Agent 47 (Rupert Friend) není obyčejný člověk, představuje vyvrcholení desetiletí trvajícího tajného genetického výzkumu. Stojí na konci vývojové řady, jeho existence navazuje na čtyřicet šest předchozích klonovaných agentů obdařených neuvěřitelnou silou, rychlostí, vytrvalostí a inteligencí. Agent 47 je elitním a dokonalým zabijákem, který byl pomocí genetických experimentů vyšlechtěn jako dokonalý vražedný stroj. Jeho nadcházejícím cílem je korporace, která má v úmyslu zmocnit se vytvořeného genu a pomocí něj vytvořit armádu zabijáků, jejichž schopnosti předčí dokonce i vlastnosti agenta 47. Uspěje? Nebo se stane její kořistí a zdrojem další zkázy? Ve svém osamělém boji se 47 spojí s Katiou van Dees (Hannah Ware), mladou ženou, která je schopná zodpovědět většinu otázek týkajících se jeho původu a zároveň střeží tajemství umožňující odhalit a především zničit nepřátelskou spikleneckou korporaci. Vše směřuje k závěrečné epické bitvě, v níž proti nim stojí v čele armády protivníků lstivý John Smith (Zachary Quinto). (CinemArt)

DarkSikorski

No... snímek z roku 2007 jsem označil jako průměrný. Přeci jen byl to první pokus o adaptaci ze života Agenta 47. Znáte rčení dvakrát nevstoupíš do téže řeky? No tvůrci tohoto snímku dvakrát do stejné řeky nevstoupili. Místo toho šlápli do pořádného kravince, sklouzli se na ně a pak se v něm vyváleli. Zase platí staré pravidlo. Pokud znáte předlohu, tak vyletíte vzteky z ponožek. Předchozí 47 v podání Tymothyho Olyphant aspoň řekněme ušel. Tento 47 vypadá jako by zrovna prodělal chemoterapii. Ne prostě ne. Tu jednu hvězdu dávám za dobré akční scény. Jinak by to byl čistokrevný odpad. ()

yejb

..I feel too cold to live, too young to die... mohlo to být zklamání; tolik krásně podprůměrně natočených a přitom... yeah skvělých kontaktních scén...say oh Lord, Mělo to všechno. A ještě o trochu víc. Trochu nestandardní Němčiny; hodně dobré efekty. Dějové zvraty, které vypadaly dost béčkově, čímž vzápětí potvrdily svou kvalitu. Mělo to patřičný díl nadsázky a hlavní charaktery měly...dobrý charakter. Pro mě pozitivní překvapení, již dlouho jsem se takhle neuvolnil. Za mě 70%, za dodržení klasického akčního scénáře dalších 10%. yeah---say oh Lord... wont you, follow me, into the JUNGLE. ()

Mckay

No co na to říct.Hloupí děj a ještě hloupější dialogy.Představitel agenta 47 by ještě ušel dokovad však nezačne mluvit.Jeho dialogy jsou strašně špatně vymyšlené a úplně sráží jeho postavu vražedného stroje.Efekty jsou také na dnešní dobu slabší jde to vidět například když agent 47 spadne s druhým agentem z vlaku ,nebo výbuch letadlového motoru.Akčních scén je tu dost ale jsou nudné a nesmyslné a to extrémně.Každopádně stímhle na tenhle film jdete.To však ale neomlouvá jeho spracovanost. Ano je to ten typ filmu ,který nemá příběh a jeho přednost by měla být zábava spousta přestřelek, honiček a všeho možného ale zde je to udělané dost lacině a odfláknutě takže to nesplnuje ani tento druh filmu.To si raději pustím sejmi je všechny ,který je výborným příkladem jak má tento druh akčního filmu vypadat.Jediné plus filmu je že zde hraje SPOK. ()

