Agent 47 (Rupert Friend) není obyčejný člověk, představuje vyvrcholení desetiletí trvajícího tajného genetického výzkumu. Stojí na konci vývojové řady, jeho existence navazuje na čtyřicet šest předchozích klonovaných agentů obdařených neuvěřitelnou silou, rychlostí, vytrvalostí a inteligencí. Agent 47 je elitním a dokonalým zabijákem, který byl pomocí genetických experimentů vyšlechtěn jako dokonalý vražedný stroj. Jeho nadcházejícím cílem je korporace, která má v úmyslu zmocnit se vytvořeného genu a pomocí něj vytvořit armádu zabijáků, jejichž schopnosti předčí dokonce i vlastnosti agenta 47. Uspěje? Nebo se stane její kořistí a zdrojem další zkázy? Ve svém osamělém boji se 47 spojí s Katiou van Dees (Hannah Ware), mladou ženou, která je schopná zodpovědět většinu otázek týkajících se jeho původu a zároveň střeží tajemství umožňující odhalit a především zničit nepřátelskou spikleneckou korporaci. Vše směřuje k závěrečné epické bitvě, v níž proti nim stojí v čele armády protivníků lstivý John Smith (Zachary Quinto). (CinemArt)

doogiemus

Trochu bolo cítiť spojitosť s hrou, ale skôr by som tomu dal označenie osobitného diela. Kto má rád čisto akčný žáner s prvkami silného ve-fa, tak nech si to kukne. Nebolo to zlé, ale ani by som to neradil k nejakým topkám. Vhodné pre večery s nízkou mozgovou aktivitou. ()

AmunRa

Hitman má vážně strašnou smůlu na filmová zpracování. Z charismatického ledového zabijáka v perfektním obleku, s rudou kravatou, holou hlavou a čárovým kódem by se dalo vytřískat mnohem víc. V předchozím filmovém zpracování z roku 2007 zachraňovala slabý film alespoň "romantická" zápletka se záchranou střídmě oblékané Olgy Kurylenko, ale tentokrát se z potrhlé Hannah Ware stane druhý hitman mávnutím kouzelného proutku. Příběh se prostě nekoná: Hrdinka hledá neví koho a neví proč, hitman si nemůže rozmyslet koho střelit a padoucha vždy nechá ležet nedoraženého, aby se mohl slavně vrátit. Navíc zoufalý scénář předepisuje hercům role, ve kterých není co hrát. Dvě hvězdy jen ze sentimentu k předloze. ()

dudel3333

Čo som čakal? To čo som dostal. Kopu megaakčného,megarýchleho a sotva uveriteľného.A to som chcel keď som to išiel pozrieť a som maximálne spokojný ()

zekon

Po 15ti minutách jsem to chtěl vypnout. Nicméně zvuk a některé záběry slušné takže jsme to dotáhli. Jenže....teď už ani pořádně nevím o čem to bylo jen jsem si jist, že to byla ztráta času. Hrozná zmršenina která snad měla být pouze nějaké úvodní video k video hře. Naprosto idiotský děj, resp. to žádný nemá, nesmysl střídá nesmysl a celkově to nemá hlavu ani patu. Nejde mi do hlavy proč v tom někteří z herců vůbec hráli. Hannah Ware, design pěkný, ale moc teda nehrála. První Hitman nic moc (nemyslím ten s CHuckem který byl proti tomuhle velkofilm) a toto je průser. Fanda PC hry, akčňáků a 3D si natočil spot. Johny Wick měl aspoň úroveň. ()

pepca72

Tak hele, na vodpad to není, ani vomylem, Pepíci ártoví. Ruprt to válí solidně, naučeno to má z Homelandu. Má to spád, nenudí, prostě béčko jak poleno. Co více chtít. Lepší než minulý počin s Oplyphantem, nebo jak se ten plešatý chobot jmenuje. Průměr, 3*. ()

Sedmilhář odpad!

