Agent 47 (Rupert Friend) není obyčejný člověk, představuje vyvrcholení desetiletí trvajícího tajného genetického výzkumu. Stojí na konci vývojové řady, jeho existence navazuje na čtyřicet šest předchozích klonovaných agentů obdařených neuvěřitelnou silou, rychlostí, vytrvalostí a inteligencí. Agent 47 je elitním a dokonalým zabijákem, který byl pomocí genetických experimentů vyšlechtěn jako dokonalý vražedný stroj. Jeho nadcházejícím cílem je korporace, která má v úmyslu zmocnit se vytvořeného genu a pomocí něj vytvořit armádu zabijáků, jejichž schopnosti předčí dokonce i vlastnosti agenta 47. Uspěje? Nebo se stane její kořistí a zdrojem další zkázy? Ve svém osamělém boji se 47 spojí s Katiou van Dees (Hannah Ware), mladou ženou, která je schopná zodpovědět většinu otázek týkajících se jeho původu a zároveň střeží tajemství umožňující odhalit a především zničit nepřátelskou spikleneckou korporaci. Vše směřuje k závěrečné epické bitvě, v níž proti nim stojí v čele armády protivníků lstivý John Smith (Zachary Quinto). (CinemArt)

Va33ek

Předimenzovaná sračka plná nesmyslných scén. Co je moc, to je příliš. Jedna hvězda za to pěkné kvádro, ale na Timothyho to fakt nemělo ani zdaleka. ()

Final

Nový Hitman a starý Hitman. Rozdíl je patrný už při hlubším pohledu. Starý Hitman byl spíše pro fanoušky. Nový Hitman cílí na mnohem širší obecenstvo bez nutnosti, mít za sebou kterýkoli z dílů slavné stealth akce. Takže logicky musí nový Hitman působit průměrností naprosto ze všech stran. A přesně to se také děje. Kromě úvodu se celý film nese spíše v akčním duchu a stylu, postřílej, co vidíš, což není zrovna styl agenta 47. Rupert Friend není v roli 47 nějak excelentní. I na agenta 47 působí strašně prázdně a uměle. Jinak je na tom Hannah Ware, která i s méně zkušenostmi se do své role vžila daleko lépe. Zachary Quinto mi pak v roli záporáka naopak vůbec nevadil. K němu mi záporné role sedí daleko lépe. Co se týče příběhu, tak je zhruba srovnatelný s původním +/- nějaký ten dějový zvrat, který stejně předvídáte, stejně jako to zvládli scénáristé. ()

kratajirka

Škoda škoda škoda. Tady jsem se nebavil tolik, jako s Timothym. Akční scény slabé, výkon herců slabý. Scénář hrozný. Totální neprovázanost ... Nepovedlo se. Snad se za dva roky podaří vykouzlit zas ultra akčňák jako s tenkját. :) ()

cien

Nevím jestli je tento filmový hitman lepší nebo horší než ten předchozí, každý má své chvilky, oba jsou totální béčka, ale žádný z nich nemá nic společného s herním titulem, tvůrci vůbec nepochopili o čem ta hra je, 47 je spíš mechanik zabiják než T-1000, radši si zahrát Absolution a dostanu o třídu filmovější zážitek. ()

Gagin

Ale, vždyť to nebylo vůbec špatný. Průměr si to rozhodně zaslouží, ale na truc dávám hvězdy čtyři. Akční scény nejsou špatné, někdy dokonce vidíte perfektní nápady i zpracování, filmové triky slabší, krásná Hannah Ware, oblíbený Rupert Friend z Homelandu, akurátní stopáž a moc o tom nepřemýšlet ;-) ()

maxi_tom

Svižný, blbý, akčný výplach bez akejkoľvek logiky so sporadicky, ale o to prijemnejšími hernými odkazmi. Moje najhoršie očakávania sa nenaplnili (vďaka za to) a Rupera Frienda určite možno zaradiť k tomu lepšiemu vo filme. 3*(6/10). ()

2060

Dvě hvězdy tedy u mě 30% je maximum za tak zprzněný film. Dá se z toho vytřídkat daleko víc. To by to musel, ale dostat do ruky někdo daleko schopnější. ()