Jirkacek

Snímek Hitman: Agent 47 z roku 2015 jsem shlédl na doporučení CommanderCZ, který tvrdil, že by se mi tento filmový počin jako milovníkovi Sci-fi žánru mohl líbit. Po uplynutí 96 minut jsem musel konstatovat, že se tohoto žánru dotkl jen okrajově a spíše se jednalo o střílečku bez fantazie, založenou na akčních scénách, spoustě stříkající krve a prostoduchého děje. Měl jsem prostě pocit, že scénář napsali pánové Michael Finch a Skip Woods cestou vlakem, přičemž jej měli hotový za jednu zastávku. Také výběr hlavního hrdiny byl stejně šťastný jako vybrat do role milovníka ke krásné dámě toho nejhnusnějšího herce pod sluncem.Tedy ne že by Rupert Friend byl nějaký hnusák, ale mně teda sympatický vůbec nebyl, spíše jej tipl na roli zápornou, nikoliv kladnou, ale ono nebylo vše vlastně jen čistě bílé nebo černé. Na začátku nám ženský hlas prozradil děj, který předcházel tomuto filmu aneb to, že před desítkami let doktor a ukrajinský genetik Petr Litvenko (Ciarán Hinds), vytvořil pomocí manipulace s geny skoro 50 agentů, kteří neměli strach, žízeň či hlad a měli lepší schopnosti než obyčejný člověk, takže se skvěle hodili na provedení nebezpečných akcí. Po nějaké době však měl tvůrce výčitky svědomí a zmizel neznámo kam před dokončením projektu, přičemž po sobě po sobě svou dceru Katiu (Hannah Ware). Ta žila v Berlíně pod jménem Katia Van Dees, neúnavně pracovala na tom, aby našla svého otce, a také ji otec vylepšil, když měla schopnost dobře vidět a slyšet věci okolo sebe s krátkým náhledem do budoucna. Jejího otce hledali pod vedením Delriega (Rolf Kanies) také najatí agenti, aby Litvenko znovu vytvořili agentský program a on z něj mohl mít zisk. Hlavní postavou filmu byl ovšem agent 47 (Rupert Friend), který pracoval pro ICA (International Contracts Agency) a posledních pár let strávil hledáním Kati, aby se přes ni dostal k jejímu otci a zabránil mu ve vytvoření dalších agentů, což uměl právě jen ukrajinský genetik. Jednoho dne byla Katia nalezena a byla tedy otázka, kdo se k ní dostane jako první - ICA nebo Delriego a jeho zabijáci. Ve stanici metra k dívce přistoupil muž, který si říkal John Smith (Zachary Quinto) a tvrdil jí, že ji agent 47 přišel zabít. Nabídl jí ochranu a sdělil jí, že má nějaké informace o jejím otci. V tom se objevil 47 a zaútočil na dvojici, která mu unikla a později se schovala v hotelovém pokoji. Smith jí řekl, co její otec dělal, jak se jmenoval a kolik mu bylo vlastně let a také že měl revma a pokročilou rakovinu plic. Katia mu na oplátku sdělila výsledky jejího dlouholetého výzkumu. Na základě dalších informací se Katia dovtípila, že její otce bude žít v zemi, která má teplé klima, kde mohou růst orchideje , má Tamil jako jeden ze svých oficiálních jazyků a kde jsou k dispozici pokročilé lékařské ošetření. Právě když se chystala určit zemi, agent 47 vtrhl do dveří, střelil Smithe di hrudi a praštil Katiu tak, že upadla do bezvědomí. Jakmile se Katia probudila, 47 jí vysvětlil, že je také agentka, dokonce pokročilejší než on. Vysvětlil jí, jak používat své zesílené smysly v boji, ale pak se znovu na scéně objevil Smith, který přežil díky chirurgicky implantovanému podkožnímu brnění těla. Smith požadoval znát umístění Litvenka a po krátkém souboji se 47 a Katie podařilo uprchnout. Katia agentovi 47 za slib, že mu neublíží, konečně odhalila Litvenkovu polohu, kterým byl Singapur. Brzy našli Litvenka, který často potřeboval inhalátor, aby mohl dýchat a své dceři se omluvil za to, že ji opustil, a řekl, že ji chtěl pouze udržet v bezpečí. V tu chvíli zaútočili na vojáci a byli nuceni uprchnout. Během útěku byl Litvenko zajat Syndikátem, ale ještě předtím mu 47 let zasunul inhalátor s výbušninou. V ústředí Syndicate International Smith mučil Litvenka pod dohledem ředitele syndikátu Antoine LeClerq (Thomas Kretschmann). Litvenko stále odmítal znovu otevřít agentský program a vzápětí Katia narazila do budovy vrtulníkem a 47 pronikl do velitelství přestrojeného za hasiče. V budově se pak odehrálo několik posledních minut filmu, který mne tedy nijak neoslovil a byl jsem rád, že měl 96 minut a ne dvě hodiny. Suma sumárum, snímek Hitman: Agent 47 ode mne získal dvě agentské hvězdy **. () (méně) (více)

