnom žánry je klasika tak nič nové neprináša a neprekvapý. Za jedno pozretie to stojí ale viac už ani nie, možno tak po dosť dlhom čase. ()

Matrix007

Promyšlený příběh, akce, střelba, pěkná Hannah Ware. Škoda, že se toho Paul Walker nedožil, ale jeho zástup to zvládl dobře. No, několik nezodpovězených otázek tam je........ ()

Drakersss

Když bych film hodnotil jako Film podle hry tak bych se rozhodoval mezi jednou hvězdou či odpadem, po letech ale vím že hodnotit takhle film nemá cenu protože se většinou vůbec nepovede. Bohužel tentokrát se samotný film také moc nepovedl, Rupert Friend se sice více hodí to role agenta 47 než Timothy Olyphant ale i tak má do dokonalosti dosti daleko. Film nám spíše předvádí jak Hitman vypadat nemá protože sází na přílišnou akčnost která k Hitmanovi vůbec nesedí. Taktéž zpracování filmu není zrovna nic moc. Ale přes to všechno je to celkem slušná akční jízda která by měla nést jiný název. ()

lilekbig

Tak a Hitman je zpět v plné parádě. Nesmíte ovšem čekat nějaký solidní příběh, který tu byl obyčejný. Prostě jenom akce, oheň, zabíjení a k tomu sám agent 47, který si opravdu nedělá hlavu s tím koho zabije a koho ne. Za mě vynikajících 90% ()

hlava81

Splnil, co jsem od něj očekával. Možná jen akční scény mohly být propracovanější a stylovější. Dialogy a scénář u tohoto typu filmu nehodnotím, protože o něm to není. Rupert Friend se Hitmana ujal celkem dobře a seděl mi na tu roli. Možná i proto, že na poli seriálů zazářil také jako špičkový agent v seriálu Homeland :) Celkově tedy spokojenost. Je to ten typ filmu, co vyloženě nenadchne, ale zároveň ani neurazí. Akční jednohubka. ()

Nyanka

Nemyslím si, že je lepší než původní Hitman. Asi jsem od Petera (čti Rupert Friend) očekávala lepší hereckej výkon, který z něj čišel v Homelandu. Prostě mu to nešlo bejt ten strašně sexy nejvíc drsnej badass ever. Možná mohl taky před natáčením nabrat pár kilo svalový hmoty. Co se týče zápletky, tak ta byla i mě, naprosto špatnýmu odhadci situací, jasná už na začátku. Takže prostě akčňák, plnej skvělejch záběrů, s málo kecama, co víc si u tohoto typu přát... Každopádně - skvělý OST. ()

Optical

Tento filmový zločin nemá s herní sérií Hitman krom jména nic společného a není to jen kvůli nepochopení předlohy. Scénář od dua Finch - Woods (ten posledně jmenovaný, má na svědomí už předchozí zprznění Agenta 47) je neskutečně plochý, stupidní a jednotvárný. Režisér tomu snímku na líbivosti také moc nepřidal, děj postrádá gradaci a tak divák dostane jen rychlý přehled scén. Aleksandera Bacha alespoň omlouvá fakt, že se jedná o jeho režijní debut. Film na mě působí dojmem, že za jeho vznikem je jen snaha o udržení práv na značku. Ve výsledku dostaneme jen další podprůměrný film podle herní předlohy, aneb Hitman "po Bollovsku". ()

blade23mc

Asi mám herního Agenta 47 ze všech možných pc her zarytýho v sobě jináč, vetší tvrďák prostě, než v tomhle filmu, kde mi prostě přijde, že už je náš assassinek trochu postarší a nebo prostě tady oholená hlava s čárovým kodem prostě nesluší.. sem tam se tam samozřejmě objeví nějaká zajimavá scéna, ale nic co by bralo dech..takže se Rupert ani zdaleka nepřibližuje Timothymu ve starším Hitmanovi. A nevím čím to je, ale nejspíš tou naší měnící se společností, že ačkoli by tenhle film měl být pro fanoušky tohohle príma zabijáka a měl by se mu věnovat aby se slušelo, tak je vlastně hlavní hrdina ženská a prostě tam musí být a samozřejmě ještě líp vytrénovaná.. no prostě jen aby tam byl nějaký ten děj.. vážně zklamání 40% ()

S.A.D.

I když bych filmu rozhodně nevyčítal, že se nedrží herní předlohy, v ostatních směrech to byla pěkná slabota. Zejména scénář, fakt jsem dobrou hodinu netušil, o co se tam snaží. Postavy plochý (doslova), umělý slzy a životní moudra kopou ještě větší jámu. Ale co, hlavně že by v závěrečný scéně se střechou plnou mrtvol "byla máma pyšná," ne? Pro skalního fanouška herního Hitmana velké zklamání. Za pár povedených záběrů alespoň 4/10. ()

Kdo se stane novým Hitmanem?

Kdo se stane novým Hitmanem?

11.01.2014

Rychlý a zběsilý agent 47