Agent 47 (Rupert Friend) není obyčejný člověk, představuje vyvrcholení desetiletí trvajícího tajného genetického výzkumu. Stojí na konci vývojové řady, jeho existence navazuje na čtyřicet šest předchozích klonovaných agentů obdařených neuvěřitelnou silou, rychlostí, vytrvalostí a inteligencí. Agent 47 je elitním a dokonalým zabijákem, který byl pomocí genetických experimentů vyšlechtěn jako dokonalý vražedný stroj. Jeho nadcházejícím cílem je korporace, která má v úmyslu zmocnit se vytvořeného genu a pomocí něj vytvořit armádu zabijáků, jejichž schopnosti předčí dokonce i vlastnosti agenta 47. Uspěje? Nebo se stane její kořistí a zdrojem další zkázy? Ve svém osamělém boji se 47 spojí s Katiou van Dees (Hannah Ware), mladou ženou, která je schopná zodpovědět většinu otázek týkajících se jeho původu a zároveň střeží tajemství umožňující odhalit a především zničit nepřátelskou spikleneckou korporaci. Vše směřuje k závěrečné epické bitvě, v níž proti nim stojí v čele armády protivníků lstivý John Smith (Zachary Quinto). (CinemArt)

XXXXXXXX

Jakožto věrný fanoušek 47, jsem prostě nejnovějšího Hitmana musel vidět. Od prvního pokusu zfilmovat tuto ikonickou herní postavu už uběhlo 8 let a tak jsem třeba doufal, že to tentokrát proběhne znovu a lépe. Potěšily mě nenápadné pomrknutí směrem k divákovi, (kravata, berety, struna, znak na notasu, Diana). Ale to je bohužel asi všechno. Bitky byly evidentně točeny zrychlenou kamerou, chvíli mi dokonce připadalo, že kolem sebe má 47 silové pole, které každého přiblíživšího se protivníka automaticky pošle k zemi, pak tu máme klasickou intriku typu: Já jsem ten hodný a chci ti pomoct najít tátu, tohle je ten druhý, ten ho chce naopak zabít (což samozřejmě není tak úplně košér), a vzniklý mišmaš už doplňují jen drobnosti typu - jsem přivázaná k helikoptéře, která je ovládaná na dálku, ale stejně to s ní zvládnu narvat do nejbližšího baráku. No a kdyby vám to náhodou přišlo málo, vězte, že na přetřes přijde i laciná variace na Terminátora. Vzhledem k výše vyjmenovanému, se celkem objektivně děsím, co přijde za rok. To má totiž vycházet třetí pokračování této béčkové série... ()

LukeKiller

Keby niekto zobral cutscént z Hitmana, zlepil dohromady titulkami tak je to väčší zážitok, než toto. Snáď sa dočkám tretieho rebootu, ktorý bude natočený s niekým kto sa vie biť, ovláda bojovú choreografiu, s režisérom, čo vie režírovať a scenáristom, čo vie písať. Som rád, že som to nevidel v kine, ako som pôvodne chcel, zúril by som. ()

Pitryx

Tak trošku lepší než předchozí film, ale nápadité akce byly jen dvě. Občas hlucho, občas spád. Předpokládám, že zase bude asi devadesát dalších filmů. Dávám sice čtyřicítku, ale s hodně přimhouřeným okem. ()

Veskoslav

Zbytečný film, který jenom potvrdil, že scénáristé by měli psát akorát reklamu na vložky. Kdyby se ten film jmenoval Agent, tak si nikdo ani nevšimne rozdílu. Navíc "originalita" z filmu přímo vystřikuje v monumentálních erekcích režiséra. Strašný a zbytečný film. Snad ještě pitomější než první Hitman. ()

