Agent 47 (Rupert Friend) není obyčejný člověk, představuje vyvrcholení desetiletí trvajícího tajného genetického výzkumu. Stojí na konci vývojové řady, jeho existence navazuje na čtyřicet šest předchozích klonovaných agentů obdařených neuvěřitelnou silou, rychlostí, vytrvalostí a inteligencí. Agent 47 je elitním a dokonalým zabijákem, který byl pomocí genetických experimentů vyšlechtěn jako dokonalý vražedný stroj. Jeho nadcházejícím cílem je korporace, která má v úmyslu zmocnit se vytvořeného genu a pomocí něj vytvořit armádu zabijáků, jejichž schopnosti předčí dokonce i vlastnosti agenta 47. Uspěje? Nebo se stane její kořistí a zdrojem další zkázy? Ve svém osamělém boji se 47 spojí s Katiou van Dees (Hannah Ware), mladou ženou, která je schopná zodpovědět většinu otázek týkajících se jeho původu a zároveň střeží tajemství umožňující odhalit a především zničit nepřátelskou spikleneckou korporaci. Vše směřuje k závěrečné epické bitvě, v níž proti nim stojí v čele armády protivníků lstivý John Smith (Zachary Quinto). (CinemArt)

Sharlis odpad!

Takýto zbytočný, hlúpy, nudný a celkovo dementný film by som si normálne nepozrel, keby nemal v nadpise Hitman. ZASPAL som (to sa mi stalo asi 3x v živote, aby som o deviatej zaspal pri filme) asi 15 minút pred koncom, čo asi celkovo vypovedá o napätí a zaujímavosti filmu. Potom som sa o polnoci zobudil a už nevedel zaspať, takže mi tento film navyše pokazil večer :-D Rozhodne nie a Skip Woods je najhorší scenárista, od ktorého si už nikdy nepozriem žiadny film, na ktorom by sa podieľal aj keby hoc len písal titulky vo wordpade. Od filmu som nič nečakal a bol som pripravený mu dať, tak asi 2* ako klasickej akčnej zábave na večer keď chcete vypnúť mozog, ale toto bola nočná mora demencie, moje básničky na literatúre 3. ročníka základnej školy mali lepšiu kvalitu ako scenár tohto filmu. Totálny odpad, oveľa horšie ako Good day to die hard tam bol aspoň Bruce s troškou charmizmy, ale toto bola totálna... kokotina. ()

PamPero 1

Tenhle reboot je jedna velká nuda. Zapomeňte, že by snad film měl něco společného se slavnou hrou krom tetování na zátylku a červenou kravatou. Tohle je čisté béčko, které je nezajímavé, nudné a pokud někdo čeká alespoň našlapané akční sekvence, tak můj subjektivní názor je, že to teda taky není žádná hitparáda. Jediné plus na tomto je, že film má 96 minut, takže to všechno celkem pěkně uteče. ()

TillCZ

Krásnej akčňák, u kterýho jsem se nenudil ani minutu. Pokuď chcete vypnout, tak je tento film ideální. za mě 5* ()

Saxos

Trapné pokračování trapného Hitmana. Počítačové hry nejsou k zfilmování moc vhodné. Pubescenti si pak myslí, že jsou nesmrtelní, jak holohlavej Rupert. ()

Bezejmený

Někdo sledoval akční filmy a dělal si poznámky u scén, které se mu líbily. Pak se je snažil dát dohromady v tomhle filmu a naprosto to zvoral. Akce? Je vidět potenciál zabitý především střihem a naprosto mizernými protivníky. Záporák? Chová se jak idiot. Zvraty a příběh? Jedno dlouhé kroucení hlavou. Herci? Ani jeden mi do role nepasoval, zvláště když musí odříkat, to jim scénarista napsal.... Jedna hvězdička za určité náznaky toho, že v rukou jiného scénáristy a režiséra by to mohl být fajn akční film. ()

paradoxman

Ale jo, aspoň si ten film na nic nehraje. A v takové kravině se těch pár nelogičností a absolutně nevysvětlené oslí můstky v pohodě ztratí. Bavil jsem se mnohem víc, než u pitchovin z bludiště a spol. A jako reklama na Audi to splňuje všechny parametry čtyř z pěti recenzentů. ()

cobislav

Po shlédnutí traileru jsem čekal snímek podobné kvality, jako poslední zpracování Robocoba, který se velice úspěšně řadil do kategorie odpad. Snímek mě naštěstí poměrně příjemně překvapil a dle mého si zaslouží víc, než zde od uživatelů dostal. 65% ()

Ace.A.T.L.