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Určujeme, kdo jsme tím, co děláme." Zachary Quinto je znovu padouch. Role padouch/hrdina se tady na chvíli obrátí avšak v půlce filmu máma jasno. Děj dvojky ten předchozí ignoruje a představuje nám agenta 47 znovu. Znovou tváří ochraňuje dceru vědce, který dal do pohybu celý proces s geneticky modifikovanými agenty. Společné chtějí vědce ochránit a korporaci, která chce pokračovat ve vytváření zabijáků zničit. Osobně mi tahle změna nesedla. První Hitman byl daleko daleko lepší. Tohle byl průser. Už nikdy více. - 10%. ()

Scottek

Líbivé spínání bambitek v samém centru americké ulice pánem, který se mě snaží přesvědčit, že svým účesem trpí množením buněk, avšak jsou na něm vidět zbytky vlasů, jest vskutku impozantní. V minulé hříčce s panem Olyphantem byl ještě v teorii jakýsi pozůstatek herní předlohy, avšak při pohledu na tento krám blbej je zřejmé, že ten jest kompletně vypařen a zbyl nám zde pouze jakýsi prvočíselný pán, jenž se snaží o terminaci zesláblé bréci se skákajícím hezounem, který se polovinu filmu válí po zemi po vzoru hyperaktivních ratolestí a vlasatý pán 47 se k němu otočí zády a zpomaleně se prochází k již se oddalující  bréce. V půlce filmu se začínají kamarádit a než se člověk naděje, nachází se s jakýmsi kmetem v silně akcelerujícím automobilu značky Audi, které se i po nárazu perfektně leskne jako v teleshopingu Horsta Fuchse. ()

Drogba

Mam rad herni serii Hitman a od filmu jsem mnoho necekal i kdyz se na ne tesim. Dvojka je slabsi jak prvni film, ale je to prijemna, neslozita akcnarna na nudny vecer. Neurazi, ale ani o tom nebudete nadsene vykladat kamaradum. Zalezitos asi spise pro fanousky herni predlohy.... ()

pistabaci odpad!

Tak toto je teda ultra kokotina. Ono už úvodná pasáž nebola nič extra ale čím ďalej to ide tým je to viac blbé a to CGI hrúza, doslova, že asylum style.  Kokotina jak mraky. ()

Updated_Cake

Není moc, co bych hodnotil. Je to tragédie od A po Z. 1* za to, že některé scénky tam jsou alespoň průměrné a není to tak čistý odpad. Ovšem původní myšlence i akce Agenta 47 se to totálně vyhnulo a je to katastrofa. Ztráta času. ()

leafroller

Další pro mě úspěšná herní předělávka, která zcela ne po právu sklidila urážky a posměch. Hitman je hra o zabíjení, kde pachatel přemýšlí a plánuje, takže asi nebude jenom stroj. Nepřeberné množství možností z ní dělají hitovku od prvního do posledního dílu. Také já oceňuji, jaký arsenál zbraní, chvatů i nápadů použil ten filmový 47. A protože mě film hned od počátku ujistil, že ho nemám brát z hlediska reality moc vážně, mohl jsem si vychutnat i vylepšeného badguye. Prostě jsem to nebral tak vážně a moc jsem si to užil. ()

Kdo se stane novým Hitmanem?

Kdo se stane novým Hitmanem?

11.01.2014

Rychlý a zběsilý agent 47