Spilif

Tak kudyma do toho? No po zkouknutí traileru mi bylo jasné že tenhle Hitman bude Hitman pouze názvem a stylizací agenta, jinak bylo jasné že smysl Hitman nebude vůbec nic, ale možná vlastně struna ano ta nechyběla a potěšila. Samo o sobě bych snad vytkl jen to proč se to muselo jmenovat Hitmen aby to upoutalo pozornost? Protože dle mého kdyby se to právě Hitmam nejmenovalo dopadlo by to v recenzích mnohem líp protože bojové scény a všechno to kolem akce je zpracováno podle mne perfuktně :) choreografie prostě vše... Ten film splnil co mě a to že jsem se pobavil... Pro mě stejně, ale zůstává Hitman roku 2007 nepřekonán. Ale jinak kdo má rád velkolepou akci ať si to nenechá ujít... Je to takové rychle a zběsile jinak :) ()

DonBraso

Pomalu ani nevím co napsat.Vzal bych úplně stejné to, co jsem napsal u Hitmana z roku 2007.Je to stále jiný film než Hitman,jen další Kurýr.Jelikož Rupert Friend nebyl vůbec špatný,akční úvod taky ne,tak pak je tu tolik kiksů,logických přehmatů,naprosto debilního scenáře,že síla tlumiče byla jak hadí ušknutí v Antarktidě.Opět scéna s kachničkou ve vaně,ještě blbci jí dají po scéně,kdy bylo jasný,že tam 47 jede(Singapur).Proč zde hraje ženská ještě větší roli,než samotná 47 je mi stále záhadou.Proč Joh Smith je nesmrtelný po zásahu střel,když v jedný scéně,po třech výstřelech jde ze hry,aby později ve filmu přežil rovnou 10 ran a je stále ready.Takových věcí je tam mraky.Už jsem tam fakt hledal i maličkosti,typu,proč bylo ve scéně v garáži,zastaví auto bez toho aby vyřadil rychlost,když najednou už se zas rozjede,hold manuál či automat.Někdy mrtvé scény,kdy všechno musí být vidět na oko,ale už to po dvacáté nudí.Převleky tři a zas naprosto úplně jedno,protože ve filmu nemají vůbec žádný význam.Nejspíš se člověk nedočká už nikdy,aby Hitman byl spíše tichou postavou,než přestřílel půlku Singapuru.Ředitel nevychází ze své kanceláře?To byl kec,asi tam žije ne :D Samozřejmě jakmile pronese 47,že nikdo z agentů se tam nedostane,tak mrknutím oka bez velkých scén,je už ve vnitř.Proč si lámat hlavu,udělejme to rychle,s digitálníma trikama,který nebyly nic moc.30% ()

Facerr

Je fakt, že mi celou dobu chybělo charisma Olyphanta, kterej si střihnul předchozího Hitmana. Tím pádem i se vypařila i ta trocha chemie, kterou Hitman měl. Příběh taky nebyl úplně dílem génia, ale nějaká ta akce proběhla, nechyběly ani kejkle se zabijáckejma vychytávkama a stopáž nebyla přepálená. Takže nakonec jsem celkem spokojenej. ()

Sakulnikov

Proti předchozímu zpracování to vede jen technickými prvky, je přece jen o 8 let mladší. Ale příběh horší, chování postav ještě víc nelogičtější (přestřelka v metru teda není postup který volí agent). "- What do we do? - Avoid them! - No. " každý správný hitman by samozřejmě avoidoval, ale co by to pak bylo za akční film, že. Jako béčkový akčňák proč ne, jako následník herního Hitmana odpad. ()

Hezonja7

Jeden z nejvíce očekávaných filmů 2K15,měl to být absolutní trhák ale pro mě jedno velké zklamání, dlouhé prolínaní téměř tohoto akčního filmu, přesně takto by neměl akční film vypadat, pokud vím tak Hitman má být nájemný vrah, nebo v jiném slova smyslu agent, ne nějaký vtipný prtagonista jehož schopnosti jsou ve filmu naprosto přehnané, stejně tak jako velmi slabý Zachary Quinto, velké plus je to že film má pouze nějakých 96 minut ovšem pokud jste zaplatili vstupné do kina tak ted již litujete, Z traileru jsem byl unešen ale postupně ze mě vyprchávala radost a těšení se na tento film. Konečně jsem měl možnost shlédnout a musím říci že bych snad raději sledoval Ordinaci v Růžové zahradě než znovu tento kolaps. 35% ()