RadanaChuja

Hodnocení: Ruppert Friend 0 || Hannah Ware -1 || Zachary Quinto 0 || Angelababy +2 (-1 za malý prostor) || Botanická zahrada v Singapuru +1 || Faktor pohonění: +1 Dá se pohonit, když jste labužníci. Když se objeví Angelababy ani vám nestihne ztvrdnout a už je pryč ze záběru. A ani když jste jste opravdový labužník, nezachrání to ani botanická zahrada v Singapuru. ()

L.O.T.R

Znova sa mi potvrdilo že v ukážke môže vyzerať film našlapano a výsledok stojí za nič. A presne tak dopadol aj nový Hitman. "Príbeh" len klasická výplň ničím zaujímavý žiadny origin oproti predošlému Hitmanovi sme tam mali aspoň perfektný opening credits ale tu sa nekoná ani to. Herec čo stvárni hlavného agenta celkom fajn ale tento film má iný problém a to že sa volá Hitman. Kto hral hry tak vie že sa jedná o chladokrvného zabijáka ale hlavne tichého. Je nemožné aby spravili film podľa tejto hry pretože by ľudí nebavilo pozerať sa ako sa niekto plíži počas celého filmu. Tak isto dcéra človeka čo vymyslel program Agentov vôbec nestrhne na seba pozornosť aspoň výzorom. Len slabé B-éčko 50% ()

derris

Audina v roce 2015 sypala prašule do špatných filmů. Stejně jako restart Kurýra je to nudnej a tupej film s otravnym ksichtem místo hlavního hrdiny. A to mám pro akční filmy slabost. ()

final2

Hitman není špatný, ale ani výborný. Hlavní hrdina nemá zrovna moc pěkný ksichtík,ale svou roli zvládl na výbornou. Bezcitně morduje a proplouvá prostředím přesně tak, jako videoherni hrdina. Příběh byl jasný již od začátku, záporák nic moc a slečinka docela ušla. Za mě pohodový filmeček na odpoledne a na zabití dvou hodin. ()

eexDon

Für mich - 55%, - /děj blbej jako vždycky, nic, co by mě v tom filmu víc zaujalo/, + /akce a souboje slušné, ale standardní a ničím nepřekvapující/, hodnocení - celkově nic moc, sotva průměrné, verze 2007 je zábavnější a mám ji radši, tohleto nic extra ()

Controlor

Hned prvním záporem se ukázal herec v hlavní roli. Nevím, jak se k té roli dostal, ale dost kazil zážitek. Ostatní už bylo lepší. Akční náplň na dnešní poměry trochu obyčejná, ale nijak významně jsem se s tímhle filmem nenudil. ()

Rathe

Tento film hodnotím s porovnáním k 1. dílu a k počítačové sérii. A můj výsledný dojem je bohužel zklamání. Zkazili to. Už jenom to, že změnili hlavního hrdinu. Mám tak nějak zafixované, že Hitman je HOLOHLAVÝ nájemný vrah. Ale co to bylo? Proč měl Rupert Friend téměř ježka? Tohle je pro mě hodně velký nedostatek a i tento malý detail nehorázně ovlivnil mé hodnocení. Dále je to celkový příběh, který působí strašně uměle. Je to, jak bych to řekl, moc plastické, moc vyzdobené na povrchu, ale uvnitř to pokulhává. Samozřejmě, všechny bitvy, souboje byly úžasné, díky počítačovým efektům, ale celkově ve mně film zanechal spíše negativní stopu. ()

ThaFilmGuy

To, že se podle kvalitních her točí nekvalitní filmy, to je známá věc. Že se tento film distribuuje do kin mi však hlava nebere. Emoce jsou zrovna to, čeho se i přes nadmíru smrti nedočkáme ani od těch, kteří by údajně nějaké mít měly. Bezduchá nekončící přestřelka plná padajících těl bezejmenných nepřátel, na kterou je utrpení se dívat, zvláště kvůli příšernému štěkotu, který vydávají za zvuk střelby. Rupert Friend je vedle své videoherní předlohy jako nepovedené zašlápnuté embryo. ()

Kdo se stane novým Hitmanem?

Kdo se stane novým Hitmanem?

11.01.2014

Rychlý a zběsilý agent 47