I Komando je vedle toho intelektuální veledílo...je to jak scéna ze Žhavých výstřelů, jen tomu schází nadsázka...nechápu, že tohle někdo zaplatil... ()

Mr.Lordi

Oproti ostatním hodnocením si nemyslím, že by se jednalo o tak velkou slátaninu a blbost. Děj, i když miniaturní, je celkem logický a celé se to vlastně chová jako PC hra, jenž byla předlohou. Nemůžete od toho čekat více, pokud ano, budete zklamáni. Toto je jednoduchá akční vypínačka. Nic jiného nečekejte. 60% ()

chosan

Film mě zklamal. Kdyby to bylo trochu více svižnější mohl z toho být fajn akční film takto spíše spadá už skoro do kategorie B filmů. Nemůžu jinak než 40%. ()

Edrik

Od Hitmana 47 jsem neočekával zhola nic. A tvůrci mě nezklamali. Od první chvíle jsem věděl, co to bude za film, a jen jsem doufal, že se tvůrci poučí z poslední nepovedené adaptace. Marně. A to mě přivádí k myšlence, proč točit něco, o čem víme, že to bude takováhle kaše? Kolikátá je to nepovedená adaptace na hru? A ruku na srdce - kolik se jich opravdu povedlo/povede (zdravíme Splinter Cell a Warcraft)? Možná by investoři udělali lépe, kdyby prostředky na podobné filmy věnovali raději vývojářům her, kteří by mohli udělat kvalitnější pokračování svojí série. Nicméně jednu hvězdičku jsem dal za stopáž :-) Představte si, že takováhle brynda by měla mít víc jak 120 minut :-O Závěr: Ne. Ne. Ne. Netočte filmy podle her dokud nebudete mít dobrý scénář, prosím. ()

Nathaniel8

Tetování na hlavě u 47 fajn. Akce ve filmu super. Bohužel charisma v hlavní roli nula. A ten konec s dalším agentem 47 mě přišel opravdu zbytečný. ()

Lukkyn

Tvůrci pochopili , že ikdyž je předlohou sebelepší videohra (a tou Hitman je) , tak nemůžou tvořit smysluplný film s výborným scénářem!!!A tak na to šli tvůrci od lesa a vsadili na akci, pěkné záběry a celkový cool vzhled agenta 47. Podle mě jediná možnost se vyplatila a tak vzniknul lehce nadprůměrný akčňák , který pokud videohru znáte , tak určitě ničím nepřekvapí a pokud jste Hitmanův fanoušek tak snad ani nezklame. ()

S.Fisher

Akce tam byla,s videoherní předlohou to nemá nic společného (stealth a tiché zabíjení).A scéna s vrtulníkem v baráku,mi akorát připoměla mé začátky s pilotováním vrtulníku v Battlefield 4 :-) 2 hvězdy ()

pichta

Tipická americká sračka plná akcie, vraždenia, bez deja a logiky pri toľkej akcii. Tento Hitman stal za prd. Tie dve hviezdy sú za tu akciu. ()

TwilightAC

Jakožto fanoušek herní série jsem skřípala zuby už u prvního "pokusu" o filmové ztvárnění. Když jsem zavřela jedno oko a podržela si čelist, šlo to, ale tenhle paskvil neskousnu. Už od začátku mi naservírovali rozžvýkané sousto, které prošlo ústy hlavně Bournea (což mě nasralo víc jak u jedničky) a pak Wesleyo Gibsona (Wanted). Celé to završil závěr, především pak cesta výtahem za "akční" hudby jak od Tarantina. Děj byl možná o kousek lepší než první "pokus", ale to bylo tak všechno. Přijde mi celkem drzost to vůbec pustit do světa a odkazovat na skvělou hru. 38% ()

Naby

Par zajimavych zaberu, ale jinak prachsproste obycejna akcni asi teda komedie? Celkem 2,5* Urcite kdyz ji preskocite, nebude to vadi ;-). ()

zeromen

Slušně natočený akčňák se slušným obsazením, akorát agent je drobátko divný. Opět podařený film podle hry, jen tak dál.// viděl na DVD: 76% ()

CheeseFigure

Nejaké super-hyper-dievča so schopnosťami, ktoré zdrhlo od X-Menov sa spojí s drsne sa tváriacim agentom 47 aby našla nejakého chlapa, o ktorom sa až neskôr dozvie, že to je jej fotrík. Po jej fotríkovy ale ide aj Syndikát International, ktorý ho chce využiť, aby vybudoval vlastnú armádu štyridsaťsedmičke podobných agentov. Zápletka jak sviňa, celé toto dielko zachraňovala akcia. Bola prehľadná a dobre sa na ňu pozeralo. ()

Kdo se stane novým Hitmanem?

Kdo se stane novým Hitmanem?

11.01.2014

Rychlý a zběsilý agent 47