dudo24

Prázdne, suché, bez emócií a plné zaužívaných dejových klišé. Dobrý film o Hitmanovi sa podľa mňa nedá spraviť bez toho aby sa zašlo až do samých počiatkov programu. Vždy bude príbeh zlyhávať na tom, že divák nemá žiadny vzťah k postavám lebo boli minimálne rozobraté. Akcia len tak splývala. Nenašiel som žiadne úseky kde by vo mne bitky a strieľačky vzbudili nejaký extra záujem. Čo ma zaujalo bola krásna Audi RS 7. Rupert a Hannah boli fajn, ostatní herci ma zrovna neohúrili. Celkovo mám z filmu podobný pocit ako z nového Robocopa. ()

chrustie

S hrou to moc společného nemá a hlavní hrdina není kdovíjaký sympaťák. Dívat se na to ale dalo. Poctivých 50%. ()

rasto87

Nemôžem si pomôcť, ale s mnohými komentármi tu nesúhlasím, pretože tragédiu som nečakal, s prvou časťou to neporovnával a nakoniec, keď to všetko zhrniem do jedného balíčka môžem povedať, že pre mňa to bol solidný akčný film. ()

Domas88 odpad!

Asi blíž ke hře než "1", o to bohužel větší nuda, film byl příliš chaotický a nudný, akční scény nebyly zlé, jen to nestačilo.. ()

Mikecat

V niečom lepšie ako jednotka, v niečom horšie, myslím, že výber hercov výborný. Hitman je vyzretý ostrieľaný zabiják vylepšený model (47). Trocha chýba dotiahnuť niektoré akčné scény, slabšia práca kamery ohľadne detailov, Príbeh fajn, dobre spracovaný, viac akcie prepojenej so záchranou profesorovej dcéry  so špeciálne vyvinutými schopnosťami, len tu uchádza do pozadia pravá podstata nájomného vraha - hitmana, skôr sa to mení na záchrannú akciu. ws ()

Crytic

Po prvním filmu hodně velké zklamání. Samotný příběh je tak nudný, že jsem sám sebe přistihl, jak jsem v půlce filmu začal hrát hru na mobilu, což mluví samo za sebe, proto jsem si druhou půlku musel pustit znovu, abych o nic nepřišel a musím, říct, že kdybych si ji nepustil, tak bych stejně o nic nepřišel :( Scénář je psán tak, aby tam bylo spoustu "překvapivých" zvratů, ale vše je tak očividné a do očí bijící, že se dá všechno odhadnout půl hodiny dopředu. Navíc takových nesmyslů ve scénáři jsem dlouho neviděl. Samotný příběh je defakto zcela vyspoilerovaný v oficiálním obsahu od CinemArt - viz text hned tady nahoře :) Půl filmu jsem myslel, že Hitmana hraje oholený Orlando Bloom, než jsem si ho pořádně prohlédl a zjistil, že je to (pro mě) zcela neznámý herec. Nenám nic proti tomu, když se do hlavní role obsaní nějaká neprofláklá tvář, ale mohli vybrat alespoň někoho, kdo s holou hlavou nevypadá jako Coneheads. Pokud jde o tu jeho kamarádku, tak ta je taková neslaná nemastná... celou dobu mi byla zcela šum a fuk... ostatně jako všechny postavy. Špatné, špatné, špatné... ()

PetraMishka

Nebylo to tak špatné, jak jsem čekala. Akce byla slušná, dialogů málo a ne úplně stupidní. Dobrá byla hlavní ženská postava, Ruperta Frienda mi však bylo až líto, jak se občas díval, jak zmlácený pes, který neví, co tam dělá a hlavně proč to musí dělat. Zachary Quinto byl nevýrazný. Jinak ani jednomu z nich se nedalo uvěřit, že mají nějakou fyzičku. ()

Kdo se stane novým Hitmanem?

Kdo se stane novým Hitmanem?

11.01.2014

Rychlý a zběsilý agent 47