Nuda, nuda, nuda a zase nuda. Nedotažený scény, nedůvěryhodný rvačky, nesmyslnej scénář a dějová línie. U mě je to 1* za Zacharyho Quinta, jinak by to byl odpad... Takže 1* a URČIŤĚ NEDOPORUČUJU ()

Elvis1994 odpad!

Zbytečnej film. Totální ztráta jedné hodiny a dvacetiosmi minut, které jsem mohl prosouložit nebo jsem mohl vymyslet novou teorii kvantové fyziky. I pes po lobotomii s jednou nohou by podal lepší herecké výkony. Je mi z toho smutno ()

Pe!eter

Tady se nedá hovořit ani o zklamání, protože už z prvních trailerů bylo poznat za co to bude stát. Ve srovnání s Hitmanem z r. 2007 to je jako nebe a dudy. Stejný paskvil jako restart Kurýra. Ale za tu akci a pár slušnejch zabití si to hvězdičku zaslouží ;) ()

esmoke

Film vznikl na základě video herní série a proto ho tu všichni rádoby vtipně setřeme :-) A to je docela nefér a škoda, protože nebýt nálepky, pravděpodobně by mnohé vůbec nenapadlo, že film má něco společného s nějakou videohrou. Akční scény jsou celkem slušné, nevypadají lacině a sem tam vykoukne dobrý nápad. (2D dabing) Rozpočet: $ 35 miliónů, Tržby: $ 82,347 miliónů. ()

MiniRecenze

Ze startu filmu se bude snadné nadchnout.Ale postupně Vám začne docházet ,že to cool pozlátko působí hodně béčkově.Jo,sice je zde pár dobře vykrytých zpomalovaček,ale i tak to nedosahuje "těch"kvalit,které budete čekat.Hlavní obsazení do role Hitmana taky nemusí sednout každému.Tento "zabiják" vypadá jak plešatý Legolas a docela těžko se na něj zvyká.Na druhou stranu stačí zapnout film a vypnout mozek. BÉČKO!!! ()

vinnetou500

Předem bych rád uvedl, že na film jsem se podíval vlastně omylem. Chtěl jsem se totiž původně podívat na Hitmana z roku 2007, tedy jakousi jedničku. Bohužel jsem si nevšiml, že je za názvem ještě malý přídomek. Ovšem jakožto naprosto nezaujatý divák (hru jsem nehrál, jen jsem sem tam něco slyšel), nemohu souhlasit s mnoha hodnoceními zde. Jakožto akční kriminálka pro náctileté si myslím, že je to docela super. Hudba dobrá, občas slow motion taky potěší. Akorát Hannah Ware mě odrazuje od toho, abych se na film podíval někdy znovu.... :D ()

HonzaBarta

Průměrná až podprůměrná akční střílečka, která má bohužel k dokonalosti daleko. Rupert sice umí hrát, ale do role Hitmana se prostě nehodí a představoval bych si tam někoho více s charizmatem zabijáka. Od filmu jsem čekal málo tak nejsem zrovna překvapen, že se film neřadí na první příčky. 35% ()

Franki69

Byly už natočeny hi-tech scifi filmy, která hnuly kinematografií. Hitman 47 ale mezi tyhle zapamatovatelné patřit nebude. Nepochybuju ovšem o tom, že si najde pár fanoušků, kteří ocení jeho precizní stylizaci a chirurgicky přesné soubojové choreografie. Dokonale odlidštěný svět korporací, šlechtících holohlavé zabijáky s nadlidskými schopnostmi a čárkovým kódem na lebeni je v Hitmanovi 47 studený, odtažitý a plný technologických vychytávek, o kterých se může nerdům jenom zdát. Pro mě ale tenhle film sázel na efektní vizuál až příliš. Lidští hrdinové jsou degradování na většinou ozbrojené rekvizity, které se přesně hýbou, skáčou a z efektních póz většinou bez míření střílí ze stále nabitých zbraní. S jedinou výjimkou – tou byla Hannah Ware, hlavní (a vlastně jediná) ženská postava, která to celé držela pohromadě, vnesla do příběhu alespoň náznak emocí a probouzela alespoň minimum zájmu o dění, nalinkované až dementně předvídatelným scénářem. Naopak pomyslnou prudou roku byl Zachary Quinto a jeho „zabiják“. To fakt není dobrej herec. Takže jak celkem? Dávám 50%, na jedno podívání stačilo. Podstatnou část bodování ale pobírá naprosto precizní výprava a akce a také „chytání“ auta ve městě do lasa. ()

Kdo se stane novým Hitmanem?

Kdo se stane novým Hitmanem?

11.01.2014

Rychlý a zběsilý